Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kızlık zarı dikimi fiyatları

Himenoplasti ( hymenoplasty ) , bekaret tamiri, onarımı, kızlık tamiri, zar diktirmek gibi birçok tabirle anılan vajina girişinden ortalama 2 cm içerideki delikli mukozanın cerrahi olarak onarılması veya yeniden inşaa edilmesine dayalı jinekolojik müdahaledir / işlemdir. Kızlık zarı diktirme ücretlerini ameliyat metoduna göre aşağıda yazacağım. Kızlık zarı dikimi geçici veya kalıcı olarak yapılabilir. Kalıcı derken evlenince bile bozulmayacak şeklinde sakın olaki anlamayasınız. Evlenince veya ilk cinsel ilişkide bozulur ve kanamaya sebebiyet verir. Zaten olay odur. Tek seferlik bir kullanıma haizdir. Kızlık zarı dikiminde dışarıdan bir parça alıp size yapıştırmazlar, yada vajinanıza kan doldurmazlar. ( kızlık zarı dikimi yorumlarını incelerseniz buna benzer çok soranla karşılaşırsınız ) Aslında yapılan şey genelde sizin eski kızlık zarınızı dikilmesi, zarın yırtılan yerlere dikiş atılması değildir. İsterseniz kızlık zarı diktirme olayını ameliyat metoduna ve kullanım şartlarına göre sınıflandırıp ele alalım :

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) :
    Sizi ilk cinsel ilişkinize kadar bakire kılacak bir formüldür. Ama benim evlenmeme daha yıllar var diyor olsanız bile gerçek bir flep metodu uygulayan jinekoloğa denk geldi iseniz sorun yaşmazsınız, 10 sen sonra bile evlenseniz zifaf gecenizde kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır siz hiç merak etmeyin. Kalıcı kızlık zarı dikimi işleminde eski yırtılmış kızlık zarı öylece bırakılır, ona donulmaz bile. Hemen bir iki milimetre kadar dış kısmında vajina duvarlarından bistüri ucu ile ince zar kalınlığında mukoza tabakaları yani flepler kaldırılır. Bazı jinekologlar buna flep kaldırma metodu o yüzden derler. Bu canlı doku parçaları birbirine dikilir ve arada uygun boşluklar bırakılaran aylık adet kanamalarının rahatça geçmesi sağlanır. Kalıcı kızlık zarı dikimi teorik olarak klay görünse bile maalesef Türkiye'de sadece birkaç jinekolog tarafınca başarılı sonuç sağlanmaktadır. Bu yazıyı hazırlarken yaptığım küçük araştırmalarımda ve özellikle kadınlar kulübü genital estetik bölümünde okuduğum kızlık zarı dikimi yorumlarına göre Türkiye'de en iyi sonuç veren doktor adı olarak Bakırköy'de Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya ismi ön plana çıkmaktadır. Onun dışında birçok jinekolog hekimde kızlık zarı dikimi yapılır şeklinde reklam vermesine rağmen kızlık soruyor veya kadınlar kulübü gibi anonim forumlarda durumun pekte öyle olmadığı ortaya çıkmaktadır. Kızlık zarı dikimi doktor açısından iyi bir gelir kapısı olduğu için bu konuda hastaların aldatılarak suistimal edilmesi olayınada çok sık rast geldim yorumlarda. Özellikle mutaassıp kesimin otomatik tercihi olan bayan jinekologlar bu kalıcı kızlık zarı dikiminde başarılı olmasalar bile kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım diyerek aslında geçici kızlık zarı dikimi yapmaktadırlar. Bu durumun oraya çıkmasını engellemek içinde düğüne birkaç gün kala hastalar mecburi kontrole çağırılıp " aaa sizin dokularınız bu ameliyatı kabul etmemiş, dikişlerinizi attırmışsınız, size bağlı sebeplerle ameliyatınız başarısız oldu, başarılı ama birkaç tanede kanama dikişi atsak çok iyi olur " gibi bahanelerle yeniden bir geçici kızlık zarı dikimi yapmaktadırlar. Tabiki bu olay kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmayı anlamsız hale getirmektedir. Mahrem bir ameliyat olduğu için bu konuda hastaların şikayetçi olmaması olayın yıllardan beri devamını temin etmektedir. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi 3000 TL civarına yapılmaktadır. Ameliyatta lokal anestezi uygulanmaktadır.

