Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'da Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatları ( Vajinoplasti )

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

vajina daraltma ameliyatı ücretini öğrenmek istiyorum ve daha öncesinde muayene olmadan sadece telefonla görüşerek direkt ameliyat olabilir miyiz yani aynı gün hem muayene hem ameliyat mümkün olur mu ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı fiyatları şu anda 4500 TL civarıdır ameliyat için geldiğinizde görüşme muayene ve ameliyat aynı seansta yapılır bilir tekrar tekrar gelip gitmenize gerek olmaz

doğumdan dolayı genişleme var ve daralmak için fiyat öğrenebilir miyim

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      4500 lira civarıdır

Vajina daraltma ameliyati olmadan adet kesici alınsa ameliyati etkilermi

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Hayır etkilemez

aslinda utaniyorum ama eşimle aramda sıkıntı oluyor benim vajinam geniş ve eşim tatmin olmakda zorlaniyor daralttirmak istiyorum bana bilgi verirmisiniz rica etsem
    ​​​​​​Parada sıkıntı yok ama ben korkuyorum bisey olur diye ve uyutuyomusunuz nasil oluyor bilgi verirmisiniz
    yozgattayım..

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı Küçük cerrahi operasyonları grubuna girer Dolayısıyla lokal anestezi ile yapılır sadece vajina uyuşturulur Ağrı veya hissetmezsiniz sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz Dolayısıyla Yozgat'tan İstanbul'a gelip Aynı gün geri dönebilirsiniz Türkiye'nin her yerinden İstanbul'a bu ameliyatlar için günübirlik hasta gelip geri döner

Birşey sorucam daha önce bir bayan doktora vajina daraltma amaleyatı yaptırdım ama hiç memnun kalmadım vajina şeklini bozdu tekrar amaleyat olmamda sakınca varmı düzeltmek istiyorum.
    ​​​​​​Bende spiral var çıkması mı gerekiyor
    ​​​​​​Amaleyat olsam eşimin imzası mı gerekiyor eşimin haberi olmasın istiyorum

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı ve diğer genital estetik ameliyatlar doktorun sanatsal başarısını gerektiren hassas ameliyatlardır sizin durumunuzda tekrar bir ameliyat yapılabilir ve istemediğiniz görünüm düzeltilebilir spiral kalabilir spiralin izi çıkartmak zorunda değilsiniz eş imzası gerekmez

vajina daraltma ameliyati fiyatını ve ne derece kalıcı olduğunu öğrenmem mümkün mü acaba ?
    ​​​​​​ameliyat zorlu bir süreç mi ? bide jinekolog hocalarımız kalca diklestirme ameliyati yapıyor mu yapıyor ise onunda fiyatını öğrenebilir miyim?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı cerrahi ameliyat metodu ile yapıldığı zaman sonsuz süre kalıcıdır tekrar gevşemez ameliyat lokal anestezi ile yapılır sadece o bölge uyuşturulur Ağrı veya acı hissetmezsiniz aynı gün iş hayatına devam edebilirsiniz zorlu bir süreç değildir

ameliyat sirasinda uyanik mi olucam.sonrasinda ne kadar surede eve donebilicem.ve agrilarim olacak mı

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyat lokal anestezi ile yapıldığı için uyanık olacaksınız Ama ağrı veya acı hissetmeyeceksiniz 45 dakika sonra evinize yürüyerek geri dönebilirsiniz İş hayatına aynı gün devam edebilirsiniz

yorumları okudum diğer bazı doktorlar lazer yöntemi de varmış turgay bey lazer değil cerahi operasyon yapıyormuş arasında fark var mi sonucu nasıl oluyor yaptıranlar mutlu mu

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Maalesef genital estetik sektöründe insanların zayıf yönlerini çok kullanıyorlar lazer kelimesi insanlara teknolojik geliyor ama lazer ile yapılan vajina daraltma ameliyatlarında ve diğer estetik ameliyatlarda çok kötü sonuçlar söz konusudur lazer yakarak daraltma yapıyor yanık izleri kalıyor ve renk kararması oluyor bir 2 ay sonra tekrar dokularda gevşeme oluyor lazerle yaptırıp da sonuç olan hiç kimseyi görmedim daha o yüzden en güzel yöntem cerrahi ameliyat şeklindedir ve kalıcıdır hiçbir yan etkisi yoktur

merhaba ben iki doğum yapmış biri olarak ıdrar kesesi düşmesinden dolayı gülünce ve öksürünce ıdrar kaçırma oluyor surekli pet kullanıp çamaşır değiştiriyorum bu durumdan eşim rahatsız ben idrar kesesi ve vajina daraltma yaptirmak istiyorum şehir disindan gelicem fiyat söylerseniz sevinirim teşekkürler

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Manisa idrar kesesi ameliyatları üroloji uzmanı tarafından yapılır buna karşılık vajina daraltma ameliyatları da Jinekolog tarafından yapılır Dolayısıyla iki ameliyat aynı seansta olmaz ama idrar kaçırma problemleri genellikle ameliyatsız idrar deliğinden sonda sokarak müdahale ederek Halil edilebiliyor bu durumda sadece vajina daraltma ameliyatı düşünebilirsiniz fiyatı şu an için 4500 liradır

Vajina daraltma ameliyatını olalı bugün 1 ay oldu. Agda yaptırmam mümkün mü?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet yaptırabilirsiniz

Vajına daraltma ameliyatı dusunuyorum bılgı almak istedim guzel yorumlar okudum ıns gitmeyi dusunuyorum ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı 45 dakika süren cerrahi bir ameliyattır lokal anestezi uygulanır sonrasında yürüyüp gidersiniz aynı gün iş hayatına devam edebilirsiniz iyileşme 1 ay sürer vajina daraltma fiyatları güncel olarak 2021 yılı için 4500 lira kadardır

doğum sonrası oluşan vajina genişlemesi var eşimle bu konuda sikintiliyiz daraltma istiyoruz yaptıran arkadaşlardan bi fiyat alabilirmiyiz

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Cerrahi metotla vajina daraltma ameliyatı 4500 liradır

Annem Açık rahim amleyatı oldu fakat o yara izini kapatmak için estetk olmak istiyor fiyat alma şnsm varmı ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ile birlikte perinoplasti de gerekirse oda yapılır Bunların fiyatı 4 bin 500 liradır

merhaba ben 43 yasında bir 3 normal doğum 1 kürtaj ım var ve idrar kaçırma rahim sarkma var ameliyat ücreti almak istiyorum çok zor durumdayım

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı için 4500 lira ödemeniz gerekir

ben vajina daraltma ameliyata olmak istiyorum ayrıca idrar tutamama ve sürekli enfeksiyon oluyo. İlişkiden hiç birşey anlamıyorum lütfen arkadaşlardan fiyat alabilirmiyim Sakarya’dan yazıyorum

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      4500 liradır Sakarya'dan vajina daraltma ameliyatı için günübirlik İstanbul'a gelip aynı gün dönebilirsiniz ameliyat 45 dakika sürer
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X