Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dr. Turgay Karakaya'da vajina daraltma yaptırmak istiyorum. Yaptıranlar buraya

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dr. Turgay Karakaya'da vajina daraltma yaptırmak istiyorum. Yaptıranlar buraya

Merhaba Turgay beyde vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum ama yaptıranlardan fiyat öğrenebilir miyim?
    ​​​​​​idrar kaçırma durumum var vajinal daraltmayla birlikte bunun tedavisi aynı anda olur mu mesana sarkmasıyla ilgili işlemde ücret ne kadar olur. Bilgisi olan var mı ?

Benim sorunum iki doğom yaptım rahim sarkması oldu bende,bana nasıl bir yardımcı olabilirsiniz , Rahim sarkması dedi jinekolojik vajinamda genişleme var. Turgay beyi tavsiye ettiler.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma cerrahi ameliyat için Dr Turgay Karakaya tavsiye ettiler bizim iş yerindeki bayanlar yaptıran varsa yorum yazabilir mi

Selam canım ben 5 sene önce Turgay hocaya vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştım Allah razı olsun Çok güzel sonuç aldım Hala vajinam dar olarak devam ediyorum şimdi labioplasti ameliyatı yaptırmak için Kendisini aradım ama fiyatlar biraz yükselmiş bütçemi aşıyor bilgi olsun diye sana yazayım dedim vajina daraltma ameliyatında Turgay Hoca çok iyi

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Canım sen Turgay Hoca da vajina daraltma ameliyatını lazerle mi yaptırmıştın yoksa cerrahi ameliyat şeklinde mi yaptırmış tın Benim de ihtiyacım var yakın bir zamanda gitmek istiyorum

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Turgay Bey sadece cerrahi ameliyatla vajina daraltma ameliyatı yapıyor lazerle yapmıyor
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X