Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kürtajla kızlık zarı bozulur mu ?

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kürtajla kızlık zarı bozulur mu ?

Ben 6 haftalk hamileydim kurtaj oldum geldigimde doktorumuz bakireliğime baktı duruyo dedi en kucuk aleti takcam onu korucam dedi korududa allah razı olsun kurtaj islemk bittikten sonra doktorumuz bana ona bisey olmadi halka seklinde o esnek duruyo ama kanayadablir kanamayadablir garanti veremem dedi ben gecen hfta bi ilişki yaşadm penis sert bi sekilde girdi ve ben direk ayga kalktm baktm sonrasnda kanamam basladı kanamam oldu hatta cok kanadı sonrasnda agrm kanamam devam etti suan 1 bucuk gün oldu kanamam hafif ledi agrmda hafif suan ama bakireligimmiydi o deglmiydi diye sormak istiyodum bilenlere

Ben size bişey danisicaktim benim bir arkadasim var kürtaj olmak istiyor bu ay adet oldu ama supheleniyormus akıntısı çok geliyormuş idrarı birde bununla ilgisi var mıdır 3 ay önce oldu kürtaj ama yine olmak istiyor olabilir demi ?

Yorum yap

bekar bi kız 70 güne yaklaştı adet olmadı ilişki falan yok neyden kaynaklaniyo olabilir ?
      ​​​​​​özel bölge epilaayon sıkıntı yaparmi ilerde çocuk olma gibi bi durum vea bu gecikme ondan kaynaklanıyor olabilirmi ?

Yorum yap

Ben 4 yıldır evliyim ama hamile kalamıyorum üstelik adet düzensizliğim de var acaba bana yardımcı olabilir misiniz

Yorum yap

Ben bugun bebeğin 12 haftalık olduğunu öğrendim acaba kurtaj yapma ihtimalimiz var mı bunu öğrenebilir miyim

Yorum yap

Ben 3 haftalık hamileyim 4 cü haftama giricem ve şuan kanamam var bel ağrısı ve karin ağrısı var bisey olurmu

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Misafir yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Arkadaşımın kanaması bâşlamış ve karin agrisı çoğalmış yardımcı olurmusunuz 3 haftalık hamile

Kürtaj fiyatı nedir en az ağrı ne kadar sürer hastanede yatmasına gerek varmı?

Yorum yap

Kürtajdan sonra kontrole gelmedim doktorum gelmeme gerek olmadığını söyledi fakat 1 ay geçmesine rağmen hala regl olmadım bu normal mi kürtajın başarısız olma şansı var mı kontrole gelmeme gerek var mı ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
                Misafir yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                genelde 45 gün sonra adet görülür

Kürtajda eş izni icin hangı belgelerı getırmem gerek ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
                Misafir yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                kız kardeşım eşine 15 gun önce boşanma davası açtı fakat bu akşam hamile olduğunu örendi eşinin rızası gerekiyormu kurtaj için

eşim tüp bebek tedavisi ile gebe kaldı fakat embriyo gelişmesi durdu kürtaj olması gerekiyor fiyat bilgisi verebilirmisiniz

Yorum yap

Kızlık zarı ile ilgili bn birsey yasadım ama bu ilişki boyutunda birsey deil . Sonrasında şişlide bir doktora gttim yırtık oldugunu söyledi operasyon yaptı
                Sonrasında muane gttım tutmadgını söyledi tekrr onarım yaptı
                Üstünden 23 gün geçti iki kez elime ip geldi buda olmadı diye düşünüyorumm henüz muaneye gdemedim
                İstanbullu değilim ve gelip gtmem cok sıkıntı oluyor ne tavsiye dersiniz. Son olarak Dr. Turgay beye diktirmek dusunuyorum en iyisi oymuş ?

Yorum yap

Kürtaj yaptırmak istiyoruz istenmeyen gebelik ama kız arkadaşım 17 yasında resit deyil ve yasa dışı bi yol bulmamız gerek lütfen yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

• Guest's Avatar
                    Misafir yorumladı
                    Yorumu Düzenleme
                    Biz daha önce turgay beye gelmiştik güvendiğim için direk size yazmak istedim
                    İlk önce sizden fikir almam daha doğru olurdj

Kız arkadaşım 16 yaşında
                    Gebe olduğundan şupheleniyoruz
                    Kürtaj yapılabiliyor mu

ben 19 yaşındayım 2 haftalik hamileyim ama anne olmaya hazır değilim gebeligimi bitirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz bu konuda

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                  Auto-Saved
                  Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                  x
                  Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                  x
                  Hazırlanıyor...
                  X