Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Büyükçekmece'de Labioplasti Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Büyükçekmece'de Labioplasti Ameliyatı

İstanbul Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı yani genital dudak küçültme ve yeniden şekillendirme ameliyatı yapan doktorları araştırırken, hangisi daha iyi sonuç verir diye düşünürken, aklınızdan Belki de öncelikle bu işi bedavaya getirmenin bir yolu olabilecek ihtimallerden Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesini geçirmiş olabilirsiniz. Yada özel hastaneler arasında Büyükçekmece Kolan Hastanesi ilginizi çekmiş olabilir. Hadi hastane olmasa bile Cerrahi Tıp merkezlerinde medicell Tıp Merkezi veya Tıp 2000 Cerrahi Tıp Merkezi de belki listenizde Yer almıştır. Bilimsel ve kurumsal olsun diye Beykent Üniversite Hastanesinde bile jinekolog doktor var mıdır bu ameliyatı yapan diye sormuş olabilirsiniz. Bunların hepsi size çeşitli sonuçlar üretebilir, ama önemli olan hangi hastanede yaptırmış olduğunuz değil bu ameliyatı yapan doktorun size vereceği sonuçtur. Çünkü çok hassas ameliyatlar Bunlar.

Genital estetik ameliyatlarda Doktor seçimi de çok dikkatli yapmak lazım. Peki hangi doktor daha iyi neye göre karar vereceğiz? diye soruyorsanız labioplasti ameliyatı yorumlarında takip ederek bu ameliyatı daha önce yaptırmış olan hastaların geri dönüşlerini ve yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu sizi daha iyi yönlendirecektir ama özel hastaneler dışında da kendi kliniğini işletmekte olan muayenehanesinde çalışan müstakil jinekologlar da bu ameliyatı yapmaktadır. Zaten ameliyat yapılması için bir hastane gerekmiyor lokal anestezi ile yapılan Küçük cerrahi bir müdahale olarak geçiyor labioplasti ameliyatı .O yüzden özel kliniklerde de yaptırabilirsiniz.

Peki benim kafam çok karıştı acaba Nereye gitsem diye düşünüyorsanız Büyükçekmece'de isterseniz Atirus AVM'de oturup bir kahve için ya da Büyükçekmece'den E5 karayolu üzerinde Mimarsinan tarafına doğru giderken Aymerkez alışveriş merkezinde de Starbucks Cafe olabilir diye düşünüyorum. Özel muayenehaneleri ben nereden bulacağım diyorsanız Büyükçekmece'nin önde gelen mahallelerinden 19 Mayıs Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi veya daha lüks olan alkent2000 Mahallesi'ni de kontrol edebilirsiniz. Birçok yerde Jinekolog muayenehaneleri bulunabiliyor. Bunların hepsini düşündükten sonra Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatını hangi doktora yaptıracağınız konusunda az da olsa bir fikrimiz olacaktır. Çünkü defalarca yapılacak bir ameliyat değil bu ilk yaptırdığınızda güzel sonuç almanız önemlidir.

İstanbul Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı fiyatlarına da isterseniz bir gözden geçirelim diyorsanız benim yaptığım küçük araştırmaya göre labioplasti ameliyatı fiyatları genellikle 7000 lira ile 10.000 lira arasında değişiyor. Ama şimdi telefon açsanız Bazı özel jinekologlar size 15000 lira Hatta 20.000 lira bile labioplasti fiyatı söylüyor olabilirler Bu kadar yüksek para ödemenize kesinlikle gerek yoktur. Zaten kaç liraya yaptırdığınız önemli değildir, sizin sonuç almanız önemlidir. O yüzden yine sizin Doktor seçimi için labioplasti yorumlarını kontrol etmenizde fayda vardır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki camda hasta yorumlarını takip edebilirsiniz Tabii ki.

