Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık Zarı Soruları ve Cevapları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kızlık Zarı Soruları ve Cevapları

Yok ben kızlık zarı sorularına verdiği doğal yanıtlarla efsane olmuş Haydar Dümen değilim veya en başarılı kızlık zarı dikimi ameliyatları ile meşhur olmuş Turgay Karakaya da değilim. Yaptığım küçük araştırmamda en sık karşılaşılan kızlık zarı soru ve cevaplarını sizin için derleyeyim dedim. Bakirelik zarı ile ilgili en fazla merak edilen konu, deneyimlenen ön sevişme, mastürbasyon gibi gerçek bir cinsel birleşme içermeyen durumlarda kızlık zarının bozulup bozulmadığıdır. Hiç ilişkiye bile girmeden masumane bir temasta bekaretin bozulması üzücü olur tabiki.
    Kızlık zarı sorularına kağıt üzerinde teorik cevaplar vermek, tahminlerde bulunmak, istatistiki konuşmak çok zor olmasada kesinleştirmede yegane yöntem kızlıkı zarı muayenesidir. Dolayısı ile ebasko forumunda kızlık zarı sorularınıza doğruya en yakın ama tahmini cevaplar almanız mümkündür. Şimdi isterseniz cinsel aktiviteye ve ortaya çıkan belirtilere göre kızlık zarının bozulup bozulmadığını irdeleyelim.

Bozulmuş kızlık zarı belirtileri
    Belirti olması bir yana tam birleşmeli, hatta anlık kısmi giriş çıkışlı cinsel temaslarda ilk etapta kızlık zarının bozulmuş olduğunu varsaymakta ve ona göre gardını almakta fayda vardır. Her bayanda beklendiği miktarda ve zamanda kızlık zarı kanaması ortaya çıkmayabilir. Cinsel ilişkiye giripte kızlık zarı kanaması olmadı diye hala bakire olduğunu düşünmekte olayı fazla hafife almak olabilir. Yada sürtünme yolu ile yakınlaşma yaşayıp kızlık zarı kanaması ortaya çıkanlarda giriş olmadı diye bekaretin duruyor olması düşük ihtimaldir. Sadede gelirsek bozulmuş kızlık zarı belirtilerinin başında kızlık zarı kanamasının görülmesi gelir. Bir damlada olsa aynı anlamı ifade eder. Bunun dışında çömelip ıkındığınızda vajina dibinde olan rahim ağızı görünür hale gelitırsa yine kızlık zarı bozulmasına delalettir. Esnek kızlık zarıda görünüm olarak bozulmuş kızlık zarı görünümüne çok yakındır.

Bozulmuş kızlık zarı modelleri
    Kızlık zarı her bayanda ilişkiye göre veya cinsel ilişki yoksa, parmakla veya sürtünmeyle bozulmasına dayalı olarak farklı modellerde bozulabilir. Jinekologların yaptığı kızlık zarı muayenelerinde o yüzden saat 6 yününde veya saat 3 yönünde gibi tariflerle kızlık zarının yırtılan yeri belirtilir. Gerçek cinsel ilişkide penis kalınlığına bağlı olarak kızlık zarı tek bir noktadan değil birçok yerinden yırtılabilir, parçalanabilir. Buradan şu anlaşılır, birçok yerinden yırtılmış bir kızlık zarı mastürbasyonda parmak sokarak bozulmuş olamaz.

Kızlık zarı ikinci kez kanar mı ?
    Kızlık zarı sual ve yanıtlarında sıkça karşınıza çıkacak olan bir durumda zaten kanamış, kızlık zarı kanı akmış bir kızlık zarı aradan belli bir zaman, bazen yıllar geçtikten sonra iyileşerek yeniden kanama performansına sahip olur mu ? Daha Türkçesi kızlık zarı kaç kez kanar. Maduriyetinizi anlıyorum ama maalesef kızlık zarı sadece bir kez kanar. Bakire olmayan bir bayanda cinsel ilişkide kanama ortaya çıkıyorsa bu kızlık zarı kanaması değildir, genellikle rahim ağızı kanamasından kaynaklanır.

Septalı kızlık zarı soruları
    Kızlık zarı modellerinden en ilginci sanıyorum septalı kızlık zarıdır. Ortasında köprisel bir yapı olan septalı kızlık zarında adet deliklerinin düzensiz kenarlı olması kızlık zarı görünümü açısından kafa karıştırıcı olabilir. Ayrıca sık rastlanan zar modellerine göre septalı kızlık zarı cinsel ilişki harici sürtünmei mastürbasyon gibi eylemlerde daha kolay bozulabilir. Septalı kızlık zarınız bozulduğunda kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda size yeniden septalı kızlık zarı yapmazlar, annüler kızlık zarı oluştururlar.

Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyunuz : https://www.ebasko.com/forum/saglik/...ldım#post3630

Kılık bozulduğunu nasıl anlarız yan etkileri nasıl olur

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      En önemli göstergesi kanamadır.

