Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kizlik zari cesitleri kizlik zari bozulmasi kizlik zari dikimini doktora soru sorun

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hocam merhaba ben sevgilimle ilişkiye girdim yaklaşık bir 15saniye falan içindeydi kızlık bozulmaya yada gebe olurmu lütfen yardımcı olun🙏🏻

Yorum yap

• Hocam merhaba kürtaj fiyatı ve kızlık zarı dikimi dudak küçültme fiyatı almak ve bu operasyonlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorum

Yorum yap

• Canlı gosterileblinirmi

Yorum yap

• Hocam ben ağrıdan size mesaj atıyorum benim küçükken başıma bir olay geldi daha 8 veya 9 yaşlarındayken kuzenim bana saldırdı kuzenim de 6 veya 7 yaşındaydı bana tecavüz etti ama kanama olmadı sizce hocam kızlık zarım bozulmuş mudur

Yorum yap

• Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam ben ağrıdan size mesaj atıyorum benim küçükken başıma bir olay geldi daha 8 veya 9 yaşlarındayken kuzenim bana saldırdı kuzenim de 6 veya 7 yaşındaydı bana tecavüz etti ama kanama olmadı sizce hocam kızlık zarım bozulmuş mudur
            Şuan 25 yaşındayım nişanlıyım yakında düğünüm var kanama olmadığı için hocam sizce kızlık zarım bozulmuş mudur

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Misafir yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Muayene etmeden bunu kimse bilemez

• Hocam ama kanama olmadı ve küçüktük olabiliyor mu bozulabilir mi

Yorum yap

• Sonuçta erkeğin penisi küçük bozulur mu kızlık zarı

Yorum yap

• Hocam kız arkadaşım ile ilişkiye girdim ilk ilişkisiydi ve doğal olarak kanama meydana geldi ama bir hafta on gün sonra bir daha iliskiye girdiğimizdede kanama oldu
                Ve kanamalar sürekli devam etmiyor iliskiden sonra en fazla 10 saat içerisinde kesilip sonra ki ilişkimizde bunu tekrarladı bu ikinci iliskide de gorulebilir mi ? Yoksa bir şey yapmamız gerekirmi?

Yorum yap

• Sevgilimle yaklaşık 5 saat gibi seviştik sonra önden de birşeyler oldu kilot üzerinde sürtüşme oldu ama içine koymadı bi saat sonra kanamam başladı kızlık zarım mı yırtılmış oldu ama adet kanaması ve adet günümdü

Yorum yap

• Merhaba hocam ben kiz arkadasimla iliskiye girdim ve kan gelmedi iki gun sonra ozel doktora gittik bakti ve kizlik zari genis ve elastik bir yapiya sahip dedi tanidik bi kadin dogumcuya sordum kadin cinayetleri icin yalan soylemis ola bilir dedi acaba doktor yalan soylemis ola bilir mi kiz arkadasima bir daha gidelim diyemem gelmez de zaten doktor covid olup öldü sizce ne yapmaliyim

Yorum yap

• Hocam merhaba erkek arkadaşımla beraber önsevişme esnasına vajinama çok az penisi girdi hiç bir kanamam olmadı bi sonraki gün mercimek tanesi kadar hafif leke gördüm iç çamaşırımda kızlığım bozulmuşmudur

Yorum yap

• Guest's Avatar
                        Misafir yorumladı
                        Yorumu Düzenleme
                        Her doktor yapamaz diye biliyorum ve bunun için şehir değişikliği yapamam ailem çok kötü Diyarbakırda bunu yapabilecek bir doktor var mı aceba

• Guest's Avatar
                        Misafir yorumladı
                        Yorumu Düzenleme
                        Turgay beye gitmiştim ben ama yine de araştırın kafanızda soru işareti kalmasın istanbulda başka doktorlarda var ama turgay hoca bu işin en iyisi ben çok araştırdım

• Guest's Avatar
                        Misafir yorumladı
                        Yorumu Düzenleme
                        İstanbula gelebilme durumum yok onun için Diyarbakır diye sordum

• Her doktor yapamaz diye biliyorum ve bunun için şehir değişikliği yapamam ailem çok kötü Diyarbakırda bunu yapabilecek bir doktor var mı aceba

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                      Auto-Saved
                      Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                      x
                      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                      x
                      Hazırlanıyor...
                      X