Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Evden eve nakliyat Bakırköy İstanbul

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

  • Evden eve nakliyat Bakırköy İstanbul

    İstanbul Bakırköy'den şehir içi başka bir semte veya şehirlerarası bir taşınma durumunuz varsa bu bölümde evden eve nakliyat ayarlayabilirsiniz. Meskenlerin taşınması işyeri veya atıl eşya taşımaya göre veya ürün taşımaya göre çok daha hassas bir iştir. Evinizde kurulu olan gardrop, yemek masası, koltuk takımları ve büfe gibi kırılabilecek eşyalar öncelikle dikkatle demonte edilmeli ve yeni adreste müşterinin istediği konuma monte edilmelidir. Sökülen mobilya parçaları ve diğer bütün eşyalar taşıyıcı kamyona yüklerken veya indirirken hasar görmemesi için mutlaka paketlenmeli ve koruma altına alınmalıdır. Bunun için sıklıkla hava kabarcıklı pıtırdak plastik koruyucu paketleme malzemesi kullanılır. Ayrıca beyaz ve kahverengi eşyalarda aynı metodla paket altına alınmalı ve muhtemel hasarlara engel olunmalıdır.
    Evden eve nakliyat planlanırken eşya durumunuza göre nakliye kamyonunun boyutu ve taşıyıcı personel belirlenir. Taşıma işlemlerinde isteğe bağlı olarak eşya taşıma sigortası yapılabilir.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X