Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dr. Turgay Karakaya'da kızlık zarı dikimi yaptırdım başarılı sonuç aldım.

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dr. Turgay Karakaya'da kızlık zarı dikimi yaptırdım başarılı sonuç aldım.

Selam kızlar belki bu işin başında belkide ortasındasınız, yada çoktan biryerlerde kızlık zarı diktirdiniz ama acaba diyerek hala kafanız rahat değil. Bilmiyorum nerelerdesiniz. Ama şundan eminim benim durumunda olup yıllarını bu sayfalarda geçiren ve durumu için çare arayan bimnlerceniz vardır. Neredeyse 5 sene araştırdım kızlık zarı dikimi yorumlarında uzman oldum diyebilirim. Himenoplasti ameliyatı yapan doktorlardan hangileri başarılı hangileri başarısız , hangileri dürüst hangileri düzenbaz avucumun içi gibi öğrendim. Bu arada Başarısız ve sizi kandıran doktorların kimler olduğunu falan yazmayacağım boşuna meraklanmayın, onlarla başımı beleya asokmaya hiç niyetim yok. Ama sizlerede yardım etmeden duramadım, zira benimde ağlamaktan göz pınarlarım kurumuştu zamanında neyseki uzun araştırmalarla helal süt emmiş bir doktor buldum kendime kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım , birkaç ay sonra evlendim kanama oldu olay kapandı ama eşim şehir dışında iken kızkardeşlerim gibi gördüğüm aynı yolun yolcusu olduğumuz binlerce kıza bir destek atmak istedim bu yazıyı oturup yazayım, zamanında araştırırken ve başkalarının ekran görüntülerini aldığı kızlık zarı yorumlarını link halinde biriktirdim, saüğdan soldan sitelerden toplanmış yüzlerce işinize yarayacak yorum görüntüsünüde link olarak ekleyim dedim. Evet ben Turgay karakaya hocamızda ameliyat yaptırdım. Allahımız bin şükür tek seferde olay başarılı oldu sorun yaşamadım gerdek gecesi kanamam oldu mutlu yuvamı kurdum. Ekleyeceğim ekran görüntülerini link üzerinden inceleyin , aslında bu işte başarılı olmayan birçok doktorun hakkında yazılan yüzlerce yorumuda yayınlamak isterdim herkes bilsin ama kalkarlar bana dava açarlar falan uğraşamam o çakallarla, o yüzden onları siz kendiniz keşfedeceksiniz, yaş tahtaya basmayacaksınız. Size ip uçarıda vereiym ben mesela LAZERLE KIZLIK ZARI DİKİMİ diye reklam yapanlara inanmayın, tamemne yalan ve lazerle dikim yapılamaz, yapılsada yanık izleri kalır, renk kararması olur, dikişler tutmaz, yime mesela 3 KAT FLEP YÖNTEMİ yada 4 KAT FLEP YÖNTEMİ gibi reklam yapanlarada inanmayın, en fazla çift kat yapılabilir,daha fazla kat yapılırsa adam matkapla delmesi gerekir heralde o zarı yani gerçek dışı bunlar. Misal , evlenmeden önce düğün birkaç gün kala sizi kontrole çağıran, kalıcı kızlık zarı dikimi yaptık ama size kanama dikişi atacağız diyen, kalıcı kızlık zarı diktik ama sizin dolularınız tutmamış , sizde dikecek doku kalmamış gibi yalanlarla paranızı geri istememenizi sağlamaya çalışan doktorlarada güvenmeyin tamamen yalan. Madem kalıcı dikim yaptın düğün öncesi neden beni geçici kızlık zarı dikimi için çağırıyorsun diye sorun onlara ve yüz ifadelerine bakın bakalım nasıl bozulacaklar. Onlarla ilgili yorumları ben buarada yayınlamayacağım onlarıda siz bulacaksınız ben sadece Turgay hocayı bulana kadar araştırmalarımda işime yarayan sağdan soldna toplanmış yorum görüntülerini içeren linki yayınlayacağım, inşallah sizinde işinize yarar : inşallah silmezler !! https://kizlikzaridikimiyorumlar.wor...rili-sonuclar/

