Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Bahçelievler'de Vajina Daraltma Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Bahçelievler'de Vajina Daraltma Ameliyatı

İstanbul Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktor araştırmasına girdiyseniz bu yazıyı okumaya devam ederim size faydası olacaktır. İsterseniz öncelikle Bahçelievler'de MetroPort AVM de bir kafede oturup kahvenizi için çünkü bugün Bahçeli evleri boydan boya dolaşarak vajinoplasti ameliyatı konusunda en iyi doktor bulmaya çalışacağız. Şimdi tarif etmek gerekirse Bahçelievler'de Ömür Plaza alışveriş merkezleri oradan yukarı doğru bahçelievler'in merkeze yakın özel hastanelerin olduğu bölgelere ulaşan Naci Kasım caddesi üzerinde doktor muayenehaneleri tabelalarına rastlayacaksınız. Bunlardan kadın hastalıkları uzmanı olan yani jinekolog doktorların hepsi de vajina daraltma ameliyatı tahmin ediyorum yapıyordur ama yolunuzun üzerinde diye doktor tercih ekmek veya sadece fiyatına göre ben şu an ameliyatı şu doktora yaptırmak istiyorum demek operasyondan alacağınız sonucu şansa bırakmak anlamına gelebilir. Ya da özel Medicana Bahçelievler hastanesi veya Bahçelievler Medical Park hastanesi gibi binası büyük ve gösterişli olan bir hastaneye giderek buradaki doktorlar da zaten iyidir ön yargısı ile hareket etmek de sizi olumsuz sonuca götürebilir.

İstanbul Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar :
    Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı yapacak doktor araştırırken referans alabileceğiniz bilgiler genellikle internette forum ortamlarında "vajina daraltma yorumları" gibi başlıklar altında daha önce bu ameliyatları yaptırılmış olan bayanların Doktorlar hakkındaki izlenimleri paylaştıkları mesaj tahtalarıdır. Bunun dışında tabii ki her doktor kendi reklamını yaptığı için Google arama sonuçlarında yanında reklam yazan başlıklara tıklayarak bilgi almanız ve ameliyatınızı yapacak doktora karar vermeniz olumsuz sonuç açısından sizi riske atabilir. Dediğim gibi forumlardaki vajina daraltma hasta yorumları doktor karar vermeniz açısından daha güvenilir olacaktır.
    Ayrıca yaptıracağınız vajina daraltma ameliyatında doktor seçimi açısından sadece Bahçelievler ilçesindeki doktorları araştırmakla kalmayıp Bakırköy gibi yüzlerce doktorun bulunduğu komşu ilçelerinde gözden geçirmekte her zaman için fayda vardır.

İstanbul Bahçelievler'de vajina daraltma fiyatları :
    Genital estetik ameliyatlar grubunda en fazla icra edilen vajina daraltma ameliyatı fiyatı benim yaptığım araştırmaya göre yaklaşık olarak 5000 lira civarıdır. Tabii ki vajinoplasti ameliyatı yapan doktorlar arasında benzer fiyatlar olmayabilir size bazıları 3-4 bin lira bazıları da 14.000 lira gibi uçuk kaçık fiyatlar söyleyebilir. Ama güncel tarihi açısından 45 dakika süren Küçük cerrahi ameliyatlar grubuna giren bu ameliyatın olması gereken fiyatı dediğim gibi 5000 liradır hadi bilemediniz en fazla 6000 liradır. Bazı doktorları bu ameliyatı genel anestezi altında yani tam olarak uyutularak hastane ortamına yatırılarak yapılmasını tavsiye edebilirler ama dünyanın gelişmiş ülkelerinde dahi bu ameliyat ayaktan yapılan Küçük cerrahi operasyonlar olarak değerlendirilir. Yani genel anestezi ile bu ameliyatı yaptırıp iki kat ücret ödemenize hiç gerek yoktur, ayrıca genel anesteziye bağlı olarak solunum durması gibi ölümcül riskleri de boşu boşuna üstlenmemiş olursunuz.

