Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Beşiktaş Kızlık Zarı Dikimi

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Beşiktaş Kızlık Zarı Dikimi

10.000 TL civarı olan istanbul Beşiktaş kızlık zarı dikimi ameliyatı ile ilgili uzun zamandır düşünüyordunuz ama bir türlü fırsat bulup gidip yaptıramadığınız şeklinde bir fikriniz varsa, belki de çok fazla bütçe ayıramayacağım önce bir ücretsiz seçeneklere bakayım: Mesela Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesinde kızlık zarı dikimi yapılıyor mu? diye araştırayım demişsinizdir. Ama devlet hastanelerinde kızlık zarı dikimi yapılmıyor.

Özel hastanelerde Beşiktaş ilçesi fiyatlar biraz yüksektir tahmin ediyorum. mesela Beşiktaş Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'ne bakabilirsiniz. Yine yüksek fiyatlı olmakla birlikte Beşiktaş Ulus'ta Liv Hospital Ulus Hastanesi'ne de gidebilirsiniz ya da telefonla Jinekolog doktorlarla görüşeceğim kızlık zarı diktirmek istiyorum diyebilirsiniz. Bir de ayrıca Fulya bölgesinde 2 özel hastane daha var mesela Ota jinemed Hastanesi'ndeki doktorlarla görüşebilirsiniz, zaten Adı üzerinde jinemed koymuşlar Demek ki jinekolog doktorlar var. Bir de ayrıca Beşiktaş Jimnastik kulübünün eski tesislerinde kurulu olan Acıbadem Fulya Hastanesi'nde de kızlık zarı dikimi değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bunların hepsini de fiyatlar çok yüksektir. Tabii ben lüks binalarda yaptırırım hiç sorun değil diyorsanız görüşün, ama bir de ayrıca bütün özel hastanelerde kayda geçiliyor ve SGK'ya işleniyor bu ameliyatlar gizlilik açısından hoşunuza gitmeyebilir.

Beşiktaş'ta özel Jinekolog muayenehanelerini de değerlendirebilirsiniz. Bunların hepsi de Kızık Zeri dikimi yaparız diyeceklerdir. Ama şöyle bir detay var ondan bahsetmek istiyorum: Zaten Kızık zarı dikimi yorumlarında okuyorsunuzdur. Bu ameliyatı her Doktor başaramıyor. Yani doktorun çok iyi bir doktor olması, Profesör olması veya ünlü bir doktor olması durumu pek fazla değiştirmiyor. Çünkü Türkiye'de kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatlarında dikişleri tutturabilen Doktor sayısı çok az. O yüzden siz Öncelikle kızlık zarı dikimi yorumlarını değerlendirin derim ben. Yani kim hangi doktordan başarılı sonuç almış, hangi doktor dikişleri tutturuyor hangi doktor kızlık zarı dikimi yaptıktan sonra evlenince kanaması geliyor hastalar hep yazıyorlar Mesela bu Forumun altındaki yorumlar bölümünde bulabilirsiniz mutlaka orayı bir inceleyin.

Bağımsız Forum sitelerinde kızlık zarı dikimi yorumlarına rastlayacaksınız o insanlarla görüşmeler yapabilirsiniz, isim yazmadan anonim bir şekilde bir şeyler sorabilirsiniz ya da siz zaten kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız aşağıdaki yorumlar bölümüne bir şeyler yazın, insanlara faydalı olsun.

Son olarak da yine merak ettiğiniz Beşiktaş kızlık zarı dikimi fiyatlarına değinmek istiyorum: ben sizin için birkaç doktoru veya hastaneyi aradım kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı fiyatları 10.000 lira ile 25.000 lira arasında değişiyor. Gerçekten çok yüksek rakamlar ama Beşiktaş böyle maalesef başka yerlerde daha uygun fiyata ameliyat bulabilirsiniz, ama yine söylüyorum pahalı ve ucuz olmasından ziyade kızlık zarı diktirenlerin yorumları üzerinden gidin. Hangi doktorun başarılı sonuç verdiğini orada bulabilirsiniz. İsterseniz alttaki yorumlara bir bakın bakalım insanlar ne yazmış.

Bütün bunlar Kafanızı çok karıştırdıysa Beşiktaş Akmerkez AVM'de oturup bir kahve için veya daha lüks bir yer istiyorum derseniz Zorlu Center AVM'de de oturabilirsiniz Tabii ki bu sizin bileceğiniz bir şey.

Baktınız gördünüz Beşiktaş kızlık zarı dikimi yapan doktorlar size pahalı geldiyse veya Güven vermediyse çok hoşunuza gitmediyse kızlık zarı dikimi yorumlarında adları fazla geçmiyorsa veya olumsuz yorumlar varsa isterseniz Bakırköy kızlık zarı dikimi yapan doktorlara da bir bakın

Yorum yap

Benim kısa sürede kızlık zarı dikimi Beşiktaş civarında bir hastanede yaptırmam gerekiyor gülbağında yaşıyorum ama Beşiktaş'ta iş yerim var mesela Fulya Acıbadem hastanesi nde kızlık Zarı dikimi yapılıyor mu bilginiz var mı?

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Benim kısa sürede kızlık zarı dikimi Beşiktaş civarında bir hastanede yaptırmam gerekiyor gülbağında yaşıyorum ama Beşiktaş'ta iş yerim var mesela Fulya Acıbadem hastanesi nde kızlık Zarı dikimi yapılıyor mu bilginiz var mı?
        kızlık zarı dikimi beşiktaş civarında bende arıyorum etiler liv hosptal da tanıdık iyi jinekolog var mı dikişleri tutturabilen zar dikiminde?

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Hazırlanıyor...
        X