Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Bağcılar'da Vajina Daraltma Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Bağcılar'da Vajina Daraltma Ameliyatı

İstanbul Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapacak doktor bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? görüştüğünüz doktorlar sizi ikna edemediler mi? hiçbirisine güvenemediniz mi ? Bağcılar'da size söylenen vajina daraltma fiyatları birbirinden çok mu farklı? Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yaptıran yakınlarınızdan güzel sonuç alan kimseyi bulamadınız mı? o zaman bu yazıyı okumak sizin hakkınızdır diyorum.

Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri olan İstanbul Bağcılar meydan istasyonuna geldiğinizde hemen yakınınızda özel trg hospitalist hastanesi karşınıza çıkabilir. Ya da ayaklarınıza güvenip biraz yukarı doğru yürüdüğünüzde Birinci Yeni iklim hastanesi ile karşılaşabilirsiniz. Makyaj sorarsın kafanıza koyup da yaptırmayı planladığınız vajina daraltma ameliyatı görüşmesi için Bağcılar'da medilife Bağcılar hastanesi hadi orası olmadı diyelim Özel hastane34 hastanesi ya da medicine hospital Bağcılar Özel hastanesi veya Yunus Emre tıp merkezi beğenmediyseniz özel Beykent hastanesi yürüme mesafesinde gidip görüşe bileceğiniz yerler arasında sıralanabilir.
    Ama şunu da unutmamak lazım Bağcılarda vajinoplasti yani vajina daraltma gibi bir ameliyat için fiyatı ucuz diye sıradan bir jinekolog veya hakkında olumlu veya olumsuz hiçbir hasta yorumu bulunmayan vajina daraltma yorumlarında hiç yer almayan bir doktora ameliyat yaptırmak sonrasında pişmanlık yaratabilir. O yüzden öncelikle kafanıza koyduğunuz kadın hastalıkları uzmanını forumlarda vajina daraltma yorumları olarak araştırmanızı tavsiye ederim. Tabii ki hakkında yüzlerce yorum yazılmış birçok kişinin olumlu sonuç aldığı bir doktoru seçmek sizin de olumlu sonuç almanız yönünde önemli bir adım olacaktır.
    Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapacak doktor ararken çok mu yoruldunuz o zaman 212 outlet alışveriş merkezi'nde Starbucks kafede oturup bir kahve içebilirsiniz ya da aynı şeyi Güneşli Park AVM de de yapabilirsiniz. Bunun dışında bağcılar caddesi'nde bakırköy'e doğru ya da bahçelievler'e doğru yürürken sağlı sollu jinekolog doktor tabelalarını gözden geçirebilirsiniz.

Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları :
    Yukarıda bahsettiğim Bağcılar'da konumlanmış birçok özel hastane ve tıp merkezi'nde vajina daraltma ameliyatı fiyatı sormanız mümkündür hatta her hastanede 4-5 tane de jinekolog alternatif bulabilirsiniz. Ama işte fiyat her şey demek değildir uygun fiyata bir vajinoplasti ameliyat yaptırayım derken olumsuz bir sonuç aldığınızda yapılan ameliyatı düzeltmek için daha fazla para ödemeniz gerekebilir ya da boşu boşuna bıçak altına yapmış olmak da yanınıza kar kalabilir.
    İstanbul Bağcılar'da ve Bahçelievler Bakırköy gibi komşu semtlerde vajina daraltma ameliyatı fiyatları ortalama 5000 lira civarıdır. Tabii ki bu fiyatın çok üzerinde veya aşağısında rakamlarda dikkatinizi çekebilir ama önemli olan sizin sonuç almanızdır ve size güzel sonuç verecek doktoru bulabilmek için vajina daraltma yorumlarını forumlar üzerinden takip etmenizi tavsiye ederim. Özellikle Bağcılar gibi bir semtte yaşıyorsanız ameliyat yaptıracağınız doktorun en az 2-3 defa araştırmanızda fayda vardır.

Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar :
    Bağcılar Bakırköy Bahçelievler gibi şehrin merkezinde kalmış semtlerde neredeyse adım başı özel hastane ve tıp merkezine rastlamanız artık mümkündür. Bir bakıma sevindirici gibi gelmekle birlikte buna benzer sağlık kuruluşlarının sayısının artması çalıştırılan doktor kalitesini önemli ölçüde olumsuz etkilemektedir. Bu durumda İstanbul Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapan doktorları araştırırken çok dikkatli olunması gerektiğini hatırlatmak isterim.
    Yine tekrar etmek gerekirse düşündüğünüz doktoru öncelikle bu yazıyı okumakta olduğunuz ebasko forumu veya kadınlar kulübü forumu gibi ortamlarda vajina daraltma yorumları adı altında dikkatli bir şekilde araştırmanız, hakkında birçok kişi tarafından olumlu yorum yazıldıysa ameliyat için karar verilebileceğini size tavsiye ederim.
    Bunun dışında Bağcılar'da oturuyorsunuz diye sadece bağcılar'daki doktorları araştırmakla kalmayıp hemen komşu ilçelerde Bakırköy'deki doktorlarla da görüşmeler yapmanız iyi sonuçlar açısından sizi hedefe yaklaştırabilir.

Vajina daraltma ameliyatı yani vajinoplasti nasıl yapılır?
    ​​​​​​​En çok yapılan genital estetik ameliyatlar arasında sayılan vajina daraltma ameliyatı 45 dakika süren ve lokal anestezi ile gerçekleştirilen Küçük cerrahi müdahaledir. Ameliyatta vajinanın boydan boya cerrahi olarak genişlemiş olan kısımları kesilip girmek suretiyle daraltılır.

​​​​​

Vajina daraltma ameliyatı sonrası nelere dikkat etmek gerekir:
    Cerrahi ameliyat şeklinde yapılan vajina daraltma müdahalelerinden sonra bir ay süre ile cinsel ilişkiye girmemek gerekir, yine bir ay pilates ve diğer ağır sporları yapmamak gerekir, ilave olarak yine bir ay süreyle denizde veya havuzda yüzmek sakıncalı olabilir, bir ay banyonuzu duş şeklinde ayakta yapabilirsiniz, küvetin içine oturmak sakıncalı olabilir.
    Ayrıca ameliyat bölgesine her gün 2 defa antiseptik bir solüsyon püskürtmek mikrop koruması açısından faydalıdır.

Yorum yap

Vajina daraltma ameliyatı sonrası normal doğum yapılabilir mi?
      Evet yapılabilir vajina daraltma ameliyatı kalıcı bir ameliyat olmasına rağmen eğer doğumunuzu normal doğum olarak gerçekleştirmeniz gerekiyorsa bunu yaptırmanızda hiçbir sakınca yoktur ama normal doğumdan sonra daralmış olan vajinanız da bir miktar genişleme olacaktır, bunun içinde küçük bir düzeltme ameliyatı yani tekrar bir vajina daraltma ameliyatı yaptırabilirsiniz.

Yorum yap

Bağcılar'da oturuyorum 2 normal doğumun var vajina daraltma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum burada devlet Hastanesi'ne gittim ama yapmıyorlarmış özel hastaneleri gezdim vajina daraltma fiyatı olarak 7-8 bin lira ücret söylediler ama yapan doktorlarla ilgili güzel yorumlar bulamadım. Bana Avrupa Yakası'nda güzel sonuç verebilecek uygun fiyatlı vajina daraltma ameliyatı yapacak bir doktor tavsiye eder misiniz lütfen?

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Ben sadece bir sezeryan yaptırdım ama yine de inanılmaz bir genişleme var acaba vajina daraltma ameliyatı yaptırsam ileride normal doğum yapabilir miyim?

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Ben hiç doğum yapmadığım halde doğuştan vajina genişlemesi vardı ve vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştım doktora özellikle sormuştum normal doğum yapman da hiçbir sakınca yok demişti.

