Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tecavüz sonrası kızlık zarı dikimi

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tecavüz sonrası kızlık zarı dikimi

Merhaba hayırlı günler geçiçi kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nekadar. arama yapmaya müsait olamadığım için mesaj üstünden bilgi alabilirmiyim. öncelikle kısaca yaşadığım talihsizlikleride anlatim şuan 38 yaşındayım 18 yaşında nişanlıydım nişanlım tarafından zorla beraber olmaya zorladı resmen tecavüz etti sanki benden kan gelmedi sen kız değilsin diye bana işkence dolu hayat yaşattı o yıllar doktora gittim esnek zar dedi sonra nişanlım öldü ölümü kurtuluşum olmuştu sanki.10 sene hayatta küstüm sonra birini sevdim doğuluyum kendi yöremde adanada 6 yıl önce kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım ama gene kan gelmedi ikinci talihsilik gene yaşandı artık evlenmek tövbe ettim inancım duygum kalmadı ikinci kez bu sefer geçiçi kızlık zarı diktirdim ama çok az kan geldi malesef o erkek arkadaşım da vefat etti. şimdi kendi yöremden yine biri ile 6 yıldan sonra duygumu açabildim gene ama yaşadıklarım bende büyük tranva oluşturduğu için 10 senedir psikiyatri tedavi görüyorum geçiçi kızlık zarı dikimi yapsam kanama olurmu yada tutar mi çünkü bir defa kalıcı yaptım kan gelmedi ikinci kez yaptığım gecici az çok az geldi sizden hem fiyat hem bilgi istiyorum şuan kız kardeşim eniştem ile yaşadığım için pandemi sebebi ile evdeyiz arama şansım yok burdan bilgi almam mümkünmü şimdi den tşk ediyor ve sorunum uzun oldu umarım rahatsızlık vermedim verdiysem kusuruma bakmayın

Merhaba böyle bir şey yazmak benim için kolay değil bir yıl önce istemediğim şekilde tecavüzle ilişkiye zorlandım ve kanamam oldu kendim baktığımda orda boşluk var kızlık zarı yapısı bozulmuş bunu kalıcı yöntemle diktirirsem okşamayla yırtılır mı kızlık dikim ücretinide öğrenmek istiyorum.
    Turgay hocada flep yöntemi için para biriktiriyorum yeni yılda ne kadar zam gelir bide çift katlı flep tek işlemde mi geçerli daha sonra flebin üstüne yapamaz mıyız.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yılbaşında yaklaşık olarak 500 lira kadar zam görecektir diye tahmin ediyorum kızlık zarı dikimi sonrası sürtünme şeklinde cinsel yakınlaşmalar da kızlık zarı bozulabilir dikkat etmek gerekir

Ben 2017 tecavüz yolu ile ilişkiye girdim acımadı kan gelmedi ondan önce hiçbir ilişkim olmadı bende kalıcı kızlık yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar herhangi bişeyle sorun olurmu belli olurmu yaptırdığım.
    Söyle bişey varmış herhalde doğumda kızlık fln patlıyormuş hani ben hiç kontrol fln yaptırmadım doktora geldiğimde herşeyi kontrol ediyormusunuz kaç saat sürüyor acı varmı
    Ben şimdi yaptırmasam mesela ilişkiye girmediğim sürece herhangi gibi Bi sıkıntı sorun olmaz değilmi?
    Turgay beyin daha önce yaptığı işlemlerde sonuç almayan müşterisi oldumu acaba yani hani ciddi bişey çünkü ona güvenip yaptırıcam ilerde sonuç olmaz vb yada bana sağlık açıdan Bi sıkıntı sorun olurmu ?
    Gerçekten çok iyi yorumlar var turgay hoca hakkında inşallah bende yaptırıp iyi sonuç alıp bende ondan ne kadar memnun olduğumu anlatırım 🥰

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x
    Hazırlanıyor...
    X