Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • İstanbul Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı

  En düşük 10.000 TL vajina daraltma fiyatı söylenen istanbul Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı için yıllardır araştırma yapıyorsunuz. Bir türlü fırsat bulup gidemediniz biliyorum ama. Araştırmanızı Artık kesinleştirip birkaç hafta içinde gitmeyi düşünüyorsunuz. Belki de aklınıza ilk fırsatta Beşiktaş vajinoplasti operasyonu için ücretsiz seçenekler gelmiş olabilir, mesela Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi'nde acaba vajina daraltma yaptırabilir miyim? ya da buna benzer devlet kuruluşlarında SGK üzerinden ücretsiz vajina daraltma olabilir mi gibi düşünmüşsünüzdür. Ama maalesef isteğe bağlı genital estetik ameliyatlar devlet tarafından yapılmıyor veya SGK tarafından bedelleri ödenmiyor. Yani bir özel hastaneye bile gitseniz bu konuda tam ücret alacaktır sizden.

  Beşiktaş'ta zel hastanelere bir bakın belki kafanızı uyuyan bir yer bulabilirsiniz Gerçi Beşiktaş'ta fiyatlar çok yüksek ama yine de bilgi vermek isterim mesela Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi kadın hastalıkları bölümüne danışabilirsiniz vajina daraltma yapıyorlardır veya etilerin hemen altında Liv Hospital Ulus Hastanesi jinekoloji bölümüne de bakabilirsiniz. Onlar da yapıyorlardır, ya da hemen Fulya tarafına çukura inin Ota jinemet Hastanesinde de birçok kadın doğumcu var onlarla da görüşebilirsiniz. Ya da Fulya'da Beşiktaş Jimnastik kulübünün eski yerinde kurulu olan Acıbadem Fulya Hastanesi'ne de bakabilirsiniz. Bunlarla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

  Burada önemli olan ameliyatı yapan doktordur ve size ancak Doktor sonuç verir. Bu durumda Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı yapan doktorları hasta yorumları üzerinden Araştırmanızı tavsiye ederim. Mesela Google arama motoruna Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar diye yazabilirsiniz. Daha önce bu ameliyat başından geçmiş olan hastalar size bilgi verecektir yorumlar üzerinden. Ama doktorların kendi sitelerinde değil de buna benzer bağımsız Forum sitelerindeki yorumlara daha fazla Kıymet vermenizi tavsiye ederim. Çünkü Doktorlar kendileri de yazıyor olabilirler.

  Neyse Beşiktaş'a geri dönersek Beşiktaş'ta birçok özel Jinekolog muayenehanesi de var bunlarda da vajina daraltma ameliyatını görüşebilirsiniz, zaten lokal anestezi ile 45 dakikalık bir ameliyat olduğu için muayenehane ortamında veya özel klinik ortamında da rahatlıkla yapılabilir zaten. Dünyanın her yerinde öyle yapılıyor yani genel anestezi ile vajina daraltma yapmak biraz abartı olur gerçekten de.

  Beşiktaş'ta çok fazla seçenek var biliyorum Kafanız çok karıştıysa isterseniz etilerde Akmerkez AVM'de oturup bir kahve için ya da Mecidiyeköy civarındaysanız Zorlu Center AVM'de yine Oturup kahve içebilirsiniz. Bu durumda da Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı yapan doktorları şöyle bir gözden geçirip karar verme aşamasına kadar gelebilirsiniz.

  Bunların dışında Beşiktaş vajina daraltma ameliyatı fiyatlarına da değinmek isterim Gerçekten bu bölgede fiyatlar çok pahalı mesela 10.000 lira ile 30 bin lira arasında fiyatlar söylüyorlar. Gerçi Bunların hepsi pazarlığa açıktır. Ama yine de pahalı mesela Bakırköy civarına gittiğinizde vajina daraltma ameliyatı yapan birçok doktor bulursunuz ve genellikle 8-10 bin lira arasına bu ameliyatı gayet güzel yaptırabilirsiniz, ama illa ben lüks hastanelerde yaptıracağım derseniz Bu sizin bileceğiniz bir şey. Ama en önemlisi yapıldığı hastane veya bölge değil yapan doktordur O yüzden Beşiktaş vajina daraltma yorumlarına dikkatle inceleyin. Ancak orada size doğru cevaplar çıkacaktır zaten bu Forumun makale kısmının hemen altında yorumlar bölümü var sayfayı aşağıya doğru kaydırırsanız göreceksiniz birçok kişi yorumlar yazıyor onları önce bir okuyun bakalım hangi doktora gitmiş millet kime yaptırmış Siz de bir şeyler yazabilirsiniz Tabii ki.​


 • #2
  vajina daraltma ameliyatı Beşiktaş ilçesinde doğru dürüst bir doktor bulamadım hem fiyatlar pahalı hem de yüzüme bakmıyorlar gibi şikayetleriniz varsa isterseniz Bakırköy vajina daraltma ameliyatı yapan jinekologlar da Bir görüşün derim hem fiyatlar daha uygundur hem de daha tecrübeli Doktorlar bulursunuz.

  Yorum yap


  • #3
   Beşiktaş Vajina Daraltma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   vajina daraltma ameliyatı Beşiktaş ilçesinde doğru dürüst bir doktor bulamadım hem fiyatlar pahalı hem de yüzüme bakmıyorlar gibi şikayetleriniz varsa isterseniz Bakırköy vajina daraltma ameliyatı yapan jinekologlar da Bir görüşün derim hem fiyatlar daha uygundur hem de daha tecrübeli Doktorlar bulursunuz.
   aynen doğrudur bende vajina daraltma beşiktaşta birkaç doktor gezdim fiyatlar uçuk geldi ama bakırköyde çok tavsiye edilen dr turgay karakaya var ona yaptırdım 1 ay oldu daha 8000 TL ye yaptı. memnunum

   Yorum yap


   • #4
    Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

    aynen doğrudur bende vajina daraltma beşiktaşta birkaç doktor gezdim fiyatlar uçuk geldi ama bakırköyde çok tavsiye edilen dr turgay karakaya var ona yaptırdım 1 ay oldu daha 8000 TL ye yaptı. memnunum
    Turgay karakaya da ben de vajina daraltma yaptırmıştım iki sene önce çok iyi sonuç aldım tavsiye ederim.

    Yorum yap

    Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Hazırlanıyor...
    X