Geçici kızlık zarı dikimi :
    Zaten 30 sene kadar öncesine dönseniz size kızlık zarının sadece geçici olarak dikilebileceğini söylerlerdi. Zira kalıcı flep yöntemi henüz bilinmemekteydi. Geçici himenoplasti fazla meşakkatli bir ameliyat sayılmaz. Yukarıda bahsettiğim el marifeti bu metodda pek gerekli değildir. Dolayısı ile birçok jinekolog bu ameliyatı başarılı olarak uygulayabilir. Yani geçici zar diktirmek için İstanbul'a gelmeniz gerekmez, yaşadığınız yerde herhangi bir jinekoloğun kapısını çalmanız yeterlidir. Ama kalıcı dikim için İstanbul'a gelmenizi öneririm, yukarıda sebebini anlattım. Geçici kızlık zarı dikiminde size yeni bir zar yapılması ile uğraşılmaz. Vajina orta bölgesine bir kaç geçici dikiş atılır. Bu dikişler ince mukoza derinliğine tutturulur. Cinsel ilişkiye girildiğinde penis basıncı ile açılmaya başlayan vajina duvarları bu iplikleri gererek duvardaki yerlerinde küçük yırtıklara yol açar. dolayısı ile gerdek gecesi kızlık zarı kanaması ortaya çıkmış olur. Geçici kızlık zarı dikiminin en berbat tarafı ilişkiye girmeden birkaç gün önce yada 1 hafta veya 2 hafta önce yapılabilmesidir. Yani bir haftalık geçici kızlık zarı dikimi ve 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi diye iki versiyonu vardır. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da genelde 2500 TL civarıdır. yada 1 haftalık olan 2250 , 2 haftalık geçicide 2500 olabilir.

Selam kızlık zarı dikimi için turgay beye gitmek istiyorum ama corona virüs salgını sebebi ile kapatmış bakırköydeki muayenehanesini ne zaman açar biliyormusunuz temmuza yetiştirmek zorundayım.

Yorum yap

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Sanırım 20 mayıs çarşamba yani yarın açıyor turgay hoca

Merhabalar kalıcı kızlık zarı dikimiyle ilgili detaylı bilgi fiyat alabilir miyim ne kadar sürede oluyo bitiyo operasyon onunla ilgili detaylı bilgi alabilir miyim

Yorum yap

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      kalıcı kızlık zarı dikimi genellikle 3000 lira civarıdır ameliyat yarım saat sürer

Hocam hayırlı akşamlar bişey soracam kızlık zarı patladı kan durmuyor napmalıyız
    ​​​​​​kızlık zarı bozulduda sevdigimi ama 2gündür kanama devam ediyor

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz. Kendi kendine düzelmez

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bazı durumlarda kızlık zarı içinden geçen kalın bir damarı yırtılabiliyor ve uzun süre kanama olabilir Böyle durumlarda düşünmek jinekolog doktorun muayenesinde fayda vardır

Iyi günler ben bundan yaklaşık bi üç dört ay önce kızlık zarı diktirdim adetim biteli 2 hafta oldu iki gün önce spor yaptıktan sonra benden kahverengi leke gelmişti ve vajina kızarmıştı spor aletinde çok ileri geri yaptım ondan dolayı mi oldu yoksa kızlık bozuldu mu ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bu şekilde kızlık zarının bozulacağını zannetmiyorum ama yine de kontrole gelin dedim

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kalıcı kızlık zarı dikimi bir ay içinde tamamen iyileşiyor Yani siz 4 ay geçirmişsiniz artık cinsel ilişki dışında bozulması pek mümkün değildir ama siz yine de spor aletinde sivri bir yeri oturmayın ya da sürtünme yapmayın kızlık zarı hasar görebilir normal bakire bayanlarda da bu böyledir

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatını öğrenebilir miyim ?
    ​​​​​​Bir de gelip aynı gün içerisinde dönebilir miyim farklı bir şehirdeyim

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyat yarım saat sürer aynı gün gelip aynı gün dönebilirsiniz lokal anestezi uygulanır sadece o bölge uyuşturulur ağrı ve acı hissetmezsiniz toplam iyileşme 1 ay sürer

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyat yarım saat süreci içinde aynı gün geri dönebilirsiniz kızlık zarı dikimi fiyat listesi bu konu başlığının üzerinde başka bir Konu başlığı olarak var Oradan bakabilirsiniz kalıcı kızlık zarı dikimi 3000 lira civarıdır

Kızlık zarım yeni yırtıldı hemen diktirmem gerekir mi yoksa ne zaman istersem kızlık zarı dikimine girebilir miyim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Üzerinden 10 sene bile geçse fark etmiyor yıllar sonra bile evlendiğiniz zaman kızlık zarı kanaması kesinlikle olur

Merhabalar ben Kızlık zarı dikimi hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum .. Kızlık zarımın bozulup bozulmadıgındanda emin değilim .