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?
    Vajina daraltma ameliyatı teknik olarak en verimli yöntem olan cerrahi yöntemle yapılmalıdır. Cerrahi yöntem ile vajina daraltma da vajina boydan boya daraltılabilir böylece vajinada genişlemiş olan bölgeler kesilerek çıkartılır ve daha dar bir vajina elde edilebilir. Ameliyat lokal anestezi ile yapılır ve yaklaşık 45 dakika sürer, hastane yatışı gerekmez. Ayaktan yapılan bir ameliyattır. Ameliyattan sonra yürüyüp gidebilirsiniz aynı gün iş hayatınıza devam edebilirsiniz. İyileşme süreci 1 ay sürer ama siz yine de bu süre zarfında çalışmaya devam edebilirsiniz. Cinsel ilişkiye girmek için 1 ay beklemek gerekir.

Lazerle vajina daraltma ameliyatı :
    ​​​​​​​Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı araştırırken doktor reklamlarında lazerle vajina daraltma yapılır diye sıklıkla rastlayabilirsiniz. Ama araştırdıkça sizde emin olacaksınız ki lazerle vajina daraltma tamamen olumsuz bir sonuç doğurmaktadır. Lazer cihazı vajina iç duvarlarında yanıklar oluşturarak çalışmakta olup vajinada kalıcı hasar meydana getirebilir. Ayrıca dıştan görünüm olarak da renk kararması sıklıkla karşımıza çıkacaktır. Lazerle daraltma işleminden sonra aradan üç dört ay geçince genellikle vajina tekrar genişleyerek eski haline gelmektedir.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası :
    Bahçelievler'de veya başka veriyor yaptırmış olduğunuz cerrahi vajina daraltma ameliyatından sonra yaklaşık 1 aylık bir iyileşme dönemi vardır fakat bu dönem sizi fiziki olarak kısıtlamaz yani ses çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz tabii ki dikkat edilmesi gereken bazı şeylerde yok değildir mesela banyonuzu ayakta duş şekilde yapmanız tavsiye edilir yani küvetin içine oturmanız tavsiye edilmez Bir ay boyunca. Daha başka nelere dikkat edeceğiz antiseptik bir solüsyon verilecektir size ona günde 2 defa vajina girişine püskürtmekte fayda vardır böylece mikrobik enfeksiyonların önüne geçmiş olursunuz. Bunların dışında 1 ay boyunca ağır spor yapmamak lazım ama yürüyüş yapabilirsiniz ya da bisiklete binmemek lazım yüzmede olumsuz etkileyebilir Bir ay sonra ne isterseniz yapabilirsiniz cinsel ilişkiye girmek için de bir ay beklemek gerekir.

Yorum yap

Vajina daraltma ameliyatı yorumları :
      Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı için doktor seçimi yapmakta iseniz internette gördüğünüz reklamların veya gösterişli özel hastane binalarının büyüsüne kapılmamak nasıl tavsiye ederim. Size en büyük referansım bu konuda aynı ameliyatı geçirmiş olan başka bayanların Forum ortamlarında bıraktığı hasta yorumlarıdır. Çünkü o kişinin zaten başından böyle bir ameliyat geçirmiş ve birebir sizin yaşayacak olduğunuz her şeyi yaşamış bitirmiş durumdadır. Deneyimlerini sizinle paylaşması doktor karar verirken çok faydalı olacaktır. Ya da herhangi bir doktora araştırırken google da doktorun isminin yanına vajina daraltma yorumları diye eklerseniz o doktorun daha önce bu ameliyatı gerçekleştirdiği kişilerin deneyimlerinede ulaşmış olursunuz.

