Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vajina Daraltma Ameliyatı Yorumları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vajina Daraltma Ameliyatı Yorumları

Vajinoplasti veya vajina daraltma ameliyatı diyebilirsiniz hiç fark etmez hepimizin bu ameliyatı yaptırmak için çeşitli sebepleri olabilir ama iyi sonuç almak için referansı sağlam hastası çok ameliyat sonrası sizinle ilgilenip oluşacak problemlerinizi kısa sürede çözecek ve destek olacak vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar bulmak açısından vajina daraltma ameliyatı yorumlarını takip etmek dışında daha geçerli bir yöntem aklıma gelmiyor. Öncelikle vajinoplasti ameliyatının niçin yapıldığı veya kimlerin böyle bir ameliyatta ihtiyacı olduğu ile ilgili sebepleri sıralamak da fayda vardır çünkü birçok kişi çeşitli cinsel sorunlar yaşamak ve birlikte bunun vajina daraltma ameliyatı ile giderilebileceğini bilmiyor olabilir.

İşte sizi vajina daraltma ameliyatı sebepleri :
    1- Bir veya daha fazla normal doğum yapmaya bağlı olarak vajina genişlemesi.
    2- Normal doğum yapılmamış olsa bile sezeryan ameliyatı sonrası dokulardaki gevşemeye bağlı olarak ortaya çıkan vajina genişlemesi.
    3- Yoğun cinsel yaşantı ile zaman içinde ortaya çıkan başında genişlemesi.
    4- Normalden çok daha büyük boyutlu cinsel organa sahip bir partnerle uzun süreli cinsel ilişki yaşamaya bağlı vajina genişlemesi.
    5- Yukarıdaki sebeplerin hiçbirisi olmamakla birlikte genetik olarak doğuştan geniş bir vajinaya sahip olmak.

Gerçekten çok fazla vajina genişlemesi ile ilgili sebep varmış diyemiyorum peki vajina genişlemiş olduğunu nasıl anlayabiliriz yani,

Vajinal genişleme belirtileri nelerdir :
    1-Cinsel ilişkide vajinada genişlik hissetmek ve buna bağlı orgazm kayıpları yani orgazm olamamak
    2-Cinsel ilişkide aşırı vajina ıslanmasına bağlı olarak sıvı artışı ve akışı bu yüzden cinsel ilişki kalitesinin düşüşü.
    3- Genişlemiş vajina sebebiyle vajina içinde bacak hareketleri ile yürürken veya oturup kalkarken hava giriş çıkışına bağlı olarak istemsiz vajinadan gaz çıkartma sesleri.
    4- Genişlemiş vajinaya dış ortamdan mikrop girişinin artmasına bağlı olarak geçmeyen vajinal enfeksiyonlar ve kötü kokulu akıntılar.

İşte yukarıdaki belirtiler ortaya çıkmaya başladığı zaman artık vajina daraltma ameliyatı yaptırmanın zamanı geldiğini anlayabiliyorsunuz gerçekten çok can sıkıcı şeyler bunlar değil mi ? Ama bence en önemlisi cinsel ilişki kalitesinin bozulması orgazmının artık eskilerde kalması Bir hayal olması ve kadın-erkek ilişkisinin bozulmaya yüz tutmasıdır.

Vajina daraltma ameliyatı yaptıranların yorumları :
    Vajina daraltma ameliyatında doktor seçimi bu ameliyattan sonuç almak açısından kilit öneme haizdir tabii ki birçok değerli doktor bu ameliyatta güzel bir şekilde yapıyor olabilir ama önemli olan bu ameliyatın sizde sonuç vermesi ve sizin genital anatomi nize uygun olarak yani size özel olarak tasarlanıp yapılması ve sonuçta problemlerinizin ortadan kalkması.
    İşte tam da bu noktada vajina daraltma ameliyatı yaptıranların yorumları mı ihtiyacınız oluyor çünkü hangi doktora ararsanız çok güzel sonuç alacağınızı söyleyecektir hiç kimse yoğurdum ekşi demez bizim hastalarımız çok iyi sonuç alıyor diye size telefonda söylerler veya doktorların kendi isimlerini taşıyan web sitelerini ziyaret ettiğiniz zaman bir çok güzel vajina daraltma yorumu ile karşılaşırsınız ama doktorun kendi sitesindeki yorumlara güvenmek de çok mantıklı gelmiyor bana yani sizin gerçekten bu ameliyatı hedeflediğiniz doktora yaptırmış olan başka insanların yorumlarına ihtiyacınız var bu da bir gerçektir. O yüzden anonim forumlarda ve blok sayfalarında vajina daraltma yorumları mı takip etmek çok daha geçerli bir sonuca ulaşma açısından faydalı olabilir.

Vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar :
    Şimdi sıra geldi bu ameliyatı icra etmekte olan doktorların hangi branşta olduklarını ve nerelerde konumlandıklarına.
    Vajinoplasti ameliyatı için jinekolog doktor yani kadın hastalıkları ve doğum uzmanı bir doktora ihtiyaç vardır ama bahsettiğimiz branşta yüzlerce hatta binlerce doktor bulmanız mümkündür bunlar arasından özellikle vajina daraltma ameliyatı üzerine eğilmiş ve neredeyse sadece bu ameliyatlarda çalışan bu ameliyatları yapmakta olan ayda yılda bir değil günde en azından birkaç tane vajina daraltma ameliyatı yapan doktor bulmak çok daha önemlidir çünkü bu ameliyat herkesin vajinal anatomisine göre farklı şekilde dizayn edilmektedir her hastaya standart bir uygulama yapılmamaktadır çünkü vajina genişlemesi bazı insanlarda giriş kısmında bazı insanlarda dik kısımda olmaktadır veya kombine vajina genişlemesi mümkündür bununla birlikte çoğunlukla boydan boya vajina daraltma yapmak gerekir işte bu durumda vajina daraltma ameliyatı yaptıranların yorumlarını inceleyerek sonuç almış hastalarla forumlar üzerinden yazışmak görüşmeler yapmak sizi doğru olarak sonuç alacağınız doktora yönlendirebilir.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları :
    Genital estetik ameliyat fiyatlarında devlet tarafından belirlenmiş sınırlar olmadığı için vajina daraltma ameliyatı yapan doktorların 10 tanesini ararsanız 10 tane farklı vajina daraltma fiyatı söyleyeceklerdir size ama tabii ki her ameliyatın bir değeri bir ederi vardır günümüz şartlarında yani 2022 yılı nisan ayı için olması gereken vajina daraltma fiyatları 5000 lira ile 7000 lira arasındadır siz bu yazıyı daha geç bir tarihte okuyorsanız tabii ki artık bu rakamlarda hayal olabilir.

Sonuç olarak başınızdan biri vajina daraltma ameliyatı geçtiyse lütfen deneyimlerinizi bu yazının altındaki boşluklara yazarak gönderiniz ya da vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorsanız durumunuzu açıklayan kısa bir yorum yazarak altta ki boşluğa gönderiniz mutlaka birileri size cevap verecektir.

Vajina daraltma ameliyatının nasıl yapıldığı ile ilgili de kısaca bilgi vermek isterim vajina daraltma ameliyatı lokal anestezi ile yani sadece vajina uyuşturularak yapılır ameliyat esnasında Ağrı veya acı çekilmez yaklaşık 40 dakika süren bir Küçük cerrahi müdahaledir sonrasında yürüyerek evinize gidebilirsiniz ve ertesi günü işbaşı yapabilirsiniz iyileşme yaklaşık olarak 1 ay sürer cinsel ilişkiye girmek için toplam 40 gün beklemek gerekir.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ben 5 gün önce vajinoplasti ameliyatı oldum ama idrarimi yapamıyorum hala hastanedeyim bu normal mi ameliyat sonrası lütfen cevap verirseniz sevinirim

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Hiçte normal değil. Vajinoplasti lokal anestezi ile yaptırmıştım. 1 saat sonra yürüdüm gittim. 2 senedir sorun yok. Neden genel anestezi kabul ettin? Genelde fazla para almak için genel ol diyor bazı doktorlar