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bağcılar'da oturuyorum 2 normal doğumun var vajina daraltma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum burada devlet Hastanesi'ne gittim ama yapmıyorlarmış özel hastaneleri gezdim vajina daraltma fiyatı olarak 7-8 bin lira ücret söylediler ama yapan doktorlarla ilgili güzel yorumlar bulamadım. Bana Avrupa Yakası'nda güzel sonuç verebilecek uygun fiyatlı vajina daraltma ameliyatı yapacak bir doktor tavsiye eder misiniz lütfen?
        Cerrahi vajina daraltma ameliyatını Bağcılar'da yapan doktor bulabilirsin tabii ki ama referansı sağlam olsun vajina daraltma yorumlarında adı her zaman olumlu sonuç veren doktor olarak geçen birisi olsun diyorsan benim kendi tecrübeme göre söylüyorum Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya yı araştır. Ben geçen sene vajina daraltma fiyatı olarak 4 bin liraya yaptırmıştım ama şimdi herhalde 5 bin lira civarı olmuştur.

Yorum yap

Ben bekarım vajina daraltma ameliyatı Bağcılar'da araştırıyorum ama bu ameliyatın kayıtlara geçmesini istemiyorum yani e-nabız gibi bir yerde ileride karşıma çıkmasını istemiyorum Bir de ayrıca bu ameliyattan sonra vajinada iz kalsın istemiyorum Bağcılar'da özel hastanelerden o yüzden biraz uzak duruyorum çünkü SGK anlaşmalı oldukları için her şeyi e-nabız sistemine kaydediyorlar vajina daraltma ameliyatı konusunda Bağcılar'da iyi bir jinekolog tavsiye edebilir misiniz bana?

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Haklısın kuzum SGK anlaşmalı hastane ve tıp merkezlerinde yapılan işlemler aynen e-nabız sistemine kaydediliyor o yüzden bekarsan sadece jinekolog muayenehanelerini araştırmanı tavsiye ederim. Bağcılar olması şart değil yukarıda biri Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya tavsiye etmiş ben de araştırıyorum hasta yorumları gayet güzel sanırım ona
            gideceğim.

Geçen sene Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştır memnun kalmadım ameliyatı yapacak doktoru çok iyi araştırın arkadaşlar. Ayrıca vajina daraltma fiyatlarını da Bağcılar değil diğer semtlerde de araştırın çünkü fiyatları bilmeden direkt ameliyata gelirseniz benim gibi hem kazık yersiniz hem de sonuç olamazsınız resmen 8 bin lira ödedim boşu boşuna. Buna karşılık Bakırköy'de vajina daraltmayı 5000 liraya yaptırıp çok güzel sonuç alanlar var 😭

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Vajina daraltma ameliyatını Bağcılar'da özel bir hastanede mi yaptırmıştın kuzum çünkü özel hastaneler kendi masraflarını da ameliyat parasına ekledikleri için olması gerekenin neredeyse iki katına alıyorlar bunu çok iyi biliyorum ama bir de üzerine sonuç alamamışsın kötü olmuş gerçekten çok iyi araştırmak lazım.

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Vajina daraltma ameliyatımı Ben de Bağcılar'da yaptırmayı düşünmüyorum. Bakırköy'de 5000 lira fiyatı aldığın doktor kimdi acaba? aynı doktor olabilir mi? Ben tavsiye üzerine Bakırköy Dr Turgay Karakaya ile görüştüm çok sıcak davrandı hasta yorumları da çok güzel muayene için gitmek istiyorum.

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Bakırköy'de neresinde ki

Ben şeker hastasıyım 41 yaşındayım insülin kullanıyorum bu durumda ameliyat şeklinde vajina daraltma ameliyatı yaptırabilir miyim 2 normal doğumun var Bağcılar'da tanıdık bildik vajina daraltma ameliyatı yapacak iyi doktor tavsiyesi olabilir mi bana?

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Ben 45 yaşındayım yaptırdım şeker hastalığın falan yoktu ama doktorla ön görüşme yaptığında vajina daraltma ameliyatını da şeker hastalığı veya herhangi bir hastalığın ameliyatı engelleyecek bir faktör olmadığını söylemişlerdi çünkü ameliyat zaten lokal anestezi ile yapılıyor sadece orası uyuşturuluyor o yüzden damarlar herhangi bir şey verilmiyor kan şekeri ile ilgili bir problem olacağını ben zannetmiyorum ama vajina daraltma ameliyatı Bağcılar'da yaptırmanızı tavsiye etmiyorum araştırdıkça göreceksin.

