Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Labioplasti ameliyatı fiyatları ( genital dudak küçültme )

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Labioplasti ameliyatı fiyatları ( genital dudak küçültme )

Labioplasti yani genital dudakların küçültülmesi ameliyatı jinekolojide çok sık uygulanan bir ameliyattır. Çünkü birçok kadında hatta genç kızda doğuştan dudak sarkması, yani labiumların bilinenden daha büyük olması durumu mevcuttur. Her kadın anatomi atlası gibi mükemmel bir genital görünüme sahip olmak ister, özelliklede evlenmemiş genç kadınlarda veya bakire bayanlarda dudak sarkması erkekler tarafıca cinsel deneyimin bir sonucu olarak yorumlanınca iş iyice çığırından çıkar ve kadın hastalıkları uzmanlarının kapıları çalınır.

Labioplasti ameliyatı nasıl yapılır ?
    Lokal anestezi ile yani sadece labiumların uyuşturulması ile gerçekleştirilen ameliyat yaklaşık 30 dakika sürer. Küçük cerrahi müdahaleler grubundaki operasyonda genital dudaklardaki fazlalıklar önceden çizilir ve işlem esnasında V şeklinde kesilerek kanatlar gizli dikiş süper ince iplikle dikilir. Ameliyattan sonra yaklaşık 1 ay içince dikişler kendiliğinden eriyerek yok olur ve dikiş izleri spontan olarak silinir.

Labioplasti ameliyatı fiyatları İstanbul'da ne kadardır ?
    Genellikle bu tip özellikli genital estetik ameliyatlar İstanbul gibi büyük şehirlerde yapılır. Zaten herkes labioplasti için İstanbul'u tercih ettiği için İstanbul'da çalışan jinekologların bu konudaki tecrübeleride doğal olarak çok fazladır. İstanbul'da labioplasti fiyatları yaklaşık 4000 TL civarıdır.

Labioplasti sonrası iyileşme dönemi :
    Genital duduak ufaltma ameliyatı yarım saat gibi kısa sürer ve sonrasında iş yaşantınıza devam etmenizde bir sakınca yoktur. Ameliyat yarasının bakımı için size bir antiseptik solüsyon , ayrıca ağızdan hap şeklinde antibiotik verilir. Bölge doğal yapısı gereği ıslak olacağı için dikişleri kuru tutmaya gerek yoktur. Zaten herşey ona göre ayarlanmıştır. Ayrıca labioplasti sonrası ilk günler ameliyat bölgesine buz koymak yaygın uygulanmasına rağmen sakıncalıdır, yara iyileşmesini geciktirir. Yaklaşık 1 ay sonra cinsel ilişkiye girilebilecek duruma gelir.

mrb merak ettigim tek sey dudak küçültme ameliyatının fiyatı ve kızlık zarına zararı var mıdır ?

Yorum yap

labioplasti ameliyatı sonrası birkaç yol sonra dudaklar yeniden büyür mü ?

Yorum yap

Benim vajina yaprakları çok büyük eşimle ilişkiye giremiyorum kucultmenin imkanı yokmu bu ameliyatla ?

Yorum yap

merhaba iyi günler nişanlımın vajinasında çok fazla saçak et var bunlar cinsel ilişkiye girdiğimizde partnerime acı veriyor ve kayganlaşmasını önlüyor acaba bunları aldırma,kesme gibi bi durumumuz olabilirmi ?

Yorum yap

aynı anda dış dudak iç dudak ve vajina daraltma yapılabilirmi ? birde yağ dolgusu mümkünmü ?

Yorum yap

labioplasti ve vajina daraltma kombine ameliyat için randevu alip geldigimizde o gun yapiliyormu hersey yoksa yatiriyorlarmı hastalarini birda kocaeliden gelicem cunki gelebilirsem bilen var mı ?

Yorum yap

Merhaba iyi günler sizlerden labioplasti fiyat bilgisi alabilir miyim ve ameliyat kriterleri nelerdir her durumda operasyon gerçekleştirebiliyor muyuz? Yoksa muayeneye gitmem gerekiyor mu?

Yorum yap

merhaba.ic dudak sarkmalarinin doğum olayına herhangi bir etkisi varmıdır? Daha ağrılı yada daha zor olması gibi?

Yorum yap

labioplasti ameliyatı için fiyat öğrenebilir miyim ve öğrenciyim ödemede kolaylık sağlanabilir mi acaba ?

Yorum yap

labioplasti ameliyatı yapıldıktan sonra hanımlarda cinsel istek azalıyormuş yada yok oluyormuş çünkü zevk alma noktası labio denilen noktalarda olurmuş doğruluk derecesi nedir bilgi alabilirmhyimm ?
                      ​​​​​​iyileşip yatma sürem olacakmı yoksa normal işlerime devam edebilirmiyim oturarak işlerimi sürdürrebilirmiyim ?
                      ​​​​​​Birde idrar kaçırma ameliyatı olmam gerekiyor onun iyileşme sürecini öğrenebilirmiyim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
                        Misafir yorumladı
                        Yorumu Düzenleme
                        Genital estetik ameliyatlarda cerrahi ameliyat ile yapılan vakalarda hiç bir problem olmaz ama lazerle yakılarak yapılan ameliyatlarda yanıklara bağlı olarak his kaybı meydana gelir bu konuda iyi doktorlar bütün ameliyatları cerrahi ameliyat şeklinde yapıyor.
                        Aynı gün bile çalışmaya devam..
                        İdrar torbası üroloji branşına giriyor

Benim cinsel organımla ilgili kafamda soru işaretleri var sorun olabileceğini kendimce düşündüm.
                      ​​​​​​Vajinamın iç dudak kısmını beğenmiyorum yani bana öyle geliyor sanırım normal de böyle mi olması gerekir.... Bide vajinamın girişinde iç kısımda bi et parçası gibi birşey var iliskiye girdiğimde özellikle de sert bi ilişki olduğunda şişme yapabiliyor bu normal mi?

Yorum yap

iyi gunler 27 Aralik cuma gunu bir plastik cerrah doktoruna ameliyat oldum 4 ameliyet birden oldum polip mesane dogum yaram acıktı orayı topladı kucuk dudakları kesti istediğim gibi olmadı dudaklar uclarını kesti gerisi katlı kaldı.
                        ​​​​​​size sormak istediğim ben bu acıları cektim cekiyorum plastik cerrahtan istediğim sonucu alamadim lütfen sizden yardım istiyorum bundan sonra düzelttirmek için hangi kadın doğum uzmanına gideyim kararsız kaldım ne yapıyım.
                        ​​​​​​istediğim sonucu alamadım yine katlı kaldı daha fazla bakteri oluşturur yazı daha kõtū oluyor yara oluyor acıyor ben tamamen kurtulmak istiyorum doktormu deyiştirmek istiyorum. Plastik cerraha asla gitmem artık.
                        ​​​​​​kapalı bir bayanım genital bölgem çok kötū gorunuyordu muayna olmaktan cekiniyorum artık.

Yorum yap

Lazer ile vajina estetiği (daralt ma) hakkinda bilgi alacak tim

Yorum yap

Ben kilo kaybından dolayı sarkma oluştu bu labioplasti denen şey bu değilmi ?
                            ​​​​​​önce ve sonra olarak resim görme şansım varmı ?
                            ​​​​​​Birde ben 6 hafta önce karın germe ameliyatı oldum bi sorun olmaz değilmi beni rahatsız eden bi durum yok gayet iyiyim ?

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                            Auto-Saved
                            Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                            x
                            Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                            x
                            Hazırlanıyor...
                            X