Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  İstanbul evden eve nakliyat :
  Sadece evden eve ve ofis eşyalarını adresler arası taşıma işine odaklanmış olan bir grup nakliye firmasından oluşan grubumuz İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde müşterilerimize en kaliyeli hizmeti en uygun fiyata vermektedir. İstanbul'da evden eve nakliyat fiyatları her firmada farklı olması kafa karıştırıcı olabilir. İsterseniz evinizi ve ofisinizi tamamen veya kısmen taşırken nelere önem verdiğimizi liste halinde sıralayarak anlaşılmayı kolaylaştıralım :

  1- Öncelikle müşterimizden taşınacak eşyalar, eşyanın çıkacağı mesken ve hedef olarak taşıma ve kurulum yapılacak adres hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Bu bilgiler hem paketleme yapılacak eşya miktarı açısından hemde taşımada kullanacağımız kamyon boyutu ve personel çeşitliliği açısından bize fikir vermektedir.
  a - Sizden öncelikle istediğimiz bilgileri öncelikle gardrop , masa, oturma grubu, yatak odası takımı, konsol, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, büyük saksılı çiçekler gibi hacimli ve de-montaj ve montaj gerektirecek eşyalarınızın listesini istiyoruz.
  b- Eşyanın çıkacağı adres bilgisi, dairenin kaçıncı katta olduğu, binanın yük asansörü, merdivenleri, büyük pencereleri gibi eşya çıkartmayı kolaylaştıran unsurları hakkında bilgi alıyoruz. Site içindeki evlerde taşımaya izin verilen günler hakkında bilgi ve ihtiyaç varsa site yönetiminden alınması gereken izin konusunda konuşuyoruz.
  c- Eşyanın taşınacağı hedef adres bilgisi dahilinde , taşıma ve kurulum yapılacak meskenin fiziki durumu , kaçıncı katta olduğu, yük asansörü, merdiven yapısı, site ise yukarıda bahsedilen konuları irdeliyoruz.
  2- Taşınma öncesi eşya hazırlıklarını konuşuyoruz : Tabak, bardak, çatal, bıçak gibi küçük eşyaların paketlenmesi müşteri tarafınca mı yapılacak yoksa bizim personelimiz mi yapacak netleştiriyoruz. Genellikle müşterilerimiz gardroplardaki kıyafetler ve mutfak takımlarını kendileri paketlemeyi tercih ediyorlar ama bu kural değildir. Bu işlemleri arzu ederseniz bizde yapıyoruz.
  3- İstanbul içi evden eve nakliyat fiyatlarını konuşuyoruz. Size fiyat verirken toplam ödeyeceğiniz miktarın nelere göre değiştiğini tam olarak bildiriyoruz. Evden eve nakliyat fiyatlarını aşağıdaki değişkenlere göre hesaplıyor size posiyonlu fiyat veriyoruz :
  a- Taşınmanın kilometre bazında mesafesi, geçilecek ücretli köprü ve otoyol masrafları
  b- Taşınmada eşya indirme ve kurulumda pencere asansörü gibi ek techizat gerekli olup olmadığı
  c- Eşya hacmine uygun kamyon boyutuna göre ücretlendirme
  d- Eşya boyutlarına göre taşıyıcı personel sayısı
  e- Mobilya de-montaj ve kurulum için marangoz ihtiyacının olup olmadığı.
  4- Taşınmak istediğiniz gün ve saat konusunda mutabık kalıyoruz, site içi meskenlerde eşya taşınma izinlerini netleştirip randevumuzu oluşturuyoruz. Taşınmaya bir gün kala yeniden değişiklik olup olmadığı konusunda teyidleşiyoruz, randevu günü sabahı kamyon ve ekip yola çıkmadan önce sizi arayarak son teyidi alıp işe koyuluyoruz.
  5- Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşyaların sigortalanması mümkündür.

  Konu istanbulevdenevenakliyat tarafından (https://www.ebasko.com/member/118-istanbulevdenevenakliyat Saat 10-05-2020, 01:38 PM ) değiştirilmiştir.

 • #2
  Verdiğiniz evden eve nakliyat sisteminin ayrıntıları ve taşıma yöntemleri tam olarak neler? Eğer montaj ya da taşıma sırasında eşyalarımıza zarar gelirse bu zararı karşılayacağınız dair teminat veriyor musunuz müşterilerinize? Evler dışında kurumsal nakliyat hizmeti de veriyor musunuz?

  Yorum yap

  Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
  Auto-Saved
  Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
  x
  Hazırlanıyor...
  X