Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Bakırköy'de Labioplasti Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Bakırköy'de Labioplasti Ameliyatı

İstanbul Bakırköy'de labiaplasty ameliyatı araştırmaya başladıysanız hiç bozmayın doğru adrestesiniz gerçekten ve bu yazıyı okumaya devam edelim size yol gösterecektir.
    Lokasyon olarak da İstanbul'un Bakırköy ilçesi kalabalık olmakla birlikte sağlık sektöründe birçok branşta doktora da ev sahipliği yapmaktadır. Ulaşım açısından da incirli metrobüs durağında indiğiniz zaman burnunuzu denize doğru çevirip yürümeye devam ettiğinizde Bakırköy meydanı Zuhuratbaba mezarlığı gibi merkezi yerleri bulmanız çok zor değildi ama yine de bir 15 dakika yürüme mesafesi vardır tabii ki. Bakırköy İncirli metro istasyonunda indiğinizde hemen yanınızda Bakırköy adliyesi olur ama yürüyerek Bakırköy meydana çıkmanız kolaydır veya oradan geçen minibüslere binerek Bakırköy meydan'da inebilirsiniz.

Bakırköy'de labioplasti ameliyatı nasıl yapılır?
    Labioplasti ameliyatı yani genital dudak küçültme ve yeniden şekillendirme operasyonu jinekologlar tarafından yapılan çok hassas bir ameliyat olmakla birlikte sadece bakırköy'deki jinekologlar değil Türkiye'deki bütün jinekologlar tarafından icra edilebilmektedir. İşin aslı böylesine sofistike ameliyatlarda yapmaya yetkili doktor bulmakta sıkıntı yoktur ama sonuç almak ya da güzel sonuç almak konusuna geldiğiniz zaman oturup düşünmeniz gerekir çünkü özellikle genital estetik ameliyatlar konusuna konsantre olup sadece bu ameliyatlar üzerine çalışan bir jinekolog bulamadıysanız sonuçtan memnun kalmama ihtimaliniz yüksektir çünkü labium denilen genital dudaklar aynı zamanda cinsel organların giriş kapısı vazifesini de görmektedir dolayısıyla çamaşırınızı her değiştirdiğinizde veya banyoya girdiğinizde ya da cinsel yaşantınızda ilk önce göze batan konumda yer alırlar. Bu durumda dikkatsizce yapılan verilebilir plasti ameliyatı genital dudaklarınızda olumsuz bir görüntü oluşturabilir. Bakırköy'de labioplasti ameliyatı doktor seçimi o yüzden çok önemlidir. Yoksa bakırköy'ün meşhur İncirli caddesine Bahçelievler Ömür plaza'nın karşısından giriş yaptığınız da sağlı sollu olarak bir çok jinekolog tabelası ile karşılaşacaksınız. Yada Bakırköy mediva İncirli Özel Hastanesi'nde ya da Bakırköy Yaşar hastanesi nde veya Bakırköy Çamlık hastanesi nde de size labioplasti ameliyatı yapacak kadın hastalıkları uzmanı bulmakta zorluk çekmezsiniz ama dediğim gibi önemli olan sizin sonuç almanızdır. Yani demek istediğim her gün genital estetik ameliyatlar üzerine birçok ameliyat icra eden Bir doktorun size vereceği sonuç çok daha tatminkar olacaktır.

Bakırköy'de labioplasti ameliyatı fiyatları :
    Genital dudak küçültme ameliyatı fiyatları için birden fazla doktorla görüştü iseniz kafanız çok karışmıştır tahmin ediyorum birisi size 10.000 lira birisi 3000 lira birisi 5000 lira gibi yapıyor labioplasti fiyatlarında birbirine uymayan seviyelerde rakamlar vermiş olabilirler. Ama bu günler için 5.000 lira olması gereken ortalama iyi bir fiyattır diyebilirim. Eğer yazımı ileri bir tarihte okuyorsanız enflasyona göre bu rakamları güncelleyerek bir kenara yazmanız da fayda olabilir çünkü ülkemizde fiyatlar hiçbir zaman aynı yerde durmuyor.

Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yapan doktorlar :
    Bakırköy'de veya toplu ulaşımda kolay ulaşabileceğiniz civar ilçelerde iseniz Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yaptırmak çok mantıklı bir girişim olabilir sizin için. Şunu da söylemek lazım ya bugün dudak küçültme ameliyatı gibi estetik operasyonlar devlet hastanelerinde yapılmıyor o yüzden Bakırköy devlet hastanesi , Sadi konuk hastanesi gibi devlet hastanelerinde bu ameliyatı yaptırma ihtimaliniz yoktur. Aslına bakarsanız ile bir plasti ameliyatı lokal anestezi ile yapılan Küçük cerrahi müdahaleler grubuna giren bir tedavi yöntemidir. O yüzden bir hastaneye yatarak yapılması gereken ameliyatlardan kesinlikle değildir. Ama 10 tane doktoru arasanız bunlardan birkaç tane ise size bir özel hastaneye yatırılarak genel anestezi altında labioplasti yapalım dayanamazsınız gibi sözcükler sarf edebilir. bu toplam ödeyeceğiniz miktarı şişirme amaçlı olabilir. Ayrıca genel anestezide solunum durmasına bağlı olarak 100'de 1 e yakın ölüm riski vardır böyle bir riski üstlenmektense bütün dünyada olduğu gibi lokal anestezi ile yarım saat ile 45 dakika süren bir operasyon geçirmek çok daha mantıklı ve güvenli olacaktır.

Labioplasti ameliyatı sonrası bakım :
    Yaklaşık 45 dakika süren ameliyattan sonra yürüyüp gidebiliyorsunuz herhangi bir hastaneye yatışı veya istirahat gerekmiyor.
    Hatta çalışma hayatınıza bile devam edebilirsiniz ama 1 ay boyunca dikkat edilmesi gereken şeyler var örnek vermek gerekirse yavaş oturup yavaş kalkmak gerekir ya da hoplama zıplama gerektiren sporlar ve halk dansları bu iyileşme dönemi süresince uygulanmamalıdır.
    Yine ilk 1 ay boyunca ayakta duş alarak yıkanmak da fayda var yani küvetin içinde oturarak yıkanmak enfeksiyon riski oluşturabilir.
    Bunların dışında doktorunuzun labioplasti sonrası size vereceği sprey şeklinde antiseptik solüsyonuda günde 2 defa ameliyat bölgesine püskürtmek de fayda vardır.

Yorum yap

Bakırköy Labioplasti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Labioplasti ameliyatı sonrası bakım :
      Yaklaşık 45 dakika süren ameliyattan sonra yürüyüp gidebiliyorsunuz herhangi bir hastaneye yatışı veya istirahat gerekmiyor.
      Hatta çalışma hayatınıza bile devam edebilirsiniz ama 1 ay boyunca dikkat edilmesi gereken şeyler var örnek vermek gerekirse yavaş oturup yavaş kalkmak gerekir ya da hoplama zıplama gerektiren sporlar ve halk dansları bu iyileşme dönemi süresince uygulanmamalıdır.
      Yine ilk 1 ay boyunca ayakta duş alarak yıkanmak da fayda var yani küvetin içinde oturarak yıkanmak enfeksiyon riski oluşturabilir.
      Bunların dışında doktorunuzun labioplasti sonrası size vereceği sprey şeklinde antiseptik solüsyonuda günde 2 defa ameliyat bölgesine püskürtmek de fayda vardır.
      Merhaba 2 yıl kadar önce Şişli'de labioplasti ameliyatı yaptırmıştım fakat istediğim sonucu alamadım. Sağ taraftaki dudak büyük görünüyor. Bu durumda labioplasti ameliyatı Bakırköy'de yaptırmak istiyorum tekrar yapılmasında bir sakınca olur mu acaba. Doktor olarak da arkadaş tavsiyesi üzerine Dr Turgay Karakaya tercih ettim daha önce Turgay beyde labioplasti yaptırımlar yazabilir mi bana?

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya ya ben tanıyorum canım iki sene önce kürtaj yaptırmıştım daha sonra da eltim vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştık kendisine çok iyi bir doktor tavsiye ederim kendisine direkt gidip yüz yüze konuşabilirsin görüşme ve muayene için
        ücreti almıyor zaten. Bu hafta için ben de görüşme randevusu aldım kendisinden labioplasti ameliyatı düşünüyorum benim genital dudaklarım doğuştan çok büyük gerçekten yaz aylarında denize girerken mayonun yanlarından çıkacak diye ödüm patlıyor. Bakırköy kartaltepe'de oturuyorum.

İyi akşamlar ben 3 normal doğum yaptım Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da labioplasti ve vajina daraltma ameliyatı kombine cerrahi ameliyat yapmak istiyorum yakın zamanda Bakırköy'de labioplasti fiyatlarında sormuş olan var mı acaba çok merak ediyorum bütçem yetecek mi .

Yorum yap

Evet canım benim de aynı problemim var ve senin gibi doktor arayışındayım Turgay hocanın sekreterini WhatsApp 0532 221 3007 üzerinden az önce yazdım bana labioplasti fiyat listesi gönderdi. Fiyatlar açıkçası bana uykum geldi ayrıca Doktorlar çok güzel yorumları okudum fiyat listesini aşağıya kopyalıyorum :

== GENİTAL ESTETİK AMELİYATLAR ==
        1= Vajina Daraltma Ameliyatı :
        5000 tl
        ( Perinoplasti dahildir )

2= