Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Bağcılar'da Jinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorlar

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Bağcılar'da Jinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorlar

İstanbul'un dev ilçesi Bağcılar'da Jinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları araştırırken önceliği özel hastanelerde çalışmakta olan hekimler daha çabuk aklınıza geliyor olabilir, mesela Medilife Bağcılar yada Gaziosmanpaşa Avrasya Hastanesi olabilir demişsinizdir. Bununla da kalmıyor devlet hastanesi seçeneği olarak ta Bağcılar Eğitim ve Araştırma hastanesi listenizde yer alabilir. Daha fazla özel hastaneyide yazıya eklemek lazım; TGRT hospitalist hastanesi veya Birinci yeni iklim hastanesi olabilir. Gerçekten de Bağcılar'da o kadar çok özel hastane var ki yaz yaz bitmiyor, şunları da ekliyorum : Hastane34 hastanesi ve Yeni ufuk hastanesi, hadi sizde kusur kalmayın Medipol mega hastanesi ve Kaş cerrahi tıp merkezi.
    Gerçekten de Bağcılar'da Jinekolog doktor araştırması yaparken yukarıdaki özel hastanelerin hangisini arasanız hepsini dedi birden fazla bazılarını da 8-10 tane Jinekolog bulmanız mümkün olabilir. Ama bir ameliyat düşünüyorsanız veya özel bir sebebiniz varsa sıradan bir Jinekolog probleminizi çözemeyebilir o yüzden herhangi bir Jinekolog yerine özellikle sizin durumunuzda veya hastalığınıza çözüm getirebilecek ve hasta yorumlarında ön plana çıkan bir jinekolog ile görüşmenizde fayda olabilir.

Ben de şimdi fark ettim İstanbul Bağcılar ilçesinde ne kadar çok özel hastane var değil mi buna karşılık AVM sayısı son derece düşük nedense mesela sadece Güneşli Park AVM ve Starcity AVM var.

Bağcılar'da Jinekolog fiyatları :
    Özel hastanelerde herhangi bir Jinekolog muayene olmak için SGK kapsamında olsanız bile en azından bir 300 400 lira fark ücreti ödemeniz gerekebilir tamam oyunu olacağınız kişi doçent doktor veya profesör doktorsa fark ücreti katlanarak artacaktır. Ama kendi kliniğine işletmekte olan bir özel Jinekolog la bir diyalog kurduğunuzda yaptırmayı düşündüğünüz ameliyata yönelik muayene ücreti genellikle alınmaz.

Bağcılar'da özel muayenehanesi olan veya kendi kliniği işletmekte olan Jinekolog kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktorlar genellikle ana caddeler üzerinde bulunan apartmanların ikinci veya 3. Katında konuşlanmış durumda olabiliyorlar. İhtiyaç durumuna göre onlarla da telefon görüşmesi yaparak yüz yüze görüşmeye de gidebilirsiniz.

Bağcılar'da Jinekolog araştırırken eğer yaptıracağınız ameliyat vajina daraltma ameliyatı veya labioplasti ameliyatı gibi özellikli bir ameliyat sa bu konuda kendi özel kliniği işletmekte olan jinekologlar daha fazla tercih edilir.

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bağcılar'da Jinekolog araştırırken eğer yaptıracağınız ameliyat vajina daraltma ameliyatı veya labioplasti ameliyatı gibi özellikli bir ameliyat sa bu konuda kendi özel kliniği işletmekte olan jinekologlar daha fazla tercih edilir.
      Ben de Bağcılar'da iyi bir jinekolog doktor bakıyorum acaba Medipol mega Hastanesi'nde olabilir mi?

Yorum yap

Ben de Bağcılar'da iyi bir jinekolog doktor bakıyorum acaba Medipol mega Hastanesi'nde olabilir mi?
        canım Aynen ben de katılıyorum Bağcılar'da Jinekolog Doktor arıyorsun ama her Doktor her ameliyatı yüzer yapamıyor olabilir o yüzden bence yapacağın ameliyatı araştır ve bu konuda en iyi doktor hangisi ise onunla görüş diye tavsiye edeyim sana

Yorum yap

canım Aynen ben de katılıyorum Bağcılar'da Jinekolog Doktor arıyorsun ama her Doktor her ameliyatı yüzer yapamıyor olabilir o yüzden bence yapacağın ameliyatı araştır ve bu konuda en iyi doktor hangisi ise onunla görüş diye tavsiye edeyim sana
          Bağcılar'da Jinekolog bakıyorum ben de Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesinde Kızlık zarı muayenesi yapıyorlar mı acaba acilen baktırmam lazım sürtünme şeklinde bir birlikteliğim oldu Birkaç Damla kanama geldi Acaba bunu jinekologlarmı bakar yoksa plastik cerrahlar mı bakar tam olarak bilmiyorum gerçi ama gittiğimde soracağım artık

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
          Auto-Saved
          Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
          x
          Hazırlanıyor...
          X