Son olarak şunu da eklemek istiyorum vajina daraltma ameliyatı yapılan yerler genellikle jinekolog klinikleri dir yani özel jinekolog muayenehanelerinde kliniklerinde bu ameliyat yapılmaktadır tabii ki birçok Özel hastanede de vajina daraltma ameliyatı yaptırabilirsiniz fakat çok daha yüksek ücretler ve hatta sizi genel anestezi gibi Hayati risk içeren uyutularak vajina daraltma ameliyatı konusunda ikna etmeye çalışan doktorlarla karşılaşabilirsiniz ki böyle bir şeye hiç gerek yok.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Belden asagi yi uyusturdu doktor devlet hastanesinde oldum bütün yorumları okudum ameliyat sonrası sonda taktıran yok bana taktılar sonda çıktı idrarimi yapamadım psikolojim çok kötü napacagimi bilemiyorum

Merhaba ben iki doğum yaptım ikisi de normal doğum olarak gerçekleşti ve vajinada gerçekten olağanüstü bir genişleme meydana geldi biz evlendiğimizde ilişkiye bile çok zor giriyorduk ama artık ilişkiye girdiğimizde bile ben artık anlamaz oldum eşim de aynı durumda orgazm hayal oldu cinsel hayatımız neredeyse bitti vajina daraltma ameliyatı düşünüyorum ayramdan önce yaptırabiliriz hem çok iyi olur çünkü eşim şu anda yurt dışında görevli gelinceye kadar hazır olsun istiyorum yaptıran arkadaşlar yazabilir mi acaba iyileşme süreci ne kadar sürüyor ameliyat Zor mu kolay mı ev işleri yapabilir miyim çocuklara bakabilir miyim vajina daraltma fiyatları kaç liradır bunlardan biraz bahsedebilirsiniz çok sevinirim bir defter bir vajinal daraltma ameliyatı yapan doktorlardan hangisini seçmem gerekir İstanbul Avrupa Yakası'nda da yaşıyorum vajina daraltma yorumlarını yeni takip etmeye başladım bu sayfa karşıma çıktı yazmak istedim birkaç yere daha yazacağım bilgi almadan yaptırmak istemiyorum.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Y vb j hiç vb bu

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      İki gün önce ameliyat oldum ve ağrıdan ölüyorum çünkü iki çocuğum var onlarla ilgilenicem diye otur kalk otur kalk artık dikişler şişmeye başladı ve basura tetikliyor buz ile oranın ağrısını almaya çalışıyorum çünkü üst üste ağrı kesici arveles içmeme ragmen sadec 10 dakka agrimi alıyor tekrar ağrı başlıyor. Tavsiyem bol bol yatip dinlemeniz ayağa hiç kalkmayim mümkünse 😥

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben iki doğum yaptım ikisi de normal doğum olarak gerçekleşti ve vajinada gerçekten olağanüstü bir genişleme meydana geldi biz evlendiğimizde ilişkiye bile çok zor giriyorduk ama artık ilişkiye girdiğimizde bile ben artık anlamaz oldum eşim de aynı durumda orgazm hayal oldu cinsel hayatımız neredeyse bitti vajina daraltma ameliyatı düşünüyorum ayramdan önce yaptırabiliriz hem çok iyi olur çünkü eşim şu anda yurt dışında görevli gelinceye kadar hazır olsun istiyorum yaptıran arkadaşlar yazabilir mi acaba iyileşme süreci ne kadar sürüyor ameliyat Zor mu kolay mı ev işleri yapabilir miyim çocuklara bakabilir miyim vajina daraltma fiyatları kaç liradır bunlardan biraz bahsedebilirsiniz çok sevinirim bir defter bir vajinal daraltma ameliyatı yapan doktorlardan hangisini seçmem gerekir İstanbul Avrupa Yakası'nda da yaşıyorum vajina daraltma yorumlarını yeni takip etmeye başladım bu sayfa karşıma çıktı yazmak istedim birkaç yere daha yazacağım bilgi almadan yaptırmak istemiyorum.
    Canım Ben de seninle birebir aynı durumdayım yorumunu okudukça sanki kendimi yazmış gibi geldi bana demek ki birçok bayan aynı sorunları yaşıyor Ben de 2 ay önce vajina daraltma ameliyatı yorumları üzerinde Bir web sitesi bir bu web sitesi gezinip duruyordum okumadığım yorumu kalmadı gerçekten vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar arasında bir türlü karar veremiyordum ama Allah'tan bir arkadaşım kendisi yaptırdı için bana da tavsiye etti Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya var sadece bu ameliyatlar üzerinde çalışıyor Bir Türkiye'nin her yerinden bu doktora hasta geliyor gittiğimde de kalabalık vardı herkes aynı ameliyatları yaptırıyor cesaretimi toplayıp yaptırdım kontrole de gittim her şey yolunda dedi cinsel ilişkiye de girdim çok da güzel sonuç aldım istersen kendisi ile bir konuş fiyat olarak merak ediyorsan 5000 lira ödedim 2 ay önce şu anda kaç lira bilmiyorum

