Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bozulmuş kızlık zarı nasıl anlaşılır ?

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Bozulmuş kızlık zarı nasıl anlaşılır ?

  Kızlık zarı, bir kadının cinsel hayatına girene kadar oluşan doğal bir bariyerdir. Bu bariyerin bozulması, bir kadının cinsel olarak aktif hale geçtiğini gösterir ve genellikle adet dışı cinsel aktiviteler sonucu ortaya çıkar.

  Ancak, kızlık zarının bozulmasının nasıl anlaşılacağı konusunda yanlış bilgiler bulunmaktadır. Örneğin, leğen suya oturtularak fokur fokur hava kabarcığı çıkması veya abla benden 1 damla geldi benzeri yanıltıcı yorumlar, doğru bilgi vermez.

  Gerçekte, kızlık zarının bozulup bozulmadığı, sadece bir doktor tarafından yapılan bir muayene sonucu anlaşılabilir. Kızlık zarı muayenesi, bir kadının cinsel aktiviteye girmeden önce yapılması önerilen bir testtir ve bozulma durumunun doğruluğunu tespit etmek için kullanılır.

  Eğer bir kadın adet dışı sürtünme veya parmaklamalarda kanama yaşarsa, kızlık zarının bozulma ihtimali oldukça yüksektir. Ancak bu durumda, mutlaka bir doktorun muayenesi yapması gerekir.

  Sonuç olarak, kızlık zarının bozulup bozulmadığının doğru bir şekilde anlaşılması için, yanlış bilgilerden uzak durulması ve bir doktor tarafından yapılan bir muayene sonucuna güvenilmesi önerilir.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X