Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'da Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatları ( Vajinoplasti )

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Vajina daraltma ve dis dudak toparlama yapmak gerekiyor hangi doktor iyidir istanbulda

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ve labioplasti gibi genital estetik ameliyatlar için Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya yı tavsiye ediyorum hakkında binlerce olumlu yorum okuyacaksınız

daraltma işlemi olacak ücret nakit olursa indirim olur mu başka şehirden geleceğim uçak bileti yol masrafı bin tl yapıyor da yardımcı olamaz mı doktorlar bana
    3400 tl nakit yazıyor daraltma için 3000 tl olur mu yaparlar mı ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      2021 yılında fiyatlar bir miktar arttı şu anda vajina daraltma ameliyatı fiyatı 4 bin 500 lira nakit 4 bin liraya düşer

Ben geçen hafta daraltma işlemi oldum bugün çok yanmam ağrım vardı ayna da bir bakayım dedim perine bölgem de et çıkıntısı olmuş
    Et oluşmuş yani perine bölgesin de dr orayla alakası olmadığını söylemişti işlemin
    ​​​​​​kontrol olmuştum daraltma yapıldı Haftamdayım iyiydi sonuç iki gündür öksürüğüm var da bir sorun olur mu öksürükten dolayı kontrolde de iyi demişti Turgay bey bacağımı da kapatıyorum öksürürken çok öksürüyorum ama

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Öksürmekten dolayı ameliyat dikişlerine zarar gelmez tabii ki bacaklarınızı kapatarak öksürürse niz daha rahat edersiniz vajina daraltma ameliyatı perine bölgesinde olmadığı için perine bölgesinden et çıkıntısı yapma ihtimali yoktur

ben esimle birlikte oldugumda toaf gaz cıkarıyor gibi sesler geliyor
    Dogum dan sonra bunlar başladı
    Ben amalyat olmak istiyorum
    Sigorta gecerlimi veya sigorta kabul edilmiyorsa ucreti nekadar

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Sigorta sadece hastalıkların tedavisinde geçerli olur genital estetik ameliyatlar tamamen İsteğe bağlıdır Yani bir hastalık sonucu değildir Dolayısıyla hiçbir sigorta bu ameliyatları karşılamaz

Ben 3 gündür vajina daraltma ameliyatı fiyatlarını araştırıyorum 2 normal doğum yaptım 4 tane de kürtajın var yaşım 42 bu durumda vajina daraltma ameliyatı yaptırdın dön doğumların ve kürtaj derim ameliyat fiyatını etkiler mi acaba

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyat fiyatları genellikle sabit oluyor canım Yani senin önceki durumlarına göre değişmiyor 4000 lira ile 5 bin lira arasında bir masrafla halledebilirsin sanıyorum

Ordu'da daraltmak için Ali Bey düşünüyorum yaptıran var mı

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Canım Ben de trabzon'dayım vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum ama iyi sonuç almak için İstanbul'a gideceğim buradakiler hem çok yüksek fiyat istiyor hem de haklarındaki yorumlar Pek hoşuma gitmedi

Selamlar vajina daraltma ameliyatı cerrahi metod için Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya gitmek istiyorum Bu konuda Daha önce giden arkadaşlar bana bilgi verebilirler mi acaba yorumlarda genellikle çok iyi sonuç almış herkes

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet canım Turgay Hoca Ya ben Sakarya'dan gitmiştim ameliyat bir saat falan sürüyor en fazla Her Şey Dahil sonrasında geri dönebiliyor sun çok memnunum Allah'a şükür

Merhaba peki bu dartma amilayat lami gercelseyıyot

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Cerrahi ameliyat şeklinde yapıyor yani kesiyor dikiyor Ama kalıcı oluyor lazerle vajina daraltma Kesinlikle tavsiye etmem yaptıran arkadaşlar oldu hepsi sonradan tekrar cerrahi ameliyatla yaptırmak zorunda kaldı faydası olmuyor lazerin

2 normal doğum yaptım ikisinde de dikişler var ve bunlar çok kötü duruyor cinsel ilişkide roblem yaşıyorum eşim ile birlikte olurken İstanbul'da vajina daraltma fiyatları kaç liradan başlıyor Ben Adapazarı'nda oturuyorum burada iyi bir doktor bulamadım maalesef vajina daraltma yorumlarında birçok kişi İstanbul Bakırköy'de Turgay hocayı tavsiye etmiş yaptıranlar yardımcı olabilir mi ?

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      2 normal doğum yaptım ikisinde de dikişler var ve bunlar çok kötü duruyor cinsel ilişkide roblem yaşıyorum eşim ile birlikte olurken İstanbul'da vajina daraltma fiyatları kaç liradan başlıyor Ben Adapazarı'nda oturuyorum burada iyi bir doktor bulamadım maalesef vajina daraltma yorumlarında birçok kişi İstanbul Bakırköy'de Turgay hocayı tavsiye etmiş yaptıranlar yardımcı olabilir mi ?
      Ben geçen sene vajina daraltma ameliyatı mı cerrahi ameliyat şeklinde Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da yaptırmıştım canım kendisine çok dua ediyorum çok güzel sonuç aldım gerçek söylüyorum 4 doğumum var Ben hiç ümitli değildim çünkü inanılmaz bir genişleme akıntı hava giriş çıkışı vardı artık orası vajina olmaktan çıkmıştı sanki ama tek bir ameliyatla her şeyi toparladı sanki doğum yapmamış gibi oldum çok güzel cinsel ilişki yaşıyorum şu anda istanbul'da vajina daraltma fiyatları konusuna gelirsek ben geçen sene 4 bin liraya yaptırmıştım Turgay hoca ya ama daha önce 4-5 kişiye sordum 8 bin lira 10 bin lira diyenler bile oldu o yüzden fiyattan ziyade sana iyi sonuç verecek doktora konsantre oldum