Merhaba reşit olmama 2 ay kaldi kizlik zarim talihsiz bi olay yüzünden 7 sene önce bozuldu ve bende sonradan iliskiye girmeye devam ettim yani kizlik zari dikimi dudak kucultme icin Turgay hocaya bi muayene gitmek istiyorum ne zman gidebilirim? her gün hasta kabul ediyor mu ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Nadiren bazı bayanlarda kızlık zarı diktirmiş olmanın stresi ve korkusuyla vajinada istemsiz bir kasılma ve kuruluk meydana gelebiliyor buna bağlı olarak ilk cinsel ilişkide zor birleşme ortaya çıkabiliyor bunu engellemek için ilişki öncesi O bölgeyi kayganlaştırıcı ürünler kullanabilirsiniz. Aynı durum Hiç kızlık zarı diktirme miş olan Normal bakire bayanlarda da ortaya çıkabiliyor vajinismus diye araştırabilirsiniz bu sadece kızlık zarı diktirmiş bayanlara özel bir durum değildir

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Peki erkekler hisseder mi vajina daki o bariyeri böyle yırtıldığını falan anlar mı

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Tek kat flep çift kata göre daha mı kolay yırtılır? Ve gerekli görüldüğünde mi vajina daraltma yapılır ?

Merhabalar,
    Benim seneye Eylülde düğünum var ve kalıcı kızlık zarı dikimi düşünuyorum ve cok tedirginim bu sürec nasıl geciyor ve ücret olarak bilgilendirme yapar mısınız?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ikisini aşağıdaki mesajı Sizin için de uygun olacak bir cevap yazdım linkini gönderiyorum.

https://www.ebasko.com/forum/saglik/...=3806#post3806

kızlık zarı dikimi fiyatları güncel olarak 2800 lira civarıdır nakit ödemelerde %10 kadar indirim yapılır yani 2500 lira toplam masrafınız olur

• Merve
      Merve yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhaba mardin de yada Kızıltepe Diyarbakır gibi bu yerlerde yapiyormusunuz çünkü sadece bu memlekete kadar gelebilirim bana yardımcı olursanız sevinirim ücret 2.500 lira mi indirim yok mu hic

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Slm kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıracaksın istanbul dışında yaptırmanız tavsiye etmiyorum bu ameliyatı dikişleri tuttura bilen Doktor sayısı Türkiye'de bir iki taneye geçmiyor iyi araştırdığın zaman göreceksin ayrıca şu anda fiyatlar 3000 - 3500 lira civarıdır ameliyatları yarım saat gibi kısa bir süre de yapıldığı için İstanbul'a günübirlik gidip dönebilirsin uçakla

07/08/2020 tarihinde kızlık zarı dikimi olmuştu 07/09/2020 tarihinde kontrole geldiğimde hersey iyiydi sorun yok demişti doktor turgay hocamız bu hafta nikahım var her hangi bi sorun yaşamam dimi🤔birde ağda yaptırsam bikini bölgeme her hangi bi zarar görürmüyüm 🤔

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Sonuç alabildinizmi

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Turgay hocamdan Allah binkere razı olsun sayesinde evlendim şimdi hamileyim..

