Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Mesela kızlık dikildiği zaman Dr Turgay beyin orda..
    başka bi doktor tarafında mayene olduğu zaman o doktor dikildiğini fark edermi ?

Yorum yap

Ben 22 yaşındayım. Daha önce kürtaj oldum ve kızlık zarı dikildi. Ancak iki yıl önce ilişkiye girdim. İkinci kez kızlık zarı diktirilir ve kan gelir mi? Kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar? Turgay hocayı çok övmüş herkez ona gidebilirim

Yorum yap

Merhaba ben geçen yıl ankarada bayan doktora dikim işlemi yaptirmistim fakat olmadı şimdi tekrar istanbulda dr turgay karakayaya yaptirirsam olur mu sizce ?

Yorum yap

Bende gaziantepten gelecegim de hicbir bilgim yok güveninden yok, yardimci olup beni aydinlatirmisinz lutfen suan buna cok ihtiyacm var.
          ​​​​​​Tek katli cift katli yada gecici kalici felan varmis.
          ​​​​​​Flep yöntemi ile cift kat flep yontemi arasindaki fark nedir ?
          ​​​​​​Ben bakire olup olmadigimdan emin degilim once muayene edip sonra ameliyat gerekiyorsa yapilmasi lazim ama bakire isem yaptirmam yani.

Yorum yap

anneyim ben kızım bu duruma düşmüş diye artık hayat bana zından oldu ya artık kızlık zarı olmasa ne yapacam ben ?
            ​​​​​​İki defa yaptık Mardinde ama doktor dedi tutmadı şimdi ne yapayım yine yapsam tutmasa ne olacak ? İstanbul'a Turgay beye gelmekten başka çare kalmadı buralarda..

Yorum yap

Ben izmirde kizlik zari dikimi yaptim ama vajinam da sari birsey var gerckten yapilip yapilmadigindan emin degilm cnku dudaklar yine acik. Acikcasi hic bilgim yok yani korkuyorm aslinda.
              ​​​​​​Ben 7500verdm biliyo msnuz baska carem yoktu.
              ​​​​​​Dikimden sonra cok kanamam oldu 9gun oldu yapali hatta hala bile arada kanamam oluyo.
              ​​​​​​Ya yapmamissa cnku ddigim gbi dudaklar hala ayni degisen hic bisi yok.
              ​​​​​​11bin ddi ben o kadarini nrden bulurum ddim. Snra indirim yapti. Bu uygulamayi turkiye de sadce 3kisi yapiyo ddi.
              ​​​​​​Ben cok zor durumdayim ya en son ailem oldurmeden ben oldurecem kendimi tam bitti derken bstan basliyorm ama artik dayanamam ben.
              ​​​​​​Vallahi dayanamiyorm artik. Hem dikim parasi hem gelis gidis durumumuz yok cok zor benm icin . Anmem hsta babam ceza evinde ben bu parayi toplayana kadr 6yilim gecti neler cektim bi Allah blir bni
              ​​​​​​trans flep yontemi nasildr internetten baktim bulamadim.
              ​​​​​​Dktora gorunmek icin bile param kalmadi . Burdakiler muayene icin bile cok aliyo ama baktirmam lazm dedgin gbi.

Yorum yap

Hem kızlık zarı hem de vajina daraltma aynı ameliyatta oluyir deil mi yani ikisininde aynı anda olabilirim

Yorum yap

Ben bu kalıcı kızlık zarı dikme operasyonu için detaylı bilgi almak istiyorum
                  Yani tam garanti veriyor musunuz nasıl oluyor işlem
                  Hastanede kalmamız gerekiyor mu

Yorum yap

ben kalıcı kızlık zarı dıkımı ve fiyatını öğrenmek istiyorum
                    bilgiler gizli kalıyor deilim yanı ameliyat olsam ılerde karsıma cıkmaz deilmi hastahaneye gttğmde felan

Yorum yap

geçici olan zar dikimini ne zman yapmam uygun olurdu acaba evlilkten bir yada iki hafta önce diye okudum ama ?
                      ​​​​​​Kalıcı da gerdek gecesi yırtılır ve kan gelir dimi?

Yorum yap

ameliyattan sonra büyük tuvaletime çıktığımda dikişlerin patlama ihtimali varmıdır bide sadece kadın doğum uzmanı anlıyormuş nasıl anlıyor dikiş izimi kalıyor yoksa başka bişeyden mi anlıyor

Yorum yap

Ya nette bir kaç yorum okudum diyorlar iste kendiliğinden patladı öyle birsey var mi mesela diktirdikten sonra ben iliskiye girmeyene kadar patlar mi kendiliğinden ?
                          Ve bu çift katlı flep ve tek katlı olan hangisi daha iyi

Yorum yap

geçici kızlık zarı diktirdikten sonra birliktelik için 1 hafta beklemeyeceğiz ya aynı gün içerisinde o yeni dikilmiş olan kılcal ipliklere ne olacak? Anlaşılmazmı

Yorum yap

İyi geceler ben 2 yıl önce istanbulda bir bayan doktora kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım fakat nişanlımla beraber aldgmzda sonuç göremedim ve ayrıldık gaziantepte yaşıyorum yeniden bir doktorla görüştük ameliyatın başarılı geçmedgni dikiş kaynama yernn durdugunu ama esneme oldugunu söyledi kalıcı dikimlerde böyle sorunlar yaşayan insanlar var mı? Doku tutmayabilir mi? Ben en iyi olarak turgay beyi duydum diyede buraya yazmak istedim ?
                              Turgay beyde esneme durumu söz konusu olamaz yani düzgn yapılan bir ameliyatta o zaman?
                              ​​​​​​peki ben daha önce işlem geçirdim korkuyordum da aynı yerden tekrr kesip biçmek çnk antepteki doktorum operasyon oldgnu anladı ama bundan kanama gelmez diyor tekrr o dokunun üstünden ameliyat nası olur bilmyrm.
                              ​​​​​​Ben de bakırköydeki bi bayan doktora olmuştum güvenimde kalmadı tekrr bu sorunu yaşayınca gel bakayım dedi ama ben inanmıyorum artık.
                              ​​​​​​ burdaki doktorum şunuda iddaa etti benim işlem sadece 10 dakika sürdü burda doktor diyor ki böyle bi ameliyatı ben yapsam 30-40 dkk sürer 10 dkka olmaz dedi sizde süreç ne kdr sürüyor.

Yorum yap

Kızlık zarı diktirmek istiyorum fiyat ne kadr
                                Düğün günü 1 kaç gün önceden mi diktirmem lazım yoksa 15 gün önceden mi
                                Uzun sürekli olabilir mi anlasilmicak şekilde.
                                ​​​​​​Hemen diktrmek istyorum amaa su an evlenmicem uzun süre dayanır degilmi evlendim gece kadar sorun olmaz değildi yirtilmaa patlama gibi sorunlar.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                                Auto-Saved
                                Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                                x
                                Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                                x
                                Hazırlanıyor...
                                X