Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) fiyatları 2020

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) fiyatları 2020

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) ücreti : 2800 TL
    Kredi kartı tek çekim yapılabilir, sağlık sektöründe karta taksit, elden taksit, senetle taksit yoktur. Nakit ödemelerde %10 indirim yapılır. 2500 TL te düşer. Sağlık çalışanlarına ek olarak %10 indirim daha yapılır.
    Detaylı bilgi ve kızlık zarı dikimi yorumlarını oku

Kalıcı kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT FLEP yöntemi ücreti : 3800 TL
    Sağlık ödemelerinde taksitlendirme yoktur. Kredi kartı tek çekim yapılır. Nakit öderseniz 3400 TL'ye düşer.

Kalıcı kızlık zarı dikimi + Vajina daraltma ameliyat fiyatı : 4500 TL

Nakit ödemede %10 kadar indirimle 4000 TL'ye yaptırabilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT FLEP + vajina daraltma ameliyatı fiyatı : 5500 TL
    Nakit ödeme yaparsanız sadece 4900 TL ödemeniz gerekecek.

Kalıcı kızlık zarı dikimi + Labioplasti ( dudak küçültme ) : 4500 TL
    Nakit öderseniz 4000 TL'ye düşecektir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT FLEP + Labioplasti : 5500 TL
    Nakit 4900 TL dir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti : 5500 TL
    Nakit ödemede 4900 TL

Kalıcı kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT FLEP + vajina daraltma + labioplasti : 6500 TL
    Nakit öderseniz 5700 TL

Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık fiyatı 2200 TL
    Nakit indirimi ile 2000 TL

Geçici kızlık zarı dikimi 2 haftalık fiyatı 2400 TL

Nakit ödeme yaparsanız 2100 TL ye iner.
    Konu jinekologfiyatlari tarafından (https://www.ebasko.com/member/25-jinekologfiyatlari Saat 05-28-2020, 09:18 AM ) değiştirilmiştir.

Ben yaklaşık 1 ay önce bisiklete bindim ve yanlış bir şekilde oturdum ve özel bölgemden bir kan geldi acaba kızlık zarımın bozulma olasılığı veya zarar görme ihtimali varmıdır. Yırtılma az ise yukarıdaki fiyatlardan daha düşüğe kızlık zarı diktirme şansım olur mu ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      sağlık sektöründe taksit maalesef yok. fiyatlar bu sene için geçerli

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      merhaba, bende kızlık zarı dikimi kalıcı flep yöntemi + vajina daraltma dr. turgay karakaya'ya yaptırmak istiyorum. onun uyguladığı fiyatlar yukarıdakilermi ? esneme payı olabilir mi ? az eksiğim var.

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Canım istersen turgay hocanın asistanı esra hanımla bir konuş nakit indirimine ilave bir indirim için hocasıyla konuşup sana ek indirim isteyebilir. WhatsApp numarası 0532 221 2007

Ben haziran gibi kızlık zarı dikimi için İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum ama Bayburt’ta oturuyorum kontroller nasıl olacak

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı ameliyatından sonra yaklaşık bir ay iyileşme dönemi öngörülür 1 ayın sonunda kontrole gelebilirsiniz İstanbul dışından Geliyorsanız kontrol tarihinizi kendi durumunuza göre değiştirebilirsiniz

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Turgay beyin annesinin isminne acaba Bayburt'tan gelip kızlık zarı diktirdim hocamıza iyi sonuc aldim hatim indiriyorum bitince hacayida katayim icine Allah razı olsun kendisinden.

Gecici kizlik zari nezamna kadr dayanir ve yürümeyle veya nasil hareket edecez amlyt olduktan snra yatma olsun kosma olsun rica edsem bni aydinlatrmsnz
    Açilmaz yani iliskye grmeden once demi okadr neler yapmaliyiz ameliyttan snra

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Geçici kızlık zarı dikimi bir haftalık veya 2 haftalık olarak yapılabilir Bu şu anlama gelir Yani bir hafta içinde veya 2 hafta içinde cinsel ilişkiye girmek zorunludur Bu süre aşılırsa yapılan kızlık zarı kendiliğinden bozulur ve yok olur geçici kızlık zarı dikiminden sonra kaba hareketler yapmamaya dikkat etmek gerekir denize ve havuza girilmez ayakta duş alınabilir

Şimdi benim kızlık yerime paspas deyip bir pemebe leke geldi ama dışarıdan kızlıgımın yırtıldıgı belli deyil ama zedelenmişte olabilir mi
    Bir de sizden bir şey istiyorum yırtılmış kızlık zarını ve diktiginiz kızlık zarınım fotoğrafını atabilir misiniz emin olmak için terdüt etmek istemiyorum da

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı dıştan herhangi bir cismin teması ile bozulabilir özellikle kızlık zarı kanaması geldiyse bu şifre daha da artırır genital organları gösteren fotoğrafları çekmek ve paylaşmak yasalara aykırıdır Dolayısıyla hiçbir Doktor size bu konuda kızlık zarı resmi gönderemez