Ben bir tane normal doğumu yaptım doğumdan hemen sonra kesilen yerleri doktor dikiyor dikme esnasında çok canım yanmıştı onu hiç unutamıyorum aradan 5 sene geçti yine aklımdan çıkmıyor şimdi Ben Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı düşünüyorum ama yine aynı acıyı çeker miyim eğer çekeceksen hiç yaptırmayayım daha iyi yaptıranlar ne diyor acaba bu konuda bana? 😩

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Canım normal doğum olayı ile vajina daraltma ameliyatını kesinlikle karşılaştırma. Normal doğum en az 10 kat daha acı veren ağırlığı bir işlemdir benim de başından bunlar geçti o yüzden çok iyi biliyorum ama başına daraltma ameliyatında zaten orası uyuşturuluyor lokal anesteziyle yani öyle doğum gibi ağrı falan çekmiyorsun hatta ben hiç hissetmedim gibi
            bir şey diyebilirim. Ben normal doğumu mu Bağcılar'da Özel hastanede yaptırdım ama Vajina daraltma ameliyatımı Bağcılar'da değil de hemen yakın bir yerde Bakırköy'de
            doktor Turgay beyde yaptırmıştım.

Bağcılar'da Özel hastanede veya devlet hastanesinde vajina daraltma ameliyatı SGK kapsamında ücretsiz olarak veya Özel hastanede küçük bir fark ücreti ödeyerek yapılabiliyor mu acaba fazla bir bütçem olmadığı için soruyorum özel doktorlar genellikle 5-10 bin lira para istiyorlar. Daha önce ben normal doğum yapmadım iki tane sezeryan yaptım ama yine de vajinada aşırı bir genişleme ve hava giriş çıkışı var bu çok rahatsız ediyor gerçekten bunu halletmezsem yuvam yıkılacak gibi geliyor 😭

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Maalesef canım bende Bağcılar eğitim araştırma hastanesi ne sormuştum. SGK kapsamında vajina daraltma ameliyatı yaptırabilir miyim diye bilgi almak istemiştim ama bu ameliyatlar bir hastalık sebebiyle yapılmadığı için maalesef olmuyormuş özel hastanelerde de SGK bunun masrafını ödemiyor yani ameliyatı özelde yaptırmak dışında çare yok ama senin dediğin rakamlarda biraz fazla en fazla 5000 lira bu ameliyatın değeri bende araştırdım vajina daraltma yorumlarında çok iyi sonuçlar veren doktorlarla 5000 liraya yaptırabilirsin bunu. Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapan çok doktor bulabilirsin ama iyi sonuç almak için bence biraz daha geniş kapsamlı araştırma yap Bağcılar olması şart değil.

Cerrahi vajina daraltma ameliyatını Bağcılar'da yapan doktor bulabilirsin tabii ki ama referansı sağlam olsun vajina daraltma yorumlarında adı her zaman olumlu sonuç veren doktor olarak geçen birisi olsun diyorsan benim kendi tecrübeme göre söylüyorum Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya yı araştır. Ben geçen sene vajina daraltma fiyatı olarak 4 bin liraya yaptırmıştım ama şimdi herhalde 5 bin lira civarı olmuştur.
          Canlar Ben de vajina daraltma ameliyatı araştırıyorum Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya ismi çok geçiyor. Birçok kişi memnun kalmış kendisinden vajina daraltma ameliyatı yorumları okuyorum birkaç gündür. Turgay hoca ya yaptırmak istiyorum ama ben Bağcılar'da değilim Bolu'dan aynı gün gelip dönmeyi düşünüyorum günübirlik gelip gidersem yol uzun olduğu için ameliyat sonrası bir sıkıntı yaşar mıyım bu şekilde vajinoplasty yaptıran arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Mesela ben Bağcılar'da oturuyorum ama Beykoz'da çalışıyorum her gün bir kaç araç değiştirilir işime gidip aynı şekilde geri geliyorum vajina daraltma ameliyatı geçen sene yaptırmıştım cuma günü yaptırdım pazartesi işbaşı yaptım bir problem olmadı yani yol
            çok sorun olmuyor. Ameliyat günü de bağcılar'dan bakırköy'e otobüsle gidip otobüsle geldim toplu taşıma ile yani merak etme öyle korkulacak bir ameliyat değil ama Bağcılar'da başında tarafına ameliyatı fiyatlarını tam olarak bilmiyorum ben Bakırköy'de geçen sene 4 bin liraya yaptırmıştım

