Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Genital estetik ameliyat fiyatları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Genital estetik ameliyat fiyatları

Vajina daraltma ameliyatı fiyatı ( cerrahi metod ) : 3800 TL
    Nakit ödemelerde %10 indirim yapılır. Sağlık sektöründe karta taksit yoktur. nakit 3400 TL dir

Labioplasti ( genital dudakların küçültülmesi ) ameliyatı fiyatı : 3800 TL
    Nakit ödemede 3400 TL dir.

Vajina daraltma + labioplasti ameliyatı fiyatı : 5000 TL
    Nakit 4500 TL dir.

Muayene ve ameliyat genelde aynı seansta yapılır. Muayene için ek ücret alınmaz. sadece muayene olmak 200 TL dir. Daha sonra bu miktar ameliyat ücretinizden düşülür.

Kızlık zarı dikimi ameliyat fiyatları

Gebelik sonlandırma kürtaj fiyatları
    Konu jinekologfiyatlari tarafından (https://www.ebasko.com/member/25-jinekologfiyatlari Saat 05-28-2020, 09:19 AM ) değiştirilmiştir.

Vajina daraltmada dış taraf tek mi daraltılıyor yoksa nasıl oluyor daraltma neyle oluyr ?
    ​​​​​​nasıl daraldığını merak ettım sonuçta ne kadar daraltma işlemi olsada oraya nasıl bi müdahale ile daraliyor onu ögrenmeye çalişiyrm

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      cerrahi yöntemle vajinada bollaşan kısım kesilerek çıkartılıyor, dolayısı ile artık yeniden genişleme ihtimali kalmıyor. Vajina daraltma ameliyat tekniği ile ilgili daha fazla bilgi için bu makaleyi okuyabilirsiniz : https://www.drturgaykarakaya.com/201...inoplasti.html

vajina daraltma ameliyatı 100 yuz daraltma garantisi veriliyor mu ? sonradan gevseme eski halini alma gibi bi sorunla karsilasmayiz dimi ?
    ​​​​​​islem ne kadar suruyo rafakatliye gerek varmi geldigim gun hemen olabiliyormuyum ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet cerrahi metodla yapıldığı için bollaşan kısımlar kesilip atılıyor, dolayısı ile mutlaka belirgin daralma oluyor. Yeniden gevşeme olmuyor. İşlem 40 dakika sürer lokal anestezi uygulanır. refakat gerekmez, geldiğinizde muayene ve ameliyat aynı seansta yapılır. Ertesi gün iş başı yapabilirsiniz.

2 çocuğumu normal doğum yaptım ilişkide hep islak.. rahatsızlık veriyor . daraltma yaptırınca geçer mi ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      evet daralmayla birlikte aşırı sıvı ifrazatıda ortadan kalkıyor, ayrıca vajina kapalı duracağı için enfeksiyon ve akıntı şikayetlerinede ciddi oranda fayda sağlar.

toplam ücret ne kadar 1 çocuk normal doğum sadece o yüzden genişleme ,akıntı ,çok az nadir koku ve ses sorunu var

Yorum yap

Vajına ameliyat olmak istiyor dogudan sonra o bolgede dıkıs patlamış et çıkmıs onun yok olmasını dudağını bir tarafı buyuk kuz gıbı olsun istiyorum bunun için ne kadar ücret ve ne kadar zamanda ıyılesebılırım gerekiyorsa bana rapor verilebilir mi ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Sanıyorum sizin vajina daraltma + labioplasti ( dudak küçültme ameliyatına ihtiyacınız var. 2 ameliyat aynı seansta yapılır. Toplam 1 saatte yürür gidersiniz. Bu sayfanın en üstünde fiyat listesi var. 1 ay içinde tam iyileşme olur

1 Dogum yaptm 34 yasindayim ve sesler geliyor rahatsiz edici olup olmadik zamanlarda vajinoplastiden ne derece sonuç alabilirim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      cerrahi metodla yapıldığı için tam sonuç alırsınız

ben İzmirde vajina daraltma ameliyati oldum 25 ekim 2019 tarihinde fakat cinsel iliskide sorun olunca cok dar dikildigini anladik ve budefa 17 ocak 2020 de genisletme ameliyati oldum fakat simdide goruntude duzeltilmesi gereken bozukluk oldu bir dudak yapisi digerinden kisa kaldi ve mutsuzum sonucdan bu sayfayı googlede arastirma yaparken buldum bu konuda konusabilmek istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Dudaklarda küçültme ve düzenme ameliyat yani labioplasti gerekir. Listede var

