Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kızlık zarı dikimi en iyi doktorlar

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kızlık zarı dikimi en iyi doktorlar

Himenoplasti ameliyatlarında hangi doktora sorsanız en iyi doktor benim diyecektir, ama burada abartı olmaması için gerçekleri nasıl öğrenebilirsiniz ?
    Tabii ki kızlık zarı dikimi yorumlarını yani gerçek yorumları tarafsız Forum sitelerinde okuyarak kafanızı netleştirebilirsiniz. Kadınlar Kulübü Forumu ve Burcu Nur Demirel bloğunu bu konuda size tavsiye edebilirim.
    Geçici kızlık zarı dikimi için fazla Doktor araştırmanız önemli olmayabilir belki ama, kalıcı kızlık zarı dikimi düşünüyorsanız gerçekten de Türkiye'de bu Ameliyatı başarılı olarak tuttura bilen ve gerdek gecesinde size kızlık zarı kanamasını Garanti edebilen Doktor sayısı Bir elin parmaklarından daha azdır.
    Birçok Forum sitesinde ve bloglarda kızlık zarı dikimi hasta yorumlarında gördüğüm kadarıyla İstanbul Bakırköy'de Jinekolog Operatör Dr Turgay Karakaya bu konuda en iyi doktor olarak görülmektedir. Onun dışında istisnasız her hastasında başarılı sonuç verebilen bir doktor Açıkçası ben görmedim, ama biliyorsanız ve bu konuda beri deneyiminiz varsa tabii ki yazabilirsiniz.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X