Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarının bozulduğunu kendimiz nasıl anlarız ?

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben erkek arkadasimla sürtündüm. Uzerimizde kiyafetler vardi. Regla 3 gunum vardi normalde. O gun o surtunmeden sonra lavaboya gittim bi kac dakka icinde. O sirada yere bi damla kan damlamis.ben 2.kez lavaboya gittigimde yerdeki kani gorunce ic camasirima baktim ve kan olmustu.acaba erken reglmi yoksa bi sorunmu oldu anlayamadim.bugun 24 saat doldu ve hala kanama var. Ne yapmam lazim
    Evet sürtünme yoluyla kızlık zarı bozulabiliyor aynı şey benim yakın bir arkadaşımın başına gelmişti hatta kilot üzerinden sürtünme yapmış yine kan gelmiş sonra doktora Kızlık zarı muayenesi için gittiğinde bozulduğunu söylemişler son olarak da kızlık zarı dikimi yaptırarak ancak bu durumdan kurtulabildi zaten kan geldiği zaman kızlık zarının bozulduğunu kendin anlamış oluyorsun.

Yorum yap

Kızlık zarının bozulduğunu kendini çok kolay anlayabilirsin vajina girişinde açılma genişleme olur hatta oradan hava giriş çıkışına bağlı olarak gaz çıkartma sesleri bile gelebilir bu durumda kendi kendine Kızlık zarı muayenesi yapman mümkündür ya da hafifçe parmağını vajinaya doğru soktuğun zaman herhangi bir engelle karşılaşmadan içeri doğru gidiyorsa bozulmuştur

Yorum yap

Vajinamdan parmaklama yoluyla biraz kan geldi. Baktığımda tam ucunun tahriş olduğunu görüyorum. Kızlık zarım mukoza tabaka halinde duruyor. Zarım zedelendiği için mi kan gelmiştir acaba ?

Yorum yap

Vajinamdan parmaklama yoluyla biraz kan geldi. Baktığımda tam ucunun tahriş olduğunu görüyorum. Kızlık zarım mukoza tabaka halinde duruyor. Zarım zedelendiği için mi kan gelmiştir acaba ?
          Ayna ile bakarak anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum kızlık zarının bozulduğunu kendimiz nasıl anlarız net olarak söyler misiniz

Yorum yap

Ben ilk defa ilişkiye gırdım ve bı miktar kanamam oldı kızlıgım bozulmus mudur lütfen dönüş yapın

Yorum yap

Ben ilk defa ilişkiye gırdım ve bı miktar kanamam oldı kızlıgım bozulmus mudur lütfen dönüş yapın
              Merhaba cinsel ilişkiye girdiğine göre Kızlık zarım bozulmuş dur bence Ben farklı bir şey düşünemiyorum doğrusu zaten ilişkiye girmişsin Neden bunu sorguluyorsun bilmiyorum ama diyelim ki küçük bir temas oldu sürtünme şeklinde cinsel birliktelik oldu o zaman bir iki damla kan gelmiş olsa belki derim ki Tamam anlaşılmaz Ama sen zaten ilişkiye girmişsin ama yine de kızlık zarının bozulduğunu kendimiz nasıl anlayabiliriz Ayna tutarak mı bakmak lazım yoksa aynanın üzerine çömelmek ve lazım Tam bilmiyorum

Yorum yap

Merhaba ben masturbasyon yaparken elim girmedi ama kan gelmiş bu ne oluyor az miktarda aynadan baktığım da bozulmuş gibi görünmüyor

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                Auto-Saved
                Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                x
                Hazırlanıyor...
                X