Devlet hastanesinde vajina daraltma ameliyatı ücret alınıyor mu acaba

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Devlet hastanelerinde vajina daraltma gibi genital estetik ameliyatlar yapılmıyor.

ben Antalyadan yazıyorum vajen daraltma fiyatı aynı anda g noktası dolguda istiyorum fiyat ne kadar olur ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Cerrahi metodla gerçek vajina daraltma ameliyatlarında G noktası dolgusuna gerek olmaz. Vajina daralacağı için cinsel ilişkiden alınan haz katlanarak artacaktır. Fiyatlar bu sayfanın en üstündedir.

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      G operasyonu nedir

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      G noktası gerçekte olmayan kavramsal bir olgudur. Vajina duvarlarının tamamı haz alma işlevi gören sinir uçları ile döşelidir. Dolayısı ile G noktası tüm vajina duvarlarındadır

hamileyken bu vajina daraltma ameliyatı olinabiliyirmu doğumun sezeryan olucak ve 7 buçuk aylık hamileyim
    Eğer hamileyken olmuyorsa bu ameliyat ozaman sezeryan dan nekadar süre sonra tavsiye edersiniz
    Afedersiniz birqz özel olucak bu söylediğim şey ama. ...ameliyattan sonra 1 ay cinsel perhiz veriyorlar. ..birde zaten sezeryan da bu cinsel perhize eklendiği icin zaman biraz uzun olucak ve partner şikayeti articak
    Oyuzden sordum size hamileyken bu ameliyatı yapmak mümkünmu diye
    Vajina daraltma ameliyatinin fiyat bilgisini yazarken sizden ricam vajina da iç dudak küçültme ameliyatida eklersek ne olur fiyat ikisinide ayrı ayrı yazarmisiniz

Yorum yap

1 sezeryan doğum yaptım 22 yıl önce. Vajinamın hava alıp gaz şeklinde ses çıkarmasından, aşırı ıslanmasından rahatsızım. Yumurtalık ve rahmim alındı kısa süre önce. Hormon tedavisine başladım. Rapor almadan işe akabinde devam edebilmem için lazerle daraltmayı düşünüyorum. Etkili olur mu maliyeti ve seans sayısı nedir bilgi alabilir miyim?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      lazerle vajina daraltmadan sonuç alamazsınız, kısa süre sonra yeniden gevşer ve vajina pütürlü bir yapıya döner. En iyi sonucu cerrahi ameliyatla alırsınız. Fiyatlar : https://www.ebasko.com/forum/saglik/...%C4%B1#post778

Dün operasyon olmuştum . Karın ağrısı şikayeti ile işyerinden izin alarak acilde muayene oldum. Sanırım hijyenime dikkat edemedim ki idrar yolları enfeksiyonu olmuş. Yaralarıma zararı olur mu ne yapmalıyım?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Zararı olmaz

Ben 17 ocak cuma günü kadıköyde vajinal daraltma amaliyatı oldum
    Ama doktorun verdiği antipiyotikleri düzgün kullanmadım ve kasık ağrılarım var bu bana sıkıntı olabilirmi
    Birde o bölgeyi yıkamadım doktorum su deymiyecek dedi kuru kalacak dedi ama korkuyorum dikişlerim intaap kapmışmıdır

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      risk olabilir kontrole gidiniz

Ben 21 yaşındayım. 2 yıl önce normal doğum yaptım normal doğumdan sonra vajinamın girişinde baloncuğa benzer bir şey çıktı ilişki sonrası sıvı birikmesi oluyor doktora gittim bir şey diyemedi bide ilişki sırasında vajina girişinin 3 veya 4 cm inden sonra dudak şeklinde benzeri bir şey elime geliyor sizce ne olabilir ve tedavisi nasıl olmalıdır?
    ​​​​​​Vajina genişlemesinden kaynaklı olarak mı vajina içerisinde dudak şeklinde çıkıntı oluşmuş

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bartolin kisti olabilir
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Confused :confused: Embarrassment :o Stick Out Tongue :p Smile :) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X