Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Adana Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Adana Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

  Çukurovanın Parisi Adana'da kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır, Adana ve ilçeleri olan Kozan, Ceyhan, Aladağ, Karataş, Pozantı gibi yerlerde yaşayan Adanalı kızların bakirelikle ilgili sorunlarını çözmek için başvurabilecekleri güvenilir ve özellikle kalıcı kızlık zarı dikiminde olumlu sonuç veren, Adana'da kızlık zarı dikimi yapan doktorlar hangileridir. Tabiki Akdenizin Antalya'dan sonraki ikinci incisi Adanada himenoplasti ameliyatı yapıyorum diye aramarda çıkan birçok kadın hastalıkları uzmanı jinekologla karşılaşacaksınız. Ama bu ameliyatları yaptırmaktan ziyade sonuç almak had derecede daha önemlidir.

  Adana'da kızlık zarı diktirme ücretleri :
  İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlar gibi kadar kesin sonuç verecek doktor bulma konusu şüphelide olsa hymenoplasti fiyatları Adana'da oldukça yüksek uçuşlar söz konusu diye duyuyoruz. Mesela İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktor olarak bilinen Turgay beyde 3000 TL olan flep yöntemi adanada 5000 tl olarak söyleniyor. Üstüne üstlük çuvalla para döküp başarısız sonuç alma ihtimalide adnaa için ayrı bir muamma yaratıyor.

  Adana'da kızlık zarı dikimi yorumları için aşağıdaki mesajları okuyabilirsiniz. Adanada kızlık zarı diktiren kızlar deneyimlerinizi aşağıya yazınız.

 • #2
  kızlık zarı dikim sonrası sosyal hayatımızı etkiliyor mu dsardan belli oluyor mu ne kadar sürede iyileşir. Adana'dan İstanbul'a gelip kalıcı dikim yaptırmayı düşünüyorum yanlışlıkla dikişlerin açılma ihtimali olur mu. Ve son sorum genital bölge temizliği yaparken bir sıkıntı yaşar mıyım ağda yöntemi uygularken

  Yorum yap


  • Guest's Avatar
   Misafir yorumladı
   Yorumu Düzenleme
   Etkilemez, aynı gün bile çalışmaya devam edebilirsiniz.Kendi kendine dikişler açılmaz, zaten 1 ayda tam iyileşiyor. İlk 1 ay ağda yapılmaz.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X