Benim bir arkadasım var daha önceden yaptırmış ama yine ilişki yaşamış yeniden nişanlısıyla doktora gitse bir daha dikim yapılabilirmi

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı dikimi defalarca yapılabilir bunda herhangi bir sınır yoktur

birlikte olduktan sonra belli bir süresi var mı dikim için
    Çünkü belli bir süre geçtikten sonra dikişler tutmuyor olmuyor dedi bazı arkadaşlar doğru mu?
    ​​​​​​daha once de bu operasyonu geçirmiş olsak bile oluyor mu diyelim ki ben diktirdim nişanlımla birlikte oldum ama nisanı attık tekrar bu islemi gerçekleştirebiliyor muyuz ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı dikiminde herhangi bir süre yoktur Dolayısıyla Kızlık zarı bozulduktan sonra hemen veya daha sonra ne zaman isterseniz kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz dikilmiş kızlık zarı İlişkiye girince bozulur daha sonra Eğer isterseniz tekrar kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz

17 yaşımdayım kızlık zarı dikimi için Annem gelebilecek durum da değil ondan kimliği ile birlikte imzalı kağıt getirmem durumun da ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ay ve gün olarak 18 yaşınızı doldurmadınız sürece kendi başımıza kızlık zarı dikimi yaptıramazsınız Eğer ay ve gün olarak 17 yaşını doldurduysanız Annenizle birlikte gelerek kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz anneden imzalı Kağıt getirmek genellikle kabul görmez

kız arkadaşımla bu sürtünme oldu kan geldi 1 dakika sonra durdu biraz fazla geldi sanki ne olmuş olabilir ? Adana'dan yazıyorum. Bozulmuşsa diktirmek için istanbula geleceğiz.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Sürtünme ile kızlık zarı bozulabiliyor. Netleştirmek için kızlık zarı muayenesi gerekir.

Çok yazi okudum ankarada bazı doktorlar kalici diyip gececi yapan oluyormuş o yüzden çok tavsiye edilen İstanbul'da Turgay beyi düşünüyorum güvenilir değil mi . ben buyuk ihtimalle muayene oldugum gun amleliyat olurum. Ögrenciyim çorumda ve günüvirlik gelip dönmem lazım

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Cok bilgili oldugunu biliyorum kizlik zari heymenplist uzerine calismalri cok iyi sertifakalri var ben cok okurum internete hasta yirumlarini her siteye gireim

Ben yaklaşık 2 ay önce ankarada kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım ama ilişkide kan gelmedi
    Tekrar kalıcı kızlık zari dikimi yaptırabilirmiyim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminde mutlaka kan geliyor. Ama birçok yerde geçici kızlık zarı dikip kalıcı diktim diyorlar. Buna çok dikkat etmek lazım kızlık zarı dikimi yorumlarını iyi analiz etmek gerekir.
      Tekrar zar dikimi yapılabilir.

Bende 6 ay önce ankaraya gittim bakireliğime tekrar kavustum diye sevinmiştim ama yanılmışım paramda boşa gitti doktor turgay beye güvenebilirmiyim aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum başarılı sonuç almak istiyorum artık lütfen yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      hiç merak etmeyin doğru adresi artık bulmuşsunuz

İlk cinsel ilişki sırasında çok fazla kanamam oldu biiraz araştırma yaptıgımda kızlık zarından kaynaklıdır diye bi doktora gitmedim ama ikinci ilişkidede aynı şekilde kanama devam etti bir de bu kanama sadece o ilişki sırasında oluyor onun dışında olmuyor adet kanamasından daha fazla bir kanama oldu. nedendir acaba ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bazılarında kızlık zarı daha damarlı olup beklenti üzeri kanamaya yol açabiliyor. Yada vajinada yırtık oluşabiliyor. Muayene olmalısınız.

2 yıllık ılıskım sonunda 2016nın eylul ayında Nişan yaptık. 2017nın Temmuz ayında düğünümüz olacaktı. Bir anlık istekti. Yıllar sonra bekaretimi verdim. Keske olmasaydı ama bazen keskeler fayda etmıyor. Aldatılınca nişanımı attım. Olan bana oldu.
    ​​​​​​Hayatımda biri var, Rabbim sonumuzu hayırlı eylesin diyorum..kızlık zarı dikimi sonrası o 1 aylık iyileşme sürecinde herhangi bir ilişki yaşamamam gerekiyor sanırım degil mi ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet ilk 1 ay cinsel ilişkiye giremezsiniz ama sonrasında sonsuz bir zamanınız olur.

istediğimiz zaman da randevu alabiliyor muyuz ? İşlem yapıldıktan sonra da kontrol vs kaç gün dahilinde tamamen işlem tamamlanmış oluyor.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      evet alabilirsiniz. Toplam iyileşme 1 ay sürer.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Stick Out Tongue :p Smile :) Mad :mad: Wink ;) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X