Yorum yap

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Kızlık zarı dikimi için geldiğinizde Öncelikle Kızlık zarı muayenesi yapılır Dolayısıyla bakire iseniz himenoplasti ameliyat uygulanmaz merak etmeyin

Hocam çok utanıyorum ama anlatmak istiyorum hocam ben şuan 17 yaşımdayım ve nişanlıyım seneye dugunum var bı hata yaptım nisanlimla nişanlım orta parmaginin yarısına kadar soktu ve hocam patlamadı ben esnek zarım olduğundan suphleniyrum birde size sormak istedim gerdek gecemde nasıl patlar die acaba nasıl bir zarki bu hocam tahmininiz nedir kızlık zarı dikimi gerekir mi ?

Yorum yap

• Uzmandr
      Uzmandr yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Böyle bir durumda kızlık zarı kanaması Sizin için önemli olacaksa mutlaka Kızlık zarı muayenesi yaptırmalısınız 17 yaşında olduğunuz için böyle bir muayeneye anneniz eşliğinde gelebilirsiniz

Merhaba, kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyorum diyipte aslında geçici kızlık zarı dikimi yapan doktorlar varmış, bu konuda bilgisi olan varmı yaş tahtaya basıp ketenpeleye gelmeyelim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Evet kızlık zarı dikimi olarak reklam yapan doktorların yüzde doksanı dediğiniz gibi yapıyor Türkiye'de gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yapabilen sadece 2 doktor var
      Buradaki Gizem şuradan kaynaklanıyor düğüne birkaç gün kala mutlaka size kontrole çağırıyorlar Çeşitli bahanelerle dikişlerin tutmadığını söyleyerek size geçici kızlık zarı dikimi yapıyorlarKadınlar Kulübü genital estetik bölümünde bu çok detaylı bir şekilde yıllardır ele alınıyor Orada mutlaka bu konuları konuşan insanlar Göreceksiniz siz de sohbete karışın Kafanız netleşirKalıcı dikim zor değil fakat büyük ustalık gerektiriyor ve Tıp kitaplarında yazan veya eğitimi verilen bir ameliyat metodu olmadığı için her doktor kendi metodunu geliştirmiş durumda ve büyük bir Gizem içinde yapılıyor o yüzden tutulabilen Doktor sayısı dediğim gibi Türkiye'de şu anda 2 doktor tuttura biliyor. Vajina ameliyatları ile ilgili izlediğiniz videoların tamamı gerçek dışıdır çünkü bu ameliyatların video çekilmesi veya resim olarak kaydedilmesi yasalara aykırıdır 4 seneden başlayan suç gerektirir

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ameliyat yarım saat sürer sonrasında yürüyüp gidersiniz aynı gün iş hayatına devam edebilirsiniz toplam iyileşme 1 ay sürer sonrasında kesinlikle dikiş izi kalmaz ve anlama ihtimali yoktur

Ne kadar süreçte iyileşir dikis izi kalmaması lazım çunkü sevgilim doktor kendisi ve bizde kizlik çok önemlidir

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bir ayda iyileşiyor Ama siz isterseniz yine ona 40 gün

Tam olarak nerdede dr turgay karakaya'nın adresi peki men randevü almam gerekmi amilyat oncesi görüşmek konuşmak istiyorum doktorun kendisi ilede

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      istanbul bakırköy de görüşme için asistanından randevu alabilirsiniz whatsapp 0532 221 3007

Sey sorucaktimm ben kizlik zari icin İstanbul'a gelicem de mesela dikildi kac gun egilip kalkmama sureci ne kdr ? Kac gunde iyileşiyor ?
    ​​​​​​Dikildikten sonra hastanede kaliniyor mu peki ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      kızlık zarı dikimi 30 dak sürer sonrasında yürür gidersiniz aynı gün iş hayatına devam. ilk 1 ay deniz havuz yok, 20 kg dan ağır taşımak yok. ağır spor yok. 1 aydan sonra herşey normal

Selam Dr. Turgay karakaya'da kızlık zarı diktirmiştim 2 ay önce ve dikişlerim tuttu .
    ​​​​​​Ağda eldiven kullanmak yasak o bölge için.permatik çok rahatsız ediyor.acaba epilatorle alabilir miyim ?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      tabi alabilirsiniz

Bir sorum olacaktı ilk öncelikle rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Tam 17 olup 18 inden gün alan bir kişi ailesiz tek başına kalıcı kızlık zarı dikimi yapabilirmi?

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      yaptıramaz ay gün ve yıl olarak 18 dolmalı
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X