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ben de vajina daraltma ameliyatı yaptırdım ama öyle sonda falan takılmıyor sanırım sen genel anestez i ile yaptırdın bu ameliyatı ama genel anesteziye hiç gerek yoktu zaten 45 dakika süren basit bir ameliyattı neden genel anestezi yaptırdın ki sonda ile ilgili şikayetlerin kısa sürede geçirecektir diye tahmin ediyorum mide ameliyatından sonra bende de olmuştu.

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Nasil bulsam olur bu doktornu?

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bende dr turgay karakaya da yaptırdım tavsiye ederim çok iyi doktor. Memnunun sonuçtan. Asistanı esra hanım var çok ilgileniyor whatsapp tan yazın 0532 221 3007

Ben bir normal doğum yaptım ama yaşım 39 başka bir bebek doğurmak istemiyorum ve vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum bu arada dudaklarından bir tanesi sarkık yani aynı anda labioplasti ameliyatı da yaptırabilir miyim ya da bunları ayrı ayrı zamanlarda mı yaptırmam daha mantıklı olur vajina daraltma ameliyatı yorumlarında genellikle okuyorum ki iki ameliyatı aynı anda yaptıran çok bayan var sizce hangisi daha mantıklıdır

Yorum yap

Doğum yaptım genisledi

Yorum yap

Fiyatlar hiç 10000 falan değil.doktorun biri 30000 biride,istanbulda başka doktor ise 60000 tl gibi bir rakam verdi.hadi verdik diyelim bu parayı pişman olmaktan korkuyorum.doktor gercekten çok çok önemli!

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Sıfırları fazla koymuşsun canım sanıyorum 3000 lira 6000 lira gibi fiyatlar söylemek istedin vajina daraltma yorumlarında Ben de çeşitli rakamlar görüyorum ama 10.000 liranın üzerinde fiyat söyle yeni hiç görmedim

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Ben devlette yaptırdım ücretsiz

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Nasıl ücretsiz yaptınız acaba

Fiyatlar hiç 10000 falan değil.doktorun biri 30000 biride,istanbulda başka doktor ise 60000 tl gibi bir rakam verdi.hadi verdik diyelim bu parayı pişman olmaktan korkuyorum.doktor gercekten çok çok önemli!
        Bana sorarsan şu an için vajina daraltma ameliyatı fiyatı 5 bin lira civarı olması gerekir çok yüksek fiyatları kesinlikle kabul etmeyin ayrıca vajina daraltma ameliyatı yaptıracağınız doktoru çok iyi araştırın yorumlarda falan mutlaka okuyun yoksa verdiğiniz para boşa gider.

Yorum yap

Beylikdüzü Medicana hastanesinde vajina daraltma ameliyatı yaptırmayı düşünüyordum fakat vajina daraltma ameliyat yorumlarında doktorun adını veriyorum onu bulamadığım için vazgeçtim ya hasta yorumlarını okumak bence çok önemli çünkü ameliyatını hastaneye yapmıyor doktorun kendisi yapıyor.