---------------------------
      Konuyla alakalı başlıklara göz atın :

Kızlık zarı muayenesi yorumları :  https://www.ebasko.com/forum/saglik/...adır#post6202

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı ağır işle bozulur mu

Kalici yaptırdıktan sonra aradan 1 yil gecti arkadan yaptırmak bozulurmu Arkadan yapılınca bozulurmu

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Normalde bozulmaması lazım sadece arkadan ise

Abla benim başıma bir olay geldi Kızlık zarım bozuldu mu bozulmadı mı Tam bilmiyorum ama bozulmuş da olabilir çıktığım çocukla doğum günü partisi yapacaktık beni kaldı bekar evine davet etti Neyse pasta kesti yedik daha sonra gazoz Bira falan vardı onlardan koydu içtik Fakat ben daha sonra hatırlamıyorum uyuyakalmışım sanıyorum ki benim gazozuma veya 1 Ama ilaç koymuş olabilir uyandığımda yatakta donsuz olarak uyuyordum Başak aramda böyle ıslaklık gibi bir şey vardı kırmızı pembemsi bir şey kızlık zarı kanaması mı geldi yoksa başka bir şey mi anlayamadım ne yapmam lazım

Yorum yap

Ne kadar kan gelir

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bazısında birkaç damla bazısında ise çok daha fazla görebilir kişiden kişiye değişir

Merhaba ben daha önce vajina mı iki parmak sokmuştum mastürbasyon esnasında hiçbir kanama olmadı daha sonra Diyarbakır'da Kızlık zarı muayenesi yaptırdım senin kızlık zarının yarım ay şeklinde diye söyledi başka bir açıklama yapmadı Bu ne anlama geliyor ben evlenmeyi düşünüyorum evlendiğimiz zaman kanama olmazsa beni asarlar biliyorsunuz Bu bölgeyi bu durumda Bana yol gösterir misiniz lütfen

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ben sana şanslı mı desem şanssız mı desem bilemedim yarım ay şeklinde kızlık zarı Nadir görülür ama evlendiğin zaman kanama olmaz bu durumda kızlık zarı dikimi yaptırabilirsin

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı fiyatı ne kadardır

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      3300 tl kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı , tam liste şu bölümde var : https://www.ebasko.com/forum/saglik/...lar%C4%B1-2020

Meraba ben nisamlimla ilsikiye girdim daha sonra ayrlmak zorunda kaldk doktora gittim zedelenmis olabilir ama bi iki celtik gorunuyo dedi ne oluyo lutfen solermisnz

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı üzerinde çentikler küçük yırtıklardır genelde çentikli kızlık zarı ile gerdeğe girildiğinde kanama olmaz kızlık zarı dikimi gerekir. Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı hakkında : https://www.ebasko.com/forum/saglik/...bekaret-tamiri

Meraba ben sevgilimle defaalrca iliskiye girdim ama hicbirinde kan gelmedi neden olabilir

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Büyük ihtimalle esnek kızlık zarını vardır

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ben de böyle oldum ama adet oldum Bi kaç gün sonra 5 gün sürerken 7-8 gün oldu çok merak ediyorum

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bozulmamış mı oluyor o zaman

Bende nişanlımla ilişkiye girdim bana ilk defa seninle yapıyorum diye yeminler etti .. ama ilişki esnasında gelen bir kan veya bel

Yorum yap

Bende nişanlımla ilişkiye girdim ve ben bunu daha önce yapmadım diye yemin etti ilişki esnasında kan falan gelmedi nedenini öğrenebilir miyim yukarıda ki yorum yarım geldi..

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        esnek kızlık zarı olabilir veya önceden bozulmuştur

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Kızlık zarı nasıl bozulur

Erkek arkadaşımla ikimizde yan yatıyorduk o arkamdan sürtünüyordu sadece ve benden bir anda kan gelmeye başladı hatta çok geldi de denebilir ama o girse ben hissederdim diyor ben zaten kanı hissedince hemen kendimi geri çektim sizce kızlık zarı bozulmuş mudur

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Büyük ihtimalle kızlık zarı bozulmuştur

Ben 7 yaşındayken merak edip tek bir parmağımı sokmuştum ama kan falan gelmemişti. 20 yaşına gelince 2 defa jinekologa gittim ikisi de sağlam dedi. Bir tanesine kanar mı diye sordum kalın duvarlı biraz ilişkide kanama yoktur esneme olur dedi. İlk ilişkide eşim darlığı veya kızlık zarını hisseder mi

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Maalesef erkekler sadece kanama olup olmadığına bakıyor canım

Penis kızım zarını veya dar olduğunu hisseder mi. Sağlam kızlk zarına girişte zorlama olur mu

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Darlığı ve kızlık zarından olup olmadığını tahmin ediyorum hisseder ama kanama olmaması büyük bir problem olur.

---------------------------
        Konuyla alakalı başlıklara göz atın :

Kızlık zarı muayenesi yorumları :  https://www.ebasko.com/forum/saglik/...adır#post6202

Merhaba iyi günler
      direk konuya girmek istiyorum gerdek gecesi ilk ilişkide baya bi kasılma ve zorlama oldu agrı oluşdu kanamsını beklerken kanama olmadı tekrar denedik ve yine olmadı kanama bu durum canımı çok sıkıyor asker oldugum için pek izin sürem yokdu yurt dışına gitmek zorunda kaldım ve doktora gönderdim gittigi doktor kansız yerden girildigini söylemiş ve ben bu konuda şüpeli karamsarım sizden ricam lütfen bu konuda yardımcı olun mail telefon verirseniz bizzat konuşarak derdimi detaylı anlatmak istiyorum

Yorum yap

Doktor kızlık kapagini yritilmis dedi kız mıyım değil miyim kanda gelmedi

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Değilsiniz

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Doktora ne diye gittiğini sorabilir miyim bende gidicem fakat utanıyorum ne diyeceğim dokta bilmiyorum

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        =========================
        Ebasko forumunda aynı anda ortalama 300 kişinin tartışma halinde olduğu en popüler konulara göz atın : Kızlık zarı dikimi yorumları :
        https://www.ebasko.com/forum/saglik/...%A7-ald%C4%B1m
    Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Hazırlanıyor...
    X