Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parmakla kızlık zarı bozulur mu ?

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Parmakla kızlık zarı bozulur mu ?

19 yasındayım kimseyle ilişkiye girmedim Erkek arkadasım parmağını özel bölgeme soktu hiçbişey olmadı ve bna bakire değilsin diyor kanama olmadı . Parmakla kızlık zarı bozulabilir mi ?

Been kendimi yıkarken 3 gün önce parmağımın ucu rahmime girdi ve coka z Bi kan geldi.
    ​​​​​​Kizligim bozuldum acaba ?

Yorum yap

Kizlik zarimin bozulup bozulmadigini nasil anlayabilirim hicbir erkekle iliskiye girmedim
      Ama erkek arkadasim bana uc parmak girdigini ve benim bozuk oldugumu soyluyo napabilirim yardim edin

Yorum yap

Cok güwendigim biri bana yanlış yaptı parmağıyla zorlayarak kızlık zarını patlattı we Bn cok ktüyüm şuan. İlerisi için ewlenmek istedıgımde günümüzde bu durum cok onmli biliyorsunuz dikilmi war mı mümkünmü sizce kesin çözüm oluyorum

Yorum yap

Ben 12 yaşında bir akrabam tarafından cinsel tacize uğradım parmağını vajinama soktu birkaç kez ama hic kanama olmamisti suan 30 yaşındayım ve hayatımda hic kimseyle herhangi bir iliski yaşamadım kızlık zarim yırtılmış mıdır yirtilmamis midir bunu nasil öğrenebilirim ultrasonda görünür mu ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Misafir yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Ultrasonda görünmez Kızlık zarı muayenesi yapmak gerekir

Parmakla bozulan kızlık zarı ilişki sırasında geri kanar mı?
          Penisle parmak bir olmaz diye düşünüyorum tekrardan yırtılma olma ihtimali olmaz mi genişleme olmadı

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Misafir yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            kızlık zarı parmaklada bozulsa farketmiyor ve artık kanamıyor. Kızlık zarı dikimi gerekir ihtiyaç varsa
        Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Frown :( Big Grin :D Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
        x
        Hazırlanıyor...
        X