Yorum yap

Selamlar ben de Bahçelievler civarında vajina daraltma ameliyatı yapan doktor bakıyorum kendime hiç doğum falan yapmadım ama inanılmaz bir genişlik var anlatamam cinsel ilişkiye girer girmez yatak çarşafı ıslanmaya başlıyor ayrıca her giriş çıkışta şakır şakır ses geliyor. Bana vajina daraltma ameliyatı yapan iyileri doktor tavsiye edebilir misiniz 5 bin liraya kadar bir bütçem var sanırım bu iş için yeter vajina daraltma fiyatları 5000 lira civarında diye yazılmış.

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı yapan çok doktor var ama vajina daraltma yorumlarında birçok hastaya güzel sonuç vermiş bir doktor bulmak önemlisi yoksa herhangi bir doktora vajina daraltma ameliyatı yaptırdığın zaman birkaç ay sonra tekrar gevşeme olabilir bir aynı ameliyatı tekrar olmak zorunda kalabilirsin.

Merhaba ben Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum özel sigortam var acaba özel sigorta bu ameliyatın bir kısmını veya tamamını karşılar mı? Normal sgk vajina daraltma ameliyatlarını karşılamıyor onu biliyorum ama özel sigortadan bir ümidim var doğrusu.

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba ben Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum özel sigortam var acaba özel sigorta bu ameliyatın bir kısmını veya tamamını karşılar mı? Normal sgk vajina daraltma ameliyatlarını karşılamıyor onu biliyorum ama özel sigortadan bir ümidim var doğrusu.
          Genital estetik ameliyatlar ya da daraltma ameliyatı Bahçelievler'de veya başka semtlerde özel sigorta ile yapılmaz bunun sebebi de bu rahatsızlıkları bir hastalık olarak görmüyorlar yani özel sigorta veya SGK senin sadece hastalıklarını karşılıyor.

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Benim Bahçelievler devlet hastanesinde ameliyat hemşiresi olan bir akrabam var devlet hastanesinde başka bir ameliyat mış gibi gösterip yaptırma ya çalışırız ücretsiz olmuş olur SGK üzerinden hallederiz falan dedi ama devlet hastanesinde vajina daraltma ameliyatı yaptıran varmı aranızda hadi bedavaya yaptırdık ya güzel olmazsa ne olacak çok endişeliyim şeytan diyor ver parasını neyse en güzel doktora git
            yaptır 😩

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Canım vajina daraltma gibi hassas ve ustalık gerektiren bir ameliyat millet para vererek yaptırıyor
            yine de iyi yapan doktorunu bulamayınca sonuç alamıyor yani bu ameliyatlarda yapan doktor çok önemli İstanbul'da birkaç tane doktor güzel sonuç verebiliyor ancak Ben uzun zamandır araştırıyorum Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı olmak istemiştim aynı senin gibi araştırırken ama sanırım ben de Bakırköy'de yaptıracağım diye düşünüyorum devlet hastanesinde vajina daraltma ameliyatı yapmazlar ama anlattığın şekilde yaptırsan bile güzel sonuç olabileceğini zannetmiyorum adamın zaten maaşı belli neden sana güzel bir ameliyat yapsın ki sıradan yapar.

Ben evli değilim ama bakire de değilim yani evlenmeden önce birkaç kişiyle cinsel ilişkiye girmişliğim var.
          İşin kötüsü herhangi bir kürtaj veya doğumda yapmadım ama vajinada büyük bir genişleme hissediyorum evlenmeden önce de vajina daraltma ameliyatı Bahçelievler veya Şirinevler civarında bir doktora yaptırmayı düşünüyorum ama şöyle bir endişem de var bu ameliyat İyileştikten sonra vajinada herhangi bir iz kalıyor mu? yani evlendiğimiz zaman daraltma yaptırdığım ortaya çıkar mı?

