Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşılama fiyatları ( inseminasyon )

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Aşılama fiyatları ( inseminasyon )

Aşılama yada inutero inseminasyon kısırlık araştırmalarında gerek kadında gerekse erkekte bir patoloji bulunmadığı halde gebeliğin ortaya çıkmaması durumlarında veya erkekte sperm sayısının ve kalitesinin hafif düşüklüğü varsa uygulanır. Dışarıdan çeşitli hormonlar vererek kadında yumurtaların çatlaması sağlanır ve o esnada erkekten alınan spermler labaratuvar ortamında filtre edilerek en iyi spermlerin seçilmesiyle elede edilen sıvı özel bir cihazla rahim içine zerk edilir. İyi şartlarda inseminasyonun başarısı %40 lara kadar çıkabilmektedir. İstanbul'da aşılama fiyatları 2500 TL den başlamaktadır. Tüp bebek tedavisine karar vermeden önce çok daha basit ve ucuz olan inseminasyon metodunu denemekte fayda vardır.

size bir sorum olacak, ben bundan 1 hafta önce aşılama yaptım devlet hastanesinde. Bana her sabah kullanmam için fitil verdiler, ama kullandıktan 2 saat sonra sıvı akıntı oluyor bende, idrar kaçırır gibi sizce normal mi? Aşılama sonra bişey demediler, yeme içme olsun nasıl davranmam, nasıl yapcam pek bir konu hakkında bilgim yok. Bana yardımcı olanbilirmisiniz, benim ilk aşılamam ve hiç bişey bilmiyorum.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Misafir yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      fitilin akması normaldir. Yeme içme konusunda fazla tuzlu yemezseniz iyi olur
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x
Hazırlanıyor...
X