Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Barbie vajina ameliyatı fiyatları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Barbie vajina ameliyatı fiyatları

Barbie vajina ameliyatı tabiri son zamanlarda çok kullanılmaya başlanmıştır burada Aslında ilk bakışta bir vajina daraltma ameliyatı gibi görünse bile burada hastanın Arzu ettiği ameliyat metodu vajina girişindeki genital dudaklarla ile alakalıdır yani sonuçta Barbie vajina ameliyatı bir labioplasti ameliyatı Barbie bebeklerde bacak arasında görülen Venüs yarığı yediğimiz tek bir çizgi görünümü orta yaşlılar dahil olmak üzere birçok bayandı Arzu edilen dış genital görüntüdür bu görüntünün sağlanmasına Barbie vajina ameliyatı denir bu ameliyatta sarkmış olan lezyonlar kesilerek kısaltılır ver yapıyor mu Yarın vajina girişindeki voliva denilen bölümde kalması sağlanır Böylece Dışarıdan bakıldığı zaman ile biyomlar yani genital dudakları görünmez sadece Venüs yarı düz çizgi şeklinde görünür aynı genç kızlarda olduğu gibi İstanbul'da labiaplasty ameliyatı yapan doktorlar muayenehane ortamında lokal anestezi ile bu ameliyatları genellikle 4000 lira civarına yapmaktadır Yani bu durumda Barbie vajina ameliyatı fiyatı 4 bin liradır diyebiliriz Tabii ki bu 2020 senesi için geçerli bir fiyattır hayat pahalılığı ve enflasyon Önümüzdeki yıl ne kadar olacak bilemeyiz.

Barbie vajina ameliyatı çerçevesinde yapılan labioplasti operasyonunda genital dudaklar olması gerekenden bir miktar daha kısa olarak Arzu edilir Tabii vajina giriş fizyolojisini bozmayacak oranda küçültmeye yapılır Dolayısıyla genital dudaklarında orada bir vazifesi vardır Bunların hepsi dikkate alınır

Ben Barbie vajina ameliyatı yaptırmak istiyorum araştırmalarıma göre ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya ya bu ameliyatı yaptırmak istiyorum Daha önce bu ameliyatı yaptırıp sonuç alan arkadaşlar bana tavsiyede bulunabilir mi acaba

Yorum yap

Barbie vajina ameliyatında sadece vajina daraltma mı yapılıyor yoksa dışarıdaki küçük dudaklarda küçültülüyor mu bu konuda bilgisi olan var mı ya da barbie vajina yaptırıp da memnun kalan bu ameliyatı yapan doktorlardan tavsiye edebilecek yeriniz olur mu?

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Barbie vajina ameliyatında sadece vajina daraltma mı yapılıyor yoksa dışarıdaki küçük dudaklarda küçültülüyor mu bu konuda bilgisi olan var mı ya da barbie vajina yaptırıp da memnun kalan bu ameliyatı yapan doktorlardan tavsiye edebilecek yeriniz olur mu?
        Ben Barbie vajina ameliyatı yaptırdım dış kısmındaki dudakların küçültülmesi ile ilgili bir ameliyattır bu vajina daraltma ihtiyacınız varsa onu da yaparlar tabii ki ama dıştan görünüm açısından barbie vajina dendiği zaman labioplasti akla gelir

Yorum yap

Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ben Barbie vajina ameliyatı yaptırmak istiyorum araştırmalarıma göre ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya ya bu ameliyatı yaptırmak istiyorum Daha önce bu ameliyatı yaptırıp sonuç alan arkadaşlar bana tavsiyede bulunabilir mi acaba
          Merhaba ben Turgay hoca da Barbie vajina ameliyatı yaptırdım 9 ay falan oldu çok da güzel sonuç aldım tavsiye ediyorum kendisi Bakırköy'de kendi özel kliniğinde çalışıyor

Yorum yap

Merhaba ben Turgay hoca da Barbie vajina ameliyatı yaptırdım 9 ay falan oldu çok da güzel sonuç aldım tavsiye ediyorum kendisi Bakırköy'de kendi özel kliniğinde çalışıyor
            Evet Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya vajina daraltma ameliyatlarında çok tavsiye ediliyor yakın bir arkadaşım güzel sonucu aldığı 6 ay kadar önce yaptırdı var bir başına ile vajina daraltma ameliyatı arasında nasıl bir fark var bilmiyorum ama.