Yorum yap

Gast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben geçen sene vajina daraltma ameliyatı mı cerrahi ameliyat şeklinde Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da yaptırmıştım canım kendisine çok dua ediyorum çok güzel sonuç aldım gerçek söylüyorum 4 doğumum var Ben hiç ümitli değildim çünkü inanılmaz bir genişleme akıntı hava giriş çıkışı vardı artık orası vajina olmaktan çıkmıştı sanki ama tek bir ameliyatla her şeyi toparladı sanki doğum yapmamış gibi oldum çok güzel cinsel ilişki yaşıyorum şu anda istanbul'da vajina daraltma fiyatları konusuna gelirsek ben geçen sene 4 bin liraya yaptırmıştım Turgay hoca ya ama daha önce 4-5 kişiye sordum 8 bin lira 10 bin lira diyenler bile oldu o yüzden fiyattan ziyade sana iyi sonuç verecek doktora konsantre oldum
        İstanbul'da vajina daraltma fiyatları olarak ben de hep 5 bin lira ile 10 bin lira arasında çeşitli fiyatlar okuyorum hasta yorumlarında Turgay hocanın ismi çok geçiyor bakalım görüşmeye gitmeyi düşünüyorum Ben de inşallah güzel sonuç alırım kalıcı olmasını istiyorum çünkü

Yorum yap

İstanbul'da vajina daraltma fiyatları olarak ben de hep 5 bin lira ile 10 bin lira arasında çeşitli fiyatlar okuyorum hasta yorumlarında Turgay hocanın ismi çok geçiyor bakalım görüşmeye gitmeyi düşünüyorum Ben de inşallah güzel sonuç alırım kalıcı olmasını istiyorum çünkü
          Çalıştığım böyle de iki çocuklu bir bayan Turgay hocaya vajina daraltma ameliyatı aptırmıştı çok memnun kaldı bana da tavsiye etti İnşallah Allah kısmet ederse önümüzdeki hafta görüşmeye gideceğim kafama yatarsa zaten gittiğim zaman yaptırırım ameliyatı mı güzel sonuç alırız sen buradan tavsiye ederim ayrıca fiyat açısından da konuştuğumu vajina daraltma fiyatı 5000 lira dediler kişiden kişiye değişmiyor Muş yani herkese aynı paraya söylüyorlar

Yorum yap

Çalıştığım böyle de iki çocuklu bir bayan Turgay hocaya vajina daraltma ameliyatı aptırmıştı çok memnun kaldı bana da tavsiye etti İnşallah Allah kısmet ederse önümüzdeki hafta görüşmeye gideceğim kafama yatarsa zaten gittiğim zaman yaptırırım ameliyatı mı güzel sonuç alırız sen buradan tavsiye ederim ayrıca fiyat açısından da konuştuğumu vajina daraltma fiyatı 5000 lira dediler kişiden kişiye değişmiyor Muş yani herkese aynı paraya söylüyorlar
            2 hafta kadar önce Yorum yazmışsın ama bakır söyle Dr Turgay Karakaya Ya gidip vajina daraltma ameliyatı yaptırmış mıydın bu konudaki yorumlarını bekliyorum ben de Çünkü kendisine ameliyat olmak istiyorum çok tavsiye ediyorlar forumlarda Berna taratma yorumlarında Turgay hocayı çok iyi diye yazmışlar Ayrıca vajina daraltma fiyatları olarak 5000 lira demişsin hala fiyatlar o şekilde mi acaba Çünkü sürekli döviz artıyor fiyatları artıyor acaba bu fiyatlar da artar mı ondan korkuyorum az bir eksiğim var bende para biriktiriyorum bu ameliyat için çok önemli benim için

Yorum yap

2 hafta kadar önce Yorum yazmışsın ama bakır söyle Dr Turgay Karakaya Ya gidip vajina daraltma ameliyatı yaptırmış mıydın bu konudaki yorumlarını bekliyorum ben de Çünkü kendisine ameliyat olmak istiyorum çok tavsiye ediyorlar forumlarda Berna taratma yorumlarında Turgay hocayı çok iyi diye yazmışlar Ayrıca vajina daraltma fiyatları olarak 5000 lira demişsin hala fiyatlar o şekilde mi acaba Çünkü sürekli döviz artıyor fiyatları artıyor acaba bu fiyatlar da artar mı ondan korkuyorum az bir eksiğim var bende para biriktiriyorum bu ameliyat için çok önemli benim için
              Evet canım Geçenlerde Turgay Hoca da vajina daraltma ameliyatı yaptırdım Gerçekten şu anda iyileşme dönemindeyim her şey yolunda gidiyor bir problem yok 1 aylık olunca kontrole çağırdı Ondan sonra cinsel ilişkiye girebilirsin dedi İstanbul'da vajina daraltma fiyatları her yerde farklı farklı olabiliyor ben Turgay hocaya vajina daraltma ücreti olarak 5000 lira ödemiştim Ama sen yine de sor fiyatlar değişmiş olabilir Kısa bir süre içinde dediğin gibi sürekli döviz fiyatları arttı için böyle şeylerin fiyatları da artıyor olabilir

Yorum yap

İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları doktordan Doktora neden bu kadar değişiyor hiç bilmiyorum ve anlamıyorum bu konularda devletin uygulayacağı bir 1 limit veya bir rayiç yok mudur acaba

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                Auto-Saved
                Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                x
                Hazırlanıyor...
                X