Yorum yap

Ben evli değilim ama bakire de değilim yani evlenmeden önce birkaç kişiyle cinsel ilişkiye girmişliğim var.
            İşin kötüsü herhangi bir kürtaj veya doğumda yapmadım ama vajinada büyük bir genişleme hissediyorum evlenmeden önce de vajina daraltma ameliyatı Bahçelievler veya Şirinevler civarında bir doktora yaptırmayı düşünüyorum ama şöyle bir endişem de var bu ameliyat İyileştikten sonra vajinada herhangi bir iz kalıyor mu? yani evlendiğimiz zaman daraltma yaptırdığım ortaya çıkar mı?
            Ben iki normal doğumdan sonra vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştım 2 sene kadar geçti üzerinden kesinlikle iz kalmıyor hatta doğum esnasında ki yırtıklar ve dikiş izlerinin de doktor alıyor temizliyor kesinlikle cerrahi ameliyat şeklinde vajina daraltma tavsiye ederim lazerle yakılarak yapıldığı için tavsiye etmiyorum ameliyattan güzel sonuç alırsın bence. Vajina daraltma ameliyatını Bahçelievler civarında Bakırköy tarafında yapan doktorlar rahatlıkla bulabilirsin fiyatta pazarlık yapmayı unutma vajina daraltma fiyatları doktordan doktora çok değişiyor çünkü.🌹

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Merhaba siz vajina daraltma ameliyatı nızı Bahçelievler'de mi yaptırmış tınız yoksa Bakırköy'de mi yaptırmış tınız güzel sonuç almış olduğunuz için soruyorum yaptırdığınız doktorun ismini de paylaşabilir misiniz acaba benim de çok ihtiyacım var bu ameliyata bana referans oldunuz gerçekten 🙏🙏

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Canım benim vajina daraltma ameliyatı mı Bahçelievler'de değil Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da yaptırmıştım Allah'a şükürler olsun çok güzel sonuç aldım kendisinden 1 ay sonra kontrole çağırıyor zaten tekrar muayene ediyor ondan sonra cinsel ilişkiye girebilirsin diyor şöyle açıklamak lazım hiç evlenmemiş gibi oluyor vajina gerçekten.

Benim vajinada genişlik probleminden ziyade vajina ile anüs arasında normal doğum sonrası yapılan dikişlerin izleri çok rahatsız edici oluyor bu dikişlerin iyileşmesi bazılarında çok kabarık bir görüntü oluyormuş herhalde benim bünyem o şekilde çünkü o dikişler çok kabardı ve cinsel ilişkide problem haline geldi tabii vajinada genişleme de var gaz çıkartır gibi sesler de geliyor o da başka bir problem acaba Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı olursam bu problemlerin de ortadan kalkar mı tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Canım vajina daraltma ameliyatında eğer söylersen onları da hallediyorlar sadece sen değil birçok kişide var bende de vardı mesela vajina daraltma ameliyatı esnasında perinoplasti diyorlar o bölgeyi de temizliyorlar dümdüz oluyor. Tabii ki görüşme muayene esnasında bunları doktoruna mutlaka konuş canım çünkü sen söylemezsen onları yapmazlar o şekilde kalır sonra

Dövizdeki son ne artışlardan sonra Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran oldu mu acaba kaç liraya yapıyorlar cerrahi ameliyat şeklinde olmasını istiyorum kalıcı olsun diye normal doğumdan sonra gerçekten vajina çok genişliyor eski günlerimi her seferinde arar oldum iyi bir doktor bulup bunu halletmem lazım.

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Ben bu sabah telefonla aradım Bahçelievler'de 6.000 lira fiyat verdiler vajina daraltma ameliyatı için bilmiyorum bu fiyat nasıl bir fiyat drama 5000 lira falan demişlerdi bana daha önce belki de zam gelmiştir bilmiyorum parasını geçtim kalıcı sonuç almak önemli benim için.

