Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Avcılar'da Labioplasti Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Avcılar'da Labioplasti Ameliyatı

İstanbul Avcılar'da labioplasti ameliyatı yaptıracaksanız, yada genel bir anlatımla genital dudaklarınızı küçültüp yeniden şekil verdirtecekseniz Avcılar'da labioplasti yapab doktorları iyi araştırmakta büyük fayda vardır. İlk etapta aklınızdan Medicana Avcılar hastanesi yada Avcılar hospital gibi bazı özel hastaneler yada bedava olsun diye Avcılar Murat Kölük devlat hastanesini geçirmiş olabilirsiniz. Yada Vera Avcılar tıp merkezi gibi daha küçük tesisler, Avcılar Anadolu hastanesi yada Florya hastanesi gibi ucuz fiyata ameliyat yapan özel hastaneleride listenize eklemiş olabilirsiniz.
    Şimdi bunları bir kenara bırakıp iki bayram arası avcılarda Pelikan AVM veya Torium AVM gibi outlet fiyatlara alışverişte yapmayı tercih edebilirsiniz. Ama tam mayo alacaksınız genital dudaklarınız mayoda kabarık duruyor diye moraliniz bozuluyor, yine dönüyorsunuz labioplasti yapan doktorları araştırmaya.

Derken aklınıza labioplasti ameliyatı yaptıranların yorumları geliyor, ciddi anlamda doktor seçiminin dikkatli yapılması gereken bir ameliyat olduğunu görüyorsunuz. Yanlış yerden kesim yapılırsa veya iz kalırsa düzelttirmek için başka bir ameliyat daha geçirmeniz gerekebilir. O yüzden dudak küçültme ameliyatı yaptırmışken istediğiniz sonuç verebilecek bir hekim bulmak dama önemli bir hale geliyor. Yukarıda avcılarda labioplasti ameliyatı yaptırmak için bazı özel hastanelerin ve devlet hastanesinin adı geçti. Önce beleş seçenek olsun diye Avcılar devlet hastanesini aradınız ama jinekoloji doktoru yapmıyoruz dedi. Sonra başladınız özel hastaneleri aramaya hepside yapıyoruz diyor. Değişik fiyatlar verdiler kafanız karıştı. Bazıları 1 gün yatmanız gerekiyor dedi, bazıları genel anestezi ile uyutarak yapacağız dedi. Bazılarıda lokal anestezi ile 1 saatten kısa sürer ve yürüyüp gidersiniz dedi. Bunların hangisini tercih etmek lazım ? Bence öncelikle labioplasti ameliyatı yapan doktorların yorumlarını araştırıp ondan sonra karar vermek lazım. Ama hasta yorumlarını okurken sakın doktorun kendi sitesi veya çalıştığı özel hastanenin sitesindeki yorumları okumayın. Zaten okumuşsanızda tüm yorumları olumlu olması dikkatinizi çekmiştir. Bunun sebebi yorumların hastalar tarafınca değil doktorların reklamcıları tarafınca dokduruluyor olması olabilir. Ama kadınlar kulübü forumu veya bu ebasko forumu labioplasti yorumları herhangi bir doktora ait olmadığı için çok daha gerçekçi olacaktır.

İstanbul Avcılar'da labioplasti ameliyatı fiyatları :
    Genital dudak küçültme ameliyatı ücretleri bu sene nin ilk yarısı için avcılarda 6000 TL falandır. Ama özel hastanelerde 12.000 TL gibi fiyatlar söylerlerse sakın şaşırmayın. Birde sizi ayaktan lokal anestezi ile yapılan bir ameliyat için hastaneye yatırıp genel anestezi vermeye kalkanlarda olacaktır. Bunlara kanmayın. Bir jinekoloji kliniğinde ayaktan lokal anestezi ile bu ameliyatı kolayca atlatabilirsiniz.

Avcılar'da labioplasti ameliyatı yapan doktorlar :
    Avcılar'da özel hastanelerde jinekolog kadın hastalıkları uzmanları veya Avcılar merkez, Denizköşkler, Ambarlı mahallelerinde özel jinekoloji kliniklerindeki hekimlerce labioplasti mutlaka yapılmaktadır. Sizin önem vermeniz gerekn konu daha çok labioplasti ameliyatı yapan doktorlar hakkındaki yorumları takip etmektir. Forumlardaki bağımsız labioplasti yorumlarında adı bile geçmeyen bir doktora ameliyat olursanız işi şansa bırakmış olabilirsiniz.

Ben Avcılar'da labioplasti yaptırmıştım pişman oldum gerçekten. Avcılarda özel bir hastanede oldum ama adını hiç yazmayayım. Hastaneden ziyade yapan labioplasti yapan doktor önemli. Şimdi düzeltme ameliyatı için bakırköyde tekrar olucam

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Hangi hastanede yaptırdınız bende düşünüyorum da ona göre gitmiyim dediğiniz yere

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Avcılar'da kötü sonuçlanan labioplasti ameliyatı yaptırdığım özel hastanenin ismini vermek istemiyorum ama çok dikkatli olmak lazım Ben şimdi Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya var çok tavsiye ediyorlar labioplasti için onunla görüşmeye gideceğim telefon görüşmesi yaptığım kafama çok yattı.

Ben de Avcılar'da Anadolu Hastanesi'ne aradığım labioplasti ameliyatı için fiyat aldım Fiyat çok pahalı değildi ama yapacak olan doktor hakkında labioplasti Yorumlarına baktım tatmin edici güzel yorumlar bulamadım o yüzden vazgeçtim yapan doktor çok önemli

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Fiyat ne kadar verdiler benim de araştırdığım iyi doktorlar hep istanbul dışı bana uzak maalesef

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Mehtap durmuş aslan mı doktor

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Labioplastik ameliyatı fiyatı için 9.000 lira fiyat
      almıştım oradan ama bir gün hastanede yatman
      gerekir falan dediler böyle bir ameliyat için zaten yatmaya gerek yok ayaktan yapılan bir ameliyat bu sanıyorum fiyatı yüksek tutmak için yapıyorlar ayrıca lebıoplasti yorumlarında çok fazla adı geçmiyor oradaki doktorların sonuçta ne oldu onu söyleyeyim ben sana Bakırköy'de doktor Turgay Karakaya ile görüşmeye gittim ücretsiz muayene falan yaptı detaylı anlattı ses tonu ortamı her şeyi çok hoşuma gitti önümüzdeki hafta ona yaptırmaya gideceğim 6 bin liraya anlaştım 1 saat falan sürüyormuş ayaktan sonrasında yürüyüp gidiyorsun.

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Avcılar'da Anadolu Hastanesi'ne aradığım labioplasti ameliyatı için fiyat aldım Fiyat çok pahalı değildi ama yapacak olan doktor hakkında labioplasti Yorumlarına baktım tatmin edici güzel yorumlar bulamadım o yüzden vazgeçtim yapan doktor çok önemli
    aynı şekilde canım ben de Avcılar'da Vera Avcılar Tıp Merkezine labioplasti fiyatlarını sordum ama bana uygun gelmedi bir de hangi doktorun yapacağını tam olarak söylemiyorlar iki kişi varmış ikisinden biri yaparmış falan filanmış

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bir yer bulmam şart artık dar kıyafet giyemiyorum belli oluyo ama avcılarda yaptıran pek yok galiba

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      İyi araştır canım labioplasti ameliyatı için sadece avcılar'a bağlı kalma çünkü önemli bir ameliyat doktor çok önemli bu ameliyatlarda
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X