Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Orgazm olamama tedavisi

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Orgazm olamama tedavisi

bi sorunum daha var ben hiç orgazm olamıyorum yani boşalamıyorum bunun için napmam gerek artık çok sorun oluyo bunun içinde çözüm varmı bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler.
    ben hiç olmadım yıllardır bi hastalık gibi 20 senedir evliyim.

Detaylı bir jinekolojik inceleme sonra buna cevap verilebilir belki

Yorum yap

Canım orgazm olamamanın en önemli sebebi vajinanın geniş olmasıdır Ben aynı şeyi yaşadığım için sana yazıyorum vajina daraltma ameliyatı yaptırdıktan sonra gayet güzel orgazm olursun Merak etme zaten yarım saatlik veya 40 dakikalık bir ameliyat zor bir şey değil ya yaptırıp kurtulabilirsin

Yorum yap

Ben hiç orgazm olamıyordum evlendiğimden beri orgazm olduğumu da hatırlamıyordu orgazm olamama tedavisi ile ilgili psikiyatrik tedaviler gördüm ama çare bulamadım en son çareyi vajina daraltma ameliyatı ile buldum Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya var ona vajina daraltma ameliyatı yaptırdım şimdi cinsel ilişkide çok sıkı olduğu için çok rahatlıkla orgazmı olabiliyorum

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ben hiç orgazm olamıyordum evlendiğimden beri orgazm olduğumu da hatırlamıyordu orgazm olamama tedavisi ile ilgili psikiyatrik tedaviler gördüm ama çare bulamadım en son çareyi vajina daraltma ameliyatı ile buldum Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya var ona vajina daraltma ameliyatı yaptırdım şimdi cinsel ilişkide çok sıkı olduğu için çok rahatlıkla orgazmı olabiliyorum
          Ben de orgazm olamama tedavisi için çok araştırma yaptım Nişantaşı'nda bir doktora g noktası enjeksiyonu yaptırdım fakat hiçbir fark olmadı artık ben de vajina daraltma ameliyatı planlıyorum

Yorum yap

Guest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben de orgazm olamama tedavisi için çok araştırma yaptım Nişantaşı'nda bir doktora g noktası enjeksiyonu yaptırdım fakat hiçbir fark olmadı artık ben de vajina daraltma ameliyatı planlıyorum
            Ya ciddi misin Ben de aynı şekilde Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde g shoot yani g noktası enjeksiyonu yaptırdım bende de bir fark olmadı sanırım bu biraz boş bir metot ve insanları kandırmak parasını almak için uygulanıyor vajina daraltma yaptırmak dışında bir çağrı yokmuş.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
            Auto-Saved
            Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
            x
            Hazırlanıyor...
            X