Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  kızlık zarı dikimi yaptırdım çift katlı olandan yaptim Dün nisanlimla ilişkiye girmeye çalıştık ama bir türlü bozulmadi çok zorlamasina rağmen bir yerde duruyordu hissediyordum engel vardı ve bu beni korkutmaya başladı . Sanki çok kalın bi parça vardı gibi bir türlü bozulmadı.
  ​​​​​​Öneriniz var mı ya da nasıl düşüneyim kararsız kaldım Başka doktora görüneyim mi sizce zar var mi diye ?
  Ben actirmak istemiyorum kan aksın diye diktirdim ve çok uzakta yaşıyorum
  Çift katlı yaptım bozulmama ihtimali kesin var mı yani bunu nişanlım fark ederse kötü olur
  Diktirdigimi anlamamasi lazim.
  ​​​​​​Aslında dün regilimin de üçüncü günüydü ama kanamam azdı arada kanama oluyordu ama onun kızlık kanı olduğunu düşünmüyorum çünkü
  Bır yerden sonra duruyordu ilerleme olmuyordu.
  ​​​​​​Evet bit yerden sonra ilerleme duruyordu ve o yirtilmayi hissetmedim daha önce bozulduğunda hissettim ama bu defa yok çünki duruyordu ilerleme olmuyordu.
  ​​​​​​bozmaya çalıştık bit türlü olmadı acı da veriyordu stresten yoğun bir kuruluk oluştu ama bozulmada olmadı uzakta olduğum için istanbuldaki doktoruma gelemiyorum. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu ve sizce Başka bir kadın dogumcuya göstereyim mi ? Batmanda yaşıyorum.
  Doktorum emla krem önerdir 130 tl fiyatı
  ​​​​​​Bide şimdi Bende ilişki fobisi oluştu erkek arkadaşım diktirdigimi anlarsa diye hemen bozulmuyo Çünkü bütün gece denedik olmadı.

 • #2
  işlem sonrası başka bir doktor kızlık muayenesi yaptığında dikildiğini anlayabilir mi

  Yorum yap


  • #3
   yaklaşık 3 yıl önce çift kat flep ameliyat olmuştum ama kontrole geldiğimde tutmadığını tekrar gelmemi söylemişti doktor . Ben gelemedim tekrar. Fakat 2 adet ince deri parçası şu an orayı tutuyor. Doktor bu deri parçası kopar demişti ama 3 yıldır kopmadı. Tekrar gelsem o dikilşeri koparmadan ameliyat etme şansı var mı sizce

   Yorum yap

   Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
   Auto-Saved
   Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
   x
   Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
   x
   Hazırlanıyor...
   X