Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarı muayenesi esnasında kızlık zarı bozulur mu ?

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kızlık zarı muayenesi esnasında kızlık zarı bozulur mu ?

Ben daha önce kızlık zarı için kadın dogum uzmanına gittim o hiç bir sorun yok zarınız duruyor esnek yapıda olabilr dedi doktorun yanılma ihtimali var mı baya kapsamlı baktı sonra utrasonla baktı ?
    ​​​​​​Ama benim aklımda hala süphe var iç camasırmda bir iki damla kan vardı ama akıntı seklinde degil.
    ​​​​​​Peki anlâttıgm gibiyse doktorun yanılma payı var mı ?
    ​​​​​​Nette genelde kadın dogum doktorunun yanılma payı yok yazıyor ama bire bir doktorada sormak istedim.

Göz ile yapılan bir hymen muayenesinde zarın yırtılma veya zarar görme olasılığı var mı?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarını kesinlikle zarar görmez endişe etmeyin

Ben Zonguldak devlet hastanesinde kadın hastalıkları bölümünde Geçen gün Kızlık zarı muayenesi yaptırdım Daha önce bir iki damla kanama olmuştu o şifreyle gittim Doktor genital dudaklarımı sağa sola çekerek kızlık zarımı görmeye çalıştı oraya kadar bir problem yok fakat Kızlık zarı muayenesi n'den sonra Genital bölgemde bıçak saplanır gibi bir ağrı oldu Ne birkaç damla kanama oldu acaba Kızlık zarı muayenesi esnasında Doktor fazla mı zorladı o bölgeyi bunu nasıl anlayabilirim evlilik durumu da var uykularım kaçmaya başladı doğrusu

Yorum yap

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı muayenesi esnasında bir jinekolog doktorun kızlık zarını bozması pek mümkün değildir Ancak bu istenmeyen bir kaza ile olabilir

Ben İzmir'de Kızlık zarı muayenesi yaptırdım Doktor küçük dudakları sağa veya sola çekti bayağı bir canım yandı daha sonra eve geldiğimde birkaç damla kanama gördün acaba muayene esnasında Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi Biliyorum bu yazıda da herkes muayene esnasında bozulmaz diyor ama o zaman Okan nereden geldi Nasıl böyle bir şey oluyor Moralim çok bozuldu bana yardımcı olun lütfen

Yorum yap

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bir uzman doktorun muayene esnasında kızlık zarını bozar bileceğine Hiç zannetmiyorum belki Strese bağlı bir ara kanama görmüş olabilirsiniz yani adet arasında da birkaç damla kanama olabiliyor bazen Mesela yumurtlama dönemi gibi
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X