Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Beşiktaş kürtaj fiyatları

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • İstanbul Beşiktaş kürtaj fiyatları

  Kürtaj Fiyatları Beşiktaş ilçesinde 5.000 TL civarından başlar. İstanbul Beşiktaş kürtaj fiyatlarını Şöyle Bir Bakayım Acaba hamile miyim? Çift çizgi çıktı ultrasonuna baktırmam lazım kaç haftalıktır? Acaba derken aklınızdan geçecek ücretsiz seçenekler arasında Sait Çiftçi Devlet Hastanesi mutlaka vardır. Ama Beşiktaş'ta çok fazla Devlet Hastanesi yok, Sait Çiftçi ile idare etmeniz lazım. Ama orada da isteğe bağlı kürtaj maalesef yapmıyorlar.

  Dolayısıyla bu durumda Beşiktaş kürtaj fiyatlarını sorabileceğiniz birkaç özel hastane var. Bunlar da aşırı lüks olduğu için yüksek fiyat söyleyebilirler ama yine de bahsetmekte fayda var: Mesela Beşiktaş Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde kadın doğum bölümünü arayabilirsiniz, ya da Beşiktaş Liv Hospital Ulus tesislerinden bir kadın doğumcuyla görüşeceğim diyebilirsiniz. Kürtaj yaptırmak için bunlar size cevap verecektir zaten, ya da fulya da çukur bölgede ota jinemed hastanesine de sorabilirsiniz veya yine eski Beşiktaş Spor Kulübü ya da Jimnastik Kulübü Acıbadem Fulya Hastanesi'ne de iletişim için telefon edebilirsiniz kürtaj fiyatları Beşiktaş ilçesinde şu kadar veya kürtaj fiyatları bu kadar diye size cevap verirler.

  Gebelik Haftasına göre kürtaj ücretleri değişebilir. Genellikle 5000 TL ile 7000 TL arasında değişir. Beşiktaş'ın lüks semtlerinde ana caddelerinde ve Akmerkez AVM veya Zorlu Center AVM gibi AVM'lerde serbest çalışan Jinekolog Doktor muayenehanelerinde de bu işi halledebilirsiniz Ama dediğim gibi lüks bir semtten bahsediyoruz.

  Beşiktaş vakum kürtajı olarak da bilinen vakumlu kürtaj, ilk trimesterde 10 haftanın altında hamileliği sona erdirmek için yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Prosedür, hamilelik dokusunu uterustan çıkarmak için vakum oluşturan bir cihazın kullanılmasını içerir. Bu genellikle bir klinik veya tıbbi ofis ortamında yapılır ve tamamlanması yaklaşık 10-15 dakika sürer.

  Teknik Detaylar:

  İşlem sırasında hasta ayakları üzengi içinde muayene masasına uzanacaktır. Vajinayı açık tutmak ve rahim ağzına erişime izin vermek için vajinaya bir spekulum yerleştirilecektir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek için serviks daha sonra lokal anestezi ile uyuşturulacaktır.

  Daha sonra rahim ağzından rahim içine ince bir plastik tüp yerleştirilecektir. Tüpün diğer ucu, vakum üreten bir makineye bağlanır. Vakum emişi, daha sonra atılan hamilelik dokusunu çıkarır. Bu işlem genellikle 5-10 dakika sürer.

  İşlemden sonra hasta eve gitmek için serbest bırakılmadan önce kısa bir süre dinlenecektir. Prosedürü takip eden birkaç gün boyunca biraz kramp, hafif kanama ve lekelenme yaşamak normaldir. Rahatsızlığı yönetmek ve enfeksiyon riskini azaltmak için ağrı kesici ilaçlar ve antibiyotikler reçete edilebilir.

  Kürtaj Fiyatları:

  Vakumlu kürtajın maliyeti, yer, hamilelik aşaması ve sağlayıcı dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişir. Ortalama olarak, vakumlu kürtajın maliyeti ABD de 300 ila 900 dolar arasında değişmektedir, ama Beşiktaş kürtaj fiyatları 5000 TL civarıdır.

  Bazı sigorta planlarının prosedürün maliyetini karşılayabileceğini ve ödeme yapamayanlar için mali yardım sağlanabileceğini unutmamak önemlidir.

  Fiyat Artışı:

  Son birkaç yılda, vakumlu kürtajın maliyeti arttı. Bunun nedeni kısmen kürtaj sağlayıcılarına ilişkin düzenlemelerin artması ve artan tıbbi bakım maliyetidir. Ek olarak, bazı eyaletler kürtaj sağlayıcılarına kısıtlamalar getiren ve hastaların uygun fiyatlı bakıma erişimini zorlaştıran yasalar çıkarmıştır.

  Sonuç olarak, vakumlu kürtaj, ilk trimesterde 10 haftanın altında hamileliği sonlandırmanın güvenli ve etkili bir yöntemidir. Prosedür, hamilelik dokusunu uterustan çıkarmak için bir vakum kullanılmasını içerir ve tamamlanması yaklaşık 10-15 dakika sürer. Prosedürün maliyeti Batı ülkelerinde 300 ila 900 dolar arasında değişmektedir ve son yıllarda çeşitli faktörler nedeniyle artmıştır.

  Kürtaj fiyat yorumları için sayfanın altındaki yorumlar bölümünü okuyunuz.​

  Konu Beşiktaş Kürtaj Fiyatları tarafından (https://www.ebasko.com/member/2334-beşiktaş-kürtaj-fiyatları Saat 02-01-2023, 05:30 PM ) değiştirilmiştir.

 • #2
  Beşiktaş çocuk aldırma fiyatları size pahalı Geldi ise veya Beşiktaş kürtaj yapan doktorlara çok beğenmediyseniz Bakırköy'e de kürtaj yapan doktorları arayabilirsiniz Ayrıca tahmin ediyorum Beşiktaş'a göre kürtaj fiyatları en az yarı yarıya daha ucuzdur.

  Yorum yap


  • #3
   8 haftalık gebelik var kürtaj fiyatları beşiktaş ulus liv hospital de kaç paradır bilen var mı ?

   Yorum yap


   • #4
    Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 haftalık gebelik var kürtaj fiyatları beşiktaş ulus liv hospital de kaç paradır bilen var mı ?
    canım sadece liv Hospital değil kürtaj fiyatları Beşiktaş genelinde çok pahalı ben arkadaş tavsiyesi ile Kürtajımı Bakırköy'de doktor turgay karakaya da yaptırdım beş haftalık 3500 TL ödedim iki hafta oldu fiyatlar değişmemiştir tahmin ediyorum çok iyi bir doktor tavsiye ederim.

    Yorum yap

    Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Hazırlanıyor...
    X