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Gerçekten sonuç gördünüz mü bizim doğuda bu olay baya kıymetli bilirsiniz yardımcı olurmusunz

Öncelikle yoğun bir iş tempom var işlemden sonra hemen ayağa kalkabilir miyim ? Ameliyatta çok acı hisseder miyim işlemin seçimi biz mi yapıyoruz local vs?
    Kişinin anotomik yapısına göre zarın tutmama gibi ihtimali var mı peki ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatları yaklaşık yarım saat sürüyor sonrasında yürüyüp gidebiliyorsunuz aynı gün iş hayatına devam edebilirsiniz veya başka bir şehirden geldiyseniz aynı gün geri dönebilirsiniz Bu arada metrobüse otobüse veya Toplu taşımaya bilmenizde herhangi bir sakınca yoktur Araba kullanabilirsiniz ameliyatın hangisi olacağına Tabii ki siz karar veriyorsunuz ameliyat lokal anestezi ile yapılıyor sadece boşuna uyuşturuluyor Ağrı veya acı hissetmiyorsunuz düşünün anatomik yapısı veya daha önceki yaşadıkları kızlık zarı dikimi ameliyatını etkilemez

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhabalar bayanlar ben turgay karakaya kalıcı kizlik zari diktirdim 1ay içinde ikikere konturole gittim çok iyi tutmuş dedi bugün 69gun oldu tam ama hala kasılmalar oluyor arasına ve hala çok tedirginim ve 69gun boyunca hiç kanama olmadı tamamen iyileştiğini nasıl anlarım bilmiyom turgay beyede gidemiyorum çok uzağım çünkü 28saatlik yolda yaşıyorum lutfen bayanlar bana yardımcı olurmusunuz bu işlemi yaptıranlar lutfen hala oturamıyorum birsey olucak diye korkuyorum 69gun boyunca hep yattım hiç oturmadı halada yatıyorum çünkü korkuyorum geceleri uyuyamıyorum pisikolojikm bozuldu birsey oluck diye açılacak diye ne olur yardımcı olun bana

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ben 9 ay kadar önce yaptırmıştım ama bir ayda iyileşiyor bence seninki de iyileşmiştir istersen bulunduğun yerde bir doktora muayene olduğu kafandan atmak için

Kızlık zarı dikimi daraltma ve laminoplasti Istiyorum
    Cok araştırdım ve Turgay beyin ismimi çok gördüm
    Benim 6 ay tedavi gördüğüm vajinal enfeksiyonum vardi.Yeni bitti.Belkide bitmedi bilmiyorum. Bu nedenle zar dikilirken sorun olurmu

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina enfeksiyon genital estetik ameliyatlarınıza engel olmaz, zaten onlarla ilgilide tedavi verilir gerekirse

Ben size farkli bi sehirden yaziyirum turgay hocaya gitmek istiyorum orda kalmama gerek varmi ameliyattan sonra dikkat edesrgim seyler nedir geçici kızlık zarı dikiminde kanama olurmu
    Ben dpgum hic birsey yapmadim zaten sadece daraltma istiyorum lazerlemi yapiliyor mudahalemi kac saat surer sonrasinda yolculuk yapabilirmiyim
    Bu vajina daraltma ameliyatina ihtiyac olup olmadigini nasil anlariz
    Ben dogum yapmadim o anlamda aktif bi hayatimda yok daralma tananiyle saglaniyormu oeji
    zar dikim ameliyati olsam onu oldugumdada daralma olurmu zamanla
    Ve kalici veya gecici kizlik zari dikimi arasinda kanamayla alakali bi fark oluyomi

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Turgay hoca vajina daraltma ve kızlık zarı operasyonlarını cerrahi ameliyatla kalıcı olarak yapıyor. Başka şehirden günübirlik gelip dönebilirsiniz istanbula. Tüm detaylar için turgay beyin aisstanı asra hanımı whastapptan ekleyin 0532 221 3007

turgay Hocam başka bi doktora yaptırdığım dikimden 2 yıl geçti ama içime bi şüphe var muayehanenize gelme imkanım yok herhangi bi doktorada gidemem sizinle bizzat telefonda iletişime geçebilir miyim yardımcı musunuz çok zor bir durumdayım lütfen bi cevap verin