İstanbul Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı yani dudak küçültme ameliyatı yapan doktorları araştırırken (Bu arada dudak küçültme dediysek genital dudaklardan bahsettik, köfte dudaklı yüzde bulunan dudaklardan bahsetmedik onu da belirtmek isterim neyse ) araştırmanızda kafanıza göre iyi bir doktor bulamadıysanız sadece Büyükçekmece ile kısıtlı kalmayın yine Büyükçekmece'nin yakınlarındaki beylikdüzü-avcılar ve özellikle Bakırköy'deki labioplasti ameliyatı yapan jinekologları da araştırabilirsiniz.

Yorum yap

Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı için Mimarsinan Devlet hastanesine gitsem olur mu acaba yaparlar mı böyle bir ameliyat Çünkü piyasada 10.000 lira veya daha üstü gibi fiyatlar söylüyorlar durumum yok gerçekten

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı için Mimarsinan Devlet hastanesine gitsem olur mu acaba yaparlar mı böyle bir ameliyat Çünkü piyasada 10.000 lira veya daha üstü gibi fiyatlar söylüyorlar durumum yok gerçekten
        Devlet hastanelerinde Maalesef yok canım biraz özele giriyor sanırım o genital estetik olduğu için ama Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı için özel hastanelerde şansını deneyebilirsin mesela Büyükçekmece Kolan Hastanesi'ne ara istersen bir fiyat al ama çok da kazıklanma çünkü duruma göre farklı fiyatlar veriyorlar ya da medicell Tıp merkezini falan ara istersen bir fiyat al İlla gidip yaptırmak zorunda değilsin

Yorum yap

Ben de Büyükçekmece'de labioplasti ameliyatı yaptırmak için doktor bakıyorum Kendime Atirus AVM civarında özel doktor muayenehaneleri var demişti ama hangisine gideyim tam bilemedim

Yorum yap

Büyükçekmece labioplasti ameliyatı için doktor bakıyorum Kendime acaba Beykent üniversite hastanesinde var mıdır bunu yapan jinekologlar

Yorum yap

Büyükçekmece labioplasti ameliyatı için doktor bakıyorum Kendime acaba Beykent üniversite hastanesinde var mıdır bunu yapan jinekologlar
              Ben geçen yıl çok araltırdım büyükçekmece labioplasti ameliyatı yapan doktorları hatta muayene oldum 2 tanesine ama kafama yatmadılar tavsiye üzerine bakırköyde dr turgay karakaya da yaptırdım çok memnunum tavsiiye ederim

Yorum yap

Ben geçen yıl çok araltırdım büyükçekmece labioplasti ameliyatı yapan doktorları hatta muayene oldum 2 tanesine ama kafama yatmadılar tavsiye üzerine bakırköyde dr turgay karakaya da yaptırdım çok memnunum tavsiiye ederim
                Evet turgay hoca labioplastide çok iyiymiş para biriktiriyorum bende dolar atıyorum kenara. Büyükçekmece labioplasti yaptırılacak yer değil

Yorum yap

Büyükçekmece beykent üniversitesi hastanesinde labioplasti ameliyatı yapılıyor mu bilen var mı ? çok temiz diyorlar hastane.

Yorum yap

Büyükçekmece beykent üniversitesi hastanesinde labioplasti ameliyatı yapılıyor mu bilen var mı ? çok temiz diyorlar hastane.
                    orada yapıldığını Hiç zannetmiyorum ama istersen medicell Tıp Merkezine falan sor Orada jinekologlar olması lazım bazıları yapıyor olabilir yada Büyükçekmece Kolan Hastanesi'nde falan sor istersen ben de çok araştırdım gerçekten Büyükçekmece labioplasti ameliyatı yapan doktorları iyi bir doktora rastlamadım O yüzden Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya var bu ameliyatlar konusunda meşhur olmuş ona yaptırdım şu ana kadar memnunum 3 ay falan oldu

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                    Auto-Saved
                    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                    x
                    Hazırlanıyor...
                    X