Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kizlik zari cesitleri kizlik zari bozulmasi kizlik zari dikimini doktora soru sorun

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• En kaliteli ve hamileliği önleyen ertesi gün hapı hangisidir?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Internet üzerinden ilaç ismi vermek yasaktır ama Gideceğiniz Eczacıya sorabilirsiniz

• Merhaba cinsel ilişkiye girdim kızlık zarım bozuldu ve birgün sonra vücudumda kasılmalar ve tutulmalar meydana geldi zaman zaman hareket edemez hale geldim zarımın bozulmasıyla bi alakası varmıdır.

Yorum yap

• Ben küçükken bilmiyordum deodorant kutusunun başını soktum ama bi kan filan gelmedi o zamanlar bu durumu öğrendim kan gelmedi diye umursamamıştım ama şuan aklıma geldi baktığımda çentik var, kızlık zarım bozulmuş mudur ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Çentikli kızlık zarı genellikle gerdek gecesinde kanamıyor dikim gerekiyor

• Merhaba ben kendimi kasarak vajinama hiç dokunmadan orgazm oldum sonra tuvaletim geldi ısrarını yaptiktan hemen sonra salya gibi bir kan geldi acaba kimlik zarim bozulmuş olabilir lütfen bana biraey deyin

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        O şekilde kızlık veriniz bozulmaz merak etmeyin

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Peki hocam niye salya gibi bir kan geldi idrarimdan sonra

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Orgazmı bağlı olarak vajina salgısında artış meydana gelmiştir salya gibi ama kanama kızlık zarı ile alakalı değildir belki de adet düzenini izle ilgili bir ara kanama gördünüz

• Merhaba nişanlımla ilişkiye girdikten sonra kızlık zarım bozuldu gerdek gecesinden sonra aileye kızlığımın bozulduğunu göstermemiz gerekiyor yapay kızlık zarı kullanırsam herhangi bir zarar verirmi enfeksiyon vs.

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Kullanımı yasa dışı olan bir boya torbası dır yorum yapmak zor

• Dün erkek arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdim. Tam girdi ve o anda kanamam olmadı, sadece fazlasıyla batma ve yanma hissettim. 1 saat sonra baktim ki günlük pedimin yarısı pembe kan olmuş. Daha önce ilişkiye girmedim. Eve gittiğimde erkek arkadaşıma pembe kan geldiğini yazdim;'zorlandı ondan olmuştur, bozulsaydın bana da kan bulaşmış olurdu, ya esneksin ya da baska bir şey var hemşirelik okudum rapor da getirsen ben seni bozduğumu kabul etmiyorum'dedi. Sabah da uyandığımda batma ve yanma geçmişti, sadece bacaklarım çok hamlamıştı.
      ​​​​​​Umarim bozulmamışimdir yoksa biterim ben hicbir sekilde inandıramam kendime mahvolurum

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Bozulmuş görünüyor hikayeye bakılırsa

• Merhabalar kızlık zarı yüzelsel temasta yırtılır mı sadece el ile yüzeysel bir şey oldu

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Evet ihtimal dahilindedir

• Meraba ben bisey soracaktım kizlik zari dikildikten uc dort gun sonra yanma batma kaşınma normal midir

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Evet normaldir

• Bn iki snee once sevgilimle ilişkiye girdim sürtünmeden hemen sonra yatakta bı yemek kaşığı kadr pembe kan aktı ertesi gün sglk ocağında ebeye gorundum bişi yok dedi ama hala korkuyorum sizin düşünceniz nedir ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Sürtünme ile bozulabilir

• Hocam iki snee önce erkk arkdsla ilişkiye girdik sadece arkadan sürtünme oldu herhngi bı cisim girmedi ama bı yemek kaşığı kadr ppembe kan aktı ertesi gün eveye gözüktum bişi yok dedi ama o kanın ne olduğunu nerdn geldiğini hala merk ediom pembe bı kandi

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Kızlık zarı muayenesi gerekir

• Bana da cevp verin ya lutfn

Yorum yap

• Kan iki dk bile sürmedi zedelenme olablr mi

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Misafir yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Zedelenmede genellikle kanama olmaz

• Ebe muayene etti doktorda etti bsii yok dedi kan iki dk tek sürdü aşırı azdi acaba zedelenme olblr mi

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Misafir yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          jinekolog muayene ettiyse sonuç doğrudur

• Hocam benim biraz farklı bir sorum olcaktı kızlık zarı dikimini pandemi dolayısıyla yaptıramadım yaptıracam kısmetse düzelmeler olunca ancak bi mağduriyetim var bilgi almak istiyorum sizden daha önce olan mantar enfeksiyonum tekrarladi sanirim benim doktorada gidemiyorum vürüs kaparım diye ancak çok fazla yanmam ağrım falan oluyo idrara çıkarken yanma ve kaşıntımda var ancak muayene olamıyorum vürüs yüzünden kaparim diye korkuyorum yalnız baya zor durumdayım rahatsızlık veriyo geçmedi denize gittigimde kaptım sanirim tekrar etti ne yapmam gerekir yani bi ilaç veya fitil önersenizde onu kullansam olabilirmi mümkünse ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Misafir yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          İdrar yolu enfeksiyonu vardır. İdrar tahlili yaptırın

• Teşekkür ederim hocam saolun..

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
        x
        Hazırlanıyor...
        X