Yorum yap

Beylikdüzü Medicana hastanesinde vajina daraltma ameliyatı yaptırmayı düşünüyordum fakat vajina daraltma ameliyat yorumlarında doktorun adını veriyorum onu bulamadığım için vazgeçtim ya hasta yorumlarını okumak bence çok önemli çünkü ameliyatını hastaneye yapmıyor doktorun kendisi yapıyor.
            Evet canım artık öyle oldu Hangi ameliyatı yaptırırsan yaptır mutlaka O ameliyat ile alakalı daha önce yaptıran kişilerin yorumlarını okumak gerekiyor Çünkü her Doktor Ben çok iyiyim diye kendini sana tanıtıyor ama sana ne sonuç vereceğini bilemiyorsun Ancak daha önce o doktora ameliyat yaptırmış kişiler sana doğru cevabı verebiliyor yani vajina daraltma ameliyatı yorumlarını takip etmeye devam etmek lazım en iyi doktoru Ancak o şekilde bulabilirsin

Yorum yap

Ben sakaryada yaşıyorum iki normal doğum yaptım. Son doğumum da fazla dikişlerim yırtıklarım ve kesiklerim vardı. O dönem koşullarından dolayıKendimi koruyorum deformasyon çok fazla kaldı. 50 yaşına geldim. 25 yıldır bu travmayı yaşıyordum. Güvenebileceğim bir uzman aradım yıllarca. Estetik cerrahi ve kadın doğum uzmanı. Bir çok Fiat aldım. 2021 18.000 TL estetik cerrah fiatı vermişti sadece vajinoplasti için. Kana daraltma, iç dudak küçültme,klitoris fazla deri alınması yerine sabitlenmesi, doğum sonrası makata kadar olan açılmaların dikilmesi.

Yorum yap

Bende yaptırmak istiyom sağlık açısından

fiyatı nekadardır güfenecem bir doktora yaptırmak istiyom devlet hastanelerinde yapılıyomu bilgi allabilirmiyim

Yorum yap

• Guest's Avatar
                  Anonim Yorumcu yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Ben 4 gün önce Bakırköy'de doktor Turgay Karakaya da vajina daraltma ameliyatı cerrahi metot şeklinde yaptırdım 5000 lira ödedim Turgay hocayı çok tavsiye ediyorlar birçok yerde hakkında olumlu yorumlar okudum çok da iyi bir doktor ortamı kliniği falan temizdi tavsiye ederim devlet hastanelerinde bu ameliyatlar yapılmıyor.

• Guest's Avatar
                  Anonim Yorumcu yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Merhaba ben de Turgay Hoca da yaptırmayı düşünüyorum Bakırköy'de fiyat sordum 6000 lira olmuş sen yorum yazdığında 1 hafta önce 5000 liraymış herhalde benim şanssızlığım mıdır nedir bilmiyorum ama bu şekilde yaptıracağım artık ne yapalım para da çok önemli dediği güzel sonuç almak önemli benim için Turgay hocayı bir arkadaşım tavsiye etti yaptırıp güzel sonuç almış

Ben devlet hastanesinde yaptırdım yapiliyor

Yorum yap

• Guest's Avatar
                  Anonim Yorumcu yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Devlet hastahanelerinde yapılmıyor diye biliyorum siz hangi hastahanede yaptırdınız

• Guest's Avatar
                  Anonim Yorumcu yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Bende sordum doktora yapmıyoruz dedi

Ben devlet hastanesinde yaptırdım yapiliyor
                ben sordum devlet hastanesinde vajina daraltma ameliyatı yapmıyoruz dedi çalışan doktor muayene için gitmiştim hocam vajina daraltma yapabilir misiniz devlet hastanesinde SGK üzerinden olmak istiyorum Ücretsiz Çünkü falan dedim yapılmıyor dedi Bilmiyorum belki de bir şekilde kılıfına uydurup yaptıranlar olabilir ama ben yaptıramadım.

Yorum yap

• Guest's Avatar
                  Anonim Yorumcu yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Hangi bölüme gitmeliyim peki devlet hastanesinde
              Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
              Auto-Saved
              Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
              x
              Hazırlanıyor...
              X