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Memnuniyet kaldlnlz ml Turgay beyden

Bağcılar tarafında vajina daraltma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum fakat normal doğum yapalı 1 ay oldu bu durumda vajina daraltma ameliyatı için beklemem gerekir mi yoksa hemen yaptırabilir miyim çünkü artık cinsel ilişkiye girmeye başladık ama aşırı bir genişlik var gerçekten tabii ki normal doğumdan sonra böyle bir şey bekliyordum çok daha normal karşılamadı mıyım ama artık halletmenin bir yoluna bakıyorum yaşında henüz 24

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Bak canım şu an karşında 3 tane normal doğum yapmış ve bunlardan sonra da cerrahi ameliyatla vajina daraltma ameliyatı geçirmiş bir kadın var o yüzden kulağını aç ve dinle normal doğumu yaptıktan sonra tabii ki vajina daraltma ameliyatı yaptırman çok doğal gerçekten inanılmaz genişleme oluyor bu bir gerçek ama normal doğumda vajina etrafındaki dokularda inanılmaz bir ödem oluyor bu ödemin geçmesi en az 3 ay sürüyormuş O yüzden 3 ay
            geçmeden önce bu ameliyatı yaptırmanın kesinlikle tavsiye etmiyorum ayrıca Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yaptıracak sen bir kez daha düşün bu önemli bir ameliyattır vajina daraltma yorumlarını iyi takip et sana güzel sonuç verecek doktor bul her doktor istediğin sonucu veremez sonra tekrar ameliyat olmak zorunda kalırsın.

Hanımlar Ben İstanbul Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapan doktorları araştırıyorum tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı acaba para çok önemli değil diyemem 5-6 bin lira kadar bir para ayırdım bu iş için eşim daha fazlasını vermek istemiyor ama gerçekten de çok ihtiyacım var vajinama hava girip çıkıyor böyle gaz çıkartıyor Muş gibi ses geliyor çok kötü gerçekten.

Yorum yap

Guest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hanımlar Ben İstanbul Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapan doktorları araştırıyorum tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı acaba para çok önemli değil diyemem 5-6 bin lira kadar bir para ayırdım bu iş için eşim daha fazlasını vermek istemiyor ama gerçekten de çok ihtiyacım var vajinama hava girip çıkıyor böyle gaz çıkartıyor Muş gibi ses geliyor çok kötü gerçekten.
            Vajinadan gaz çıkışı bende de var aynı şekilde gerçekten çok rahatsız ediyor beni iki defa muayene oldum farklı doktorlara ve vajina daraltma ameliyatı önerdiler bana cerrahi ameliyat şeklinde yaptırmak istiyorum Bağcılar'da kafama uygun bir doktorla henüz karşılaşmadım Ben de tavsiye bekliyorum yaptıranlardan

Yorum yap

Canlar Ben de vajina daraltma ameliyatı araştırıyorum Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya ismi çok geçiyor. Birçok kişi memnun kalmış kendisinden vajina daraltma ameliyatı yorumları okuyorum birkaç gündür. Turgay hoca ya yaptırmak istiyorum ama ben Bağcılar'da değilim Bolu'dan aynı gün gelip dönmeyi düşünüyorum günübirlik gelip gidersem yol uzun olduğu için ameliyat sonrası bir sıkıntı yaşar mıyım bu şekilde vajinoplasty yaptıran arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?
              Ben Bakırköy'de Turgay hoca da vajina daraltma ameliyatı yaptırdım kontrolede gittim ilk cinsel ilişkiye de girdim Allah'a şükür her şey yolunda gitti şu an hiç bir problemim yok kesinlikle tavsiye ediyorum Bağcılar'da vajina daraltma ameliyatı yapan doktor mutlaka bulursunuz ama araştırmadan evet demeyin bence

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
              Auto-Saved
              Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
              x
              Hazırlanıyor...
              X