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Benim bir arkadaşımda Adana'da kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdı ama dikişleri tutmada 2 ay sonra aynı doktora tekrar kalıcı yaptırdı ama dikişler yine tutmadı yani kız üç dört ay süründü desem yalan olmaz dikişleri tutsaydı Ben de yaptıracaktım şimdi ikimiz de istanbul'da Turgay hocadan randevu aldık inşallah hem 10. Hem Benimki tutacak diye ümit ediyoruz

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Adana’da hangi doktora yaptırdınız tutmadı

• Gülpenbe0406
      Gülpenbe0406 yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhaba Adana’da yaptırıp tutmayanlar doktor adı verebilir mi? Lütfen

Merhaba turgay bey benim geçen kazara başıma bi olay geldi kızlık zarıyla ilgili ilişki vs yok kanama oldu ama zedelenme mi yoksa yırtılma mı emin değilim bunun için muayene olmak istiyorum da muayene ücreti ne kadar veya yırtılma olduysa diktirme ne kadar öğrenebilir miyim herkes sizi tavsiye ediyor edirneden gelmek istiyorum

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      sadece kızlık zarı muayenesi 200 tl , kalıcı zar dikim olacaksa 2800 liradır.

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kalıcı kızlık zarı Adana da 4.500 tl şuan ki fiyatı doğru mu

• Gülpenbe0406
      Gülpenbe0406 yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhaba Adana’da memnun olduğunuz tutturan doktor var mı

Kalıcı kızlık zarı dikimi için turgay karakaya istiyorum şuan 2000 TL var maaştan sonra için size geleceğim o zaman randevu için yine sizinle mi iletişime geçmem gerekiyor asistanımısınız ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      kızlık zarı dikimide indirim için turgay beyin asistanı esra hanıma yazabilirsiniz whatsapp 0532 221 3007

Merhaba ben kararı Turgay beyde verdim fakat henüz tarihim net değil tarih netleştikçe ne kadar zaman önce gelmem gerekiyor bilgi alabilirmiyim acaba 🙏🏼
    birde birsey öğreneceğim muayene ücreti ayrımı işlemle birmi oluyor kusura bakmayın rahatsız ediyorum 🙏🏼😔
    birkaç birsey danışacaktım açıkçası yorumları okudukça iyileşme sürecinden çok merak ettim çünkü ben mağaza çalışanıyım mecburen mağaza temizliği yapıyoruz üstlerden ürün almak icin sandalyeye çıkıp iniyorum ve 6 gün boyunca ayakta çalışıyorum 🤷‍♀️ acaba bu süreçte nelere dikkat edilmeli tutmama ihtimali yüksekmi acaba 😔
    Aralık ayında gelip işlemimi olacağım biraz bu zamanlar daha çok Araştırma yapmaya başladım o yüzden turgay hocayı seçtim en iyi o demiş herkes tüm yorumlar onu gösteriyor beni kusura bakmayın sizi bu ara çok rahatsız ediyorum😔
    dikimden sonra ağda yapmak kesinlikle yasak sanırım onun dışında jilet tüğ dokucu kullanabiliriz sanırım değilmi?
    benim aklıma birsey takıldı bu çift kat Flep ile flep yöntemi arasındaki fark nedir acaba ciddi bir fiyat farkı var cunku?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyattan birkaç gün önce veya daha önce randevu alabilirsiniz, ayrı bir muayene ücreti alınmaz, mağazada çalışmaya devam edebilirsiniz iyileşme süreci olan ilk günlerde bile.
      Ağda kızlık zarı diktirmiş bayanlara ve tüm bakire bayanlara tavsiye edilmeyen bir yöntemdir.Çift kat flep yöntemi ile tek kat flep yöntemi arasında fark daha zor yırtılması ve bozulurken acı vermesidir. Özel isteğe bağlı yapılır. Gerekli detayları turgay hocanın asistanından alabilrsiniz whatsapp 0532 221 3007 esra hanım