Yorum yap

Evet Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya vajina daraltma ameliyatlarında çok tavsiye ediliyor yakın bir arkadaşım güzel sonucu aldığı 6 ay kadar önce yaptırdı var bir başına ile vajina daraltma ameliyatı arasında nasıl bir fark var bilmiyorum ama.
              Evet Bakırköy'de Turgay hocayı Barbie vajina ameliyatı için çok tavsiye ediyorlar vajina daraltma yorumlarında çok adı geçiyor gerçekten Önümüzdeki hafta gidip görüşmek istiyorum ücretsiz muayene yapıyormuş zaten Eğer Karar verirsen ameliyat da yaptırırsın falan diyorlar

Yorum yap

Ben de Barbie vajina ameliyatı fiyatı sordum 7000 lira dediler ama bu ameliyat vajina daraltma anlamına mı geliyor yoksa labioplasti genital dudak ameliyat anlamına mı geliyor Tam olarak anlayamadım

Yorum yap

Ben de Barbie vajina ameliyatı fiyatı sordum 7000 lira dediler ama bu ameliyat vajina daraltma anlamına mı geliyor yoksa labioplasti genital dudak ameliyat anlamına mı geliyor Tam olarak anlayamadım
                  Barbie vajina deyince Aslında labioplasti ameliyatı anlatılmak isteniyor çünkü dış görünüm ile alakalı bir şey bu vajinanın dar olması geniş olması Barbie vajina görünümü için önemli değil bence dışarıdan baktığın zaman orası sadece bir çizgi gibi yani Barbie bebekler de olduğu gibi gözükmesi istenir barbie vajina ameliyat fiyatları her Doktor da farklı oluyor Ben Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da yaptırmayı düşünüyorum 7000 lira fiyat verdi bana ama başka bir arkadaş Anadolu Yakası'nda 12 bin liraya yaptırmış mesela yani Doktorlar da ne yakalarsak kopart alım gidelim mantı ile yürüyorlar

Yorum yap

Barbie vajina deyince Aslında labioplasti ameliyatı anlatılmak isteniyor çünkü dış görünüm ile alakalı bir şey bu vajinanın dar olması geniş olması Barbie vajina görünümü için önemli değil bence dışarıdan baktığın zaman orası sadece bir çizgi gibi yani Barbie bebekler de olduğu gibi gözükmesi istenir barbie vajina ameliyat fiyatları her Doktor da farklı oluyor Ben Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da yaptırmayı düşünüyorum 7000 lira fiyat verdi bana ama başka bir arkadaş Anadolu Yakası'nda 12 bin liraya yaptırmış mesela yani Doktorlar da ne yakalarsak kopart alım gidelim mantı ile yürüyorlar
                    Turgay hocayı Barbie vajina ameliyatlarında çok tavsiye ediyorlar benim çalıştığım yerde de bir bayan yaptırmış de memnun kalmıştı.

Yorum yap

Barbie vajina ameliyatı nasıl olur nedir tam olarak anlamış değilim gerçi ama benim vajina daraltma ameliyatı na ihtiyacım var herkeste barbie vajina olsun diye yorum yazmış olmuşken en iyisi olsun Tepe ki ben de o yüzden Barbie vajina ameliyat fiyatlarını araştırıyorum her doktor farklı bir fiyat veriyor. Yaptıranlar tam olarak kaç Lira ödedi yazabilir mi bana pazarlık mezarlık hepsini yazın lütfen.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                      Auto-Saved
                      Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                      x
                      Hazırlanıyor...
                      X