Kızlar bu aylarda Şirinevler'de vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran var mı acaba normal doğum yaptım ve vajina daraltma ameliyatı na çok ihtiyacım var uygun fiyatlı bir yer bulursam yaptıracağım ama kalıcı olmasını istiyorum çünkü benim bir arkadaşım lazerle vajina daraltma yaptırmıştı 4 defa olmasına rağmen sonuç alamadı şimdi cerrahi ameliyatla yaptırmak istiyor Ben bir kere de ameliyat olup bitirmek istiyorum 5000 lira falan diyorlar ama kesin bilmiyorum.

Yorum yap

Kızlar bu aylarda Şirinevler'de vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran var mı acaba normal doğum yaptım ve vajina daraltma ameliyatı na çok ihtiyacım var uygun fiyatlı bir yer bulursam yaptıracağım ama kalıcı olmasını istiyorum çünkü benim bir arkadaşım lazerle vajina daraltma yaptırmıştı 4 defa olmasına rağmen sonuç alamadı şimdi cerrahi ameliyatla yaptırmak istiyor Ben bir kere de ameliyat olup bitirmek istiyorum 5000 lira falan diyorlar ama kesin bilmiyorum.
              Bahçelievler'de lazerle vajina daraltma ameliyatı kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü buradaki doktorlar genellikle senden alacakları paraya konsantre oluyorlar senin alacağın sonuca konsantre olmuyorlar ayrıca vajina daraltma ameliyatı lazerle yapılmasını da hiç kimse tavsiye etmiyor güzel sonuç alınamıyor Muş tekrar gevşiyormuş

Yorum yap

Bahçelievler'de lazerle vajina daraltma ameliyatı kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü buradaki doktorlar genellikle senden alacakları paraya konsantre oluyorlar senin alacağın sonuca konsantre olmuyorlar ayrıca vajina daraltma ameliyatı lazerle yapılmasını da hiç kimse tavsiye etmiyor güzel sonuç alınamıyor Muş tekrar gevşiyormuş
                Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı için bu ameliyatı yapan doktorlar arasında bir tercih sıralaması var mı acaba hangi doktora tercih etmek lazım güzel sonuç alabilmek için 3 doğum olduğu normal hepsi de

Yorum yap

Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı için bu ameliyatı yapan doktorlar arasında bir tercih sıralaması var mı acaba hangi doktora tercih etmek lazım güzel sonuç alabilmek için 3 doğum olduğu normal hepsi de
                  Bana sorarsan vajina daraltma ameliyatı yapan doktorların yorumlarını iyi oku yaptıran hastalar memnun kalmışlar mı öncelikle ona bak Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı raştırırken illa da orada yaptırman gerekmiyor biraz daha geniş çaplı raştırırsan belki daha iyi doktorlar ara isteyebilirsin Ben de öncelikle oturduğum bölgede yani Bahçelievler vajina daraltma ameliyatı araştırdım hatta Nisa hastanesi ilke hastanesi gibi yerler ile de görüştüm ama yorumlarını beğenmediğim için evet demedim Bakırköy'de batıyorum şimdi

Yorum yap

Bana sorarsan vajina daraltma ameliyatı yapan doktorların yorumlarını iyi oku yaptıran hastalar memnun kalmışlar mı öncelikle ona bak Bahçelievler'de vajina daraltma ameliyatı raştırırken illa da orada yaptırman gerekmiyor biraz daha geniş çaplı raştırırsan belki daha iyi doktorlar ara isteyebilirsin Ben de öncelikle oturduğum bölgede yani Bahçelievler vajina daraltma ameliyatı araştırdım hatta Nisa hastanesi ilke hastanesi gibi yerler ile de görüştüm ama yorumlarını beğenmediğim için evet demedim Bakırköy'de batıyorum şimdi
                    Ben kararımı verdim rahatladım bahçelievler de vajina daraltma ameliyatı bakınırken bakırköy'de dr turgay karakaya yı buldum. çok güzel yorumlar yazmış hastaları. ona gideceğim inşallah. bir kere yaptırıp iyi sonuç almak istiyorum.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                    Auto-Saved
                    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                    x
                    Hazırlanıyor...
                    X