Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'da Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatları ( Vajinoplasti )

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

merhaba vajina daraltma ve rahim agzi yara yakma islemi bi arada oluyor mu ?
    ​​​​​​Olmuyorsa aradan ne kadar zamn gecmedk gerekio ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Aynı anda yapılabilir

Vajina daraltma, genital beyazlastirma,ve labioplasti nin toplam ortalama fiyatı ne olur mümkünse ayrı ayrı fiyatlarını yazabilirmisiniz bu işlemlerin hepsi aynı günde yapılabilir mi bu günlerde yaptırmak istiyorum. yaptıran arkadaşlar ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Genital beyazlatma müdahale kanserojen yan etkilerinden dolayı çok fazla tercih edilmez yaptırmanızı tavsiye etmem ama vajina daraltma ameliyatı ve labioplasti ameliyatı sıklıkla aynı seansta yapılabilir bunların ikisi ortalama toplam 6 bin lira civarıdır Ama tek tek yaptırırsanız her biri 4500 lira gibi bir fiyat içerir

bende vajina daraltma ucreti nekadsr onu sorucaktm ben 28 yasindayim bir cocuk annesiyim normal dogum yaptm cok asiri genis deil ama yinede daralttirmak istiyorum fiyat alabilirmiyim arkadaşlar

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Cerrahi vajina daraltma ameliyat fiyatı 4 bin 500 lira civarıdır

Uc tane normal dogum yaptim biraz vajinamin toparlanmasini istiyorum bana sadece ne kadar tutar ucret

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajinoplasti ameliyat fiyatı 4 bin 500 lira gibidir

Annem için soracaktım. Annem 01. 05. 1958 doğumlu. 5 normal doğum yapmış. İdrar kaçırma ve arka tarafa vajina açıldığı için sorunu var. Onun içinde uygulanır mı? Vajina daraltımı acaba?
    arka tarafın kasları bollandığı için büyük tuvaletinde zorlanıyor. Vajina daraltımının buna faydası olmaz mı acaba?​​​​​​

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      vajinaya istediği gibi cerrahi olarak daraltır ama idrar kaçırmaya pek bir faydası olmaz

Operasyonu olacağım ama 2-3 ay sonra kafama takılan bazı şeyler oldu. Ben şehirdışından geleceğin aynı gün geri döndüğüm taktirde herhangi bi problem yaşar mıyım artı olarak tam olarak iyileşme ne kadar süre içerisinde oluyor ve kaç gün dikkat etmem gerekicek vajina daraltma sonrası ?
    ​​​​​​Vajina daraltma operasyonu ameliyat türevi birşey mi yoksa lazer ile mi yapılıyor ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      ameliyat yarım saat sürüyor yarım saat sonra yürüyüp Bir de biliyorsunuz aynı gün iş hayatına devam edebilirsiniz veya seyahat edebilirsiniz toplam iyileşme 1 ay sürer 1 aydan sonra her şeyi normaldir bir ay süreyle denize girmek havuza girmek yok ağır Spor yapmak yok

Bn 2 inci dogumumda normal doğum olduğu için dikişlerimi kendim soktum bi daha diktirmedim vajina daraltma ameliyatı mümkün müdür ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Tabii ki mümkündür Hatta dikiş izlerinin tamamı alınır orası dümdüz olur çok güzel sonuç alırsınız

penis hissetmeme sorunu ortadan kalkıyormu ?
    ​​​​​​Ben faZla geniş olduğunu düşünmüyorum anlayamadım hissetmiyorum ilişki sırasında çok kararsız kaldım ben

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Hissetmeme zevk almama gibi şikayetler vajina daraltma ameliyatından sonra ortadan kalkıyor bu konuda Sadece Türkiye'den değil Başka ülkelerden de birçok hasta geliyor güzel sonuç alırsınız Dr. Turgay Karakaya özellikle 30 yıldır vajina üzerine çalışıyor

İki seneye yakindir sorun yaşıyorum hapşırırken kacirma oluyor bazen ne yapabilirim bunun için bide ilişki esnasında çokça islaniyorum ?
    ​​​​​​ıslaklık ilişkide çok ıslanmak hapşırırken ıslanma bide dudukta sarkma olmuş doğumdan sonra düzeltebilir mi hepsi

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      internetteki yorumları okudum Turgay hocanın başarılı bir doktor olduğu hakkında olumlu ve güzel yorumlar var açıkçası kime güveneceğimi de bilmiyorum

Vajina daraltma operasyonu , normal doğum yapıldığı anda gerçekleştirilebilirmi ???

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      hayır 3 ay sonra

Lazer ile vajina daraltma işlemi uygulatmak mantıklı mı ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Aklı başında hocalarımız cerrahi ameliyat şeklinde yapıyor lazerle kesinlikle yapmıyor zaten lazerle yapılırsa sonuç alamazsınız yanık izleri kalır ve bir iki ay Sonra tekrar genişleme olur

5 çocuk annesiyim daha önce sistorektosel operasyonu geçirdim 10 yıl oldu acaba yine vajina daraltma olabilirmiyim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet vajina daraltma ameliyatı sizin durumunuzda yapılabilir herhangi bir sakıncası yoktur

Ben vajina daraltma ameliyatı ile ilgili hem fiyat hemde bilgi almak istiyorum
    ​​​​​​2 normal doğum yaptm 20 yıl kadar once
    ​​​​​​Ve 5 yıl öncede daraltma ameliyatı yaptırdm
    ​​​​​​Ama hava kaçırma sorunum başladı

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Dikkatli ve kalıcı yapılmayan vajina daraltma ameliyatlarında bir süre sonra bahsettiğiniz gevşeme olabilir ama bu konuda başarı sağlamış Doktorlarda yapılan işlem kalıcıdır aradan 20 sene bile geçse gevşeme olmaz güncel olarak İstanbul'da vajina daraltma fiyatları 4 bin 500 lira civarıdır

Ben bir doğum yaşadım. Sadece vajina daraltma sonrası ikinci çocuğu istersem problem olur mu diye merak ediyorum.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı tekrar çocuk doğurmanın Zaza engel değildir

21 kasimda vajina daraltma ameliyati oldum.hersey iyidi ta ki dune kadr sol tarafımda agri var ve aynayla baktigimda pek bisi goremiyorum ama bi sknti olablr mi

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bahsettiğiniz ağrıya sebep başka şeyler de olabilir muayene olmanızı tavsiye ederim
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X