Kızlık zarı dikimi fiyatını öğrenebilir miyim ? Bir de başka şehirden turgay beye istanbula gelenler aynı gün içerisinde dönüş yapabilmeleri için bir günde işlem halledilebilir mi ?
    Tek kat flep yöntemi ile çift kat arasında çok büyük bir fark var mıdır ? Yani tek kat yaptırırsak Ne zamana kadar sürebilir ? Hemen bozulur mu ?
    3 ekim günü gelmek istyorum. Ama uçakla geliceğim için öğle vakti yada öğleden sonra orda olabilirim. Kaça kadar açık oluyor muayenehane ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları şu anda 2800 liradır yılbaşında fiyat artışı olabilir Başka şehirden aynı gün gelip geri dönebilirsiniz Çünkü ameliyat zaten 30 dakika sürer sonrasında yürüyüp gidersiniz tek kat flep yöntemi ile çift kat flep yöntemi arasındaki en önemli fark cinsel ilişki esnasında daha zor yırtılması ve acı vermesi ve bunun dışında özel bir fark yoktur yani tek kat flep yaptırabilirsiniz bir sakıncası yok yapılan işlem sonsuz süredir siz evlenmediniz sürece kendi kendine bozulmaz uçakla gelip Aynı gün geri dönebilirsiniz akşam 6'ya kadar Turgay Hoca açık oluyor

Benim kızlık zarım bozuldu 10 ay önce ve ben hiç muayene olmadım
    İlk ilişkim olduğu için kan geldi kızlık zarımın bozulduğunu düşünüyorum başka türlü kan gelmesi muhtemel değil sanırım.
    Zar dikim konusunda danışmak istiyorum zorlu bir süreç mi
    Dikim süreci, ücretleri vs turgay bey için bilgi almak istiyorum

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Hasta açısından zor bir ameliyat değildir 23 dakika ile yarım saat arasında bir vakit alır toplam burada bir saat geçirirsiniz sonrasında iş hayatınıza devam edebilirsiniz 1 aylık bir iyileşme süreci olur bu sürede çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz kızlık zarı dikimi fiyatları şu anda 2800 liradır

Ben fitness yapıyorum ağır kilolarda çalışıyorum bu durumda tekrar yapılanan zar yırtılır mı? Çünkü bacak hareketin de doğrudan vajinaya etki eden hareketler var o yüzden sorma gereği duydum.
    Ben turgay beye eskişehirden gelicem,
    ben cuma gecesi saat 1'de otobüse binceğim. Sabah saatlerin de İstanbul'da olurum, İstanbulu da hiç bilmediğim için tek başıma turgay hocanın yerini bulması biraz zor olabilir.muhtemelen 12 yada 1 gibi orada olurum, bir de şunu sormak istiyorum. Operasyon gerçekleştin sonra 1 gece otelde kalıp mı gideyim yada direk Eskişehir'e geri dönsem olur mu?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyat yarım saat sürüyor sonrasında yürüyüp Bir de biliyorsunuz aynı gün iş hayatına devam edebilirsiniz veya seyahat edebilirsiniz Dolayısıyla Eskişehir'den günübirlik gelip aynı gün dönebilirsiniz bunda bir sakınca yok ilk 1 ay süreyle Yani iyileşme döneminde ağır Spor yapmak sakıncalı olabilir ama yürüyebilirsiniz yumuşak sporları yapabilirsiniz iş hayatınıza devam edebilirsiniz

Iyi günler hocam ben vajina daraltma için doktor bakıyordum internette sizinle ilgili güzel yorumları okuyunca bilgi almak istedim
    Bodrumda yaşıyorum istanbula gelicem bu ameliyat için. aynı gün dönermiyim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Vajina daraltma ameliyatı cerrahi metotla 40 dakika sürüyor lokal anestezi uygulanıyor yani sadece vajina uyuşturuluyor Ağrı veya acı kesinlikle hissetmiyorsunuz sonrasında yürüyüp gidebiliyorsunuz Dolayısıyla Başka bir şehirden gelip aynı gün dönebilirsiniz
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X