Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarı dikimi sonrası kesin kanama olur mu ?

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Kızlık zarı dikimi sonrası kesin kanama olur mu ?

  Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti bekaret ameliyatlarından sonra kesinlikle kanama olması en büyük Arzu edilen sonuçlardan biridir.
  Ama bu tamamen kızlık zarı diken doktorun performansına ve başarısına bağlıdır. Tabii ki burada kızlık zarı dikimi yapan jinekologlar yani kadın doğum uzmanları ben bu ameliyatı başarıyla gerçekleştiririm diyor olabilirler. Fakat Sizin için önemli olan gerçekten o doktorun size sonuç verebileceğinden Emin olmanızdır.
  Bunun için de yine kızlık zarı dikimi yorumlarına başvurabilirsiniz. Geçici kızlık zarı dikiminde Düğünden birkaç gün önce yapıldığı için ve işlemin çok basit olması sebebiyle kanama ihtimali yüksektir. Fakat kalıcı kızlık zarı dikiminde usulüne uygun yapabilen Doktor sayısı son derece az olduğu için ketenpereye gelme ihtimaliniz veya yaş tahtaya basma ihtimaliniz oldukça yüksektir.
  Bu durumdan kendinizi kurtarmak için öncelikle bir ön araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum Kadınlar Kulübü forumunda genital estetik bölümünde kızlık zarı dikimi yorumlarını en az birkaç gün okumalısınız. Bunun yanında Yine bu konuya ağırlık veren Burcu Nur Demirel bloğunda kızlık zarı dikimi yorumları bölümüne zaman verebilirsiniz orada da binlerce kızlık zarı dikimi yorumu ve hasta yorumları vardır.
  Ancak Bunlardan sonra kızlık zarı dikimi sonrası kesin kanama garantisi verebilecek bir doktor bulduğunuza emin olabilirsiniz.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Confused :confused: Embarrassment :o Stick Out Tongue :p Smile :) Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X