Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kalıcı kızlık zarı dikiminde düğün öncesi kontrol gerekir mi ?

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kalıcı kızlık zarı dikiminde düğün öncesi kontrol gerekir mi ?

Biz bir yerde hanım bir jinekoloğa kalici kizlik zar dikimi flep yönetimle yapıştık, sonra bir haftadan sonra kontrole gittik, doktor dedi ki her şey yolunda ama bilmiyorum parçalar mi birleşti yoksa ipler mi tutuyor, o yüzden 40 gün geçtikten sonra bir daha kontrole gittik, ve doktor dedi ki evlenmeden önce bir hafta öncesine rutuşe gelin dedi, çünkü dış taraflari bir açıklık var gibi yüzde yüz kanaması için rutuş yapalım dedi, ve gerçekten çok para verdik, acaba ameliyat başarılı mi olmadı şimdi geçici yapmak istiyor bilemedik, düğün şubat 22 olacak, ve biz kalici ömür boyu kalici olacaktır duyuduk, sansimiz var mı kalici yaptırmak için?
    Cok tedirginiz lütfen yardımcı olur musunuz?
    Felp yönetimle rutuş yapılması gereken bir şey var mı, çok zor düğünden önce bir hafta gelmek çünkü.

Son derece komik.. siz araştırmadan mı gittiniz. Kalıcıyı tutturan zaten ülkede sadece 2 doktor var.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet bu gerçekten çok önemli Eğer kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyorum diye bir doktor söze Düğünden birkaç gün önce kontrole çağırıyorsa Bunlar şüphe duymamız gerekir yapılan ameliyatın başarısız olacağını gösteren önemli bir bulgudur maalesef birçok doktor bu şekilde yapıyor aslında bir sahtekarlık gibi bir şey

Ben Ağustos ayında Nişantaşı'nda bayan de doktora kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptırmıştım 1 ay sonra kontrole gittiğimde düğüne birkaç gün kala mutlaka gelmen gerekir şöyle bir kontrol edip muayene edeceğiz Gerekirse bir kanama dikişi korumak gerekebiliyor diye söyledi başından aşağı kaynar sular döküldü gibi Sanki ben kalıcı kızlık zarı dikimi istemiştim kanama dikişi veya Düğünden birkaç gün önce yapılacak geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsan bunu zaten söylerdim uçaklardan geldiğim için benim böyle bir imkanım yok zaten şu anda bu işi halledip memleketime bakire olarak dönmek istiyorum Bu gece hiç uyuyamadım ertesi gün başka bir doktora daha muayene olmaya gittim yapılan işlemin başarısız olduğunu dikişlerin tutmadığını söyledi bana Yani bakire değilsin dedi hiçbir şey yapılmamış gibi duruyor Orası dedi Bu benim için ikinci bir yıkım oldu ne olur Çok dikkatli olun düğüne birkaç gün kala size çağırıyorlar sa o doktora güvenmeyin

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Hazırlanıyor...
    X