Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flep yöntemi ile çift kat flep yöntemi arasında ne fark vardır ?

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Flep yöntemi ile çift kat flep yöntemi arasında ne fark vardır ?

Benim kızlık zarı dikimi hakında sorularım olacaktı tek kat ve çift kat farkı nedir uzun süre bekleyeceklere ne önerirsiniz çünkü sadece piskolojim için yaptırmak istiyorum önümde bi evlilik yok çok korkuyorum gerçekten sonuç alınıyor mu 10 yıl sonra olsa dahi ayrıca daraltma işlemide oluyor mu yoksa o da mı tercih ve kayıtlara geçiyor mu bunuda öğrenmek istiyorum rica etsem bilgilendirir misiniz.

Çift kat flep yöntemi aynı işlemin çift kat yapılması ile olur, cinsel ilişkide daha zor yırtılır ve acı verir. Özel bir istektir. Gerek tek kaf flep, gerekçe çift kat flep gerçek kalıcı yapıldığında gerdekte kanama ihtimalleri bakire bayanlarla aynıdır. Kalıcı dikim sozsuz sürelidir, yıllar sonrada ilişki yaşansa kanama olacaktır.

Yorum yap

Benim ailem yok yetimhanede buyudum hepsini ispatlayabilirim. 16 yasimda tecavüze ugradim sonrası malum devam etti. bu mubarek günler hürmetine benimde bir yuvam olsun. hic ailem olmadı. nolursunuz bana çift kat flep yöntemi indirim yapacak gerçekten başarılı bir doktor ayarlayın

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Misafir yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Turgay beyin asistanı ile görüşebilirsiniz yardımcı olacaktır asistan esra hanım 0532 221 3007
    Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x
    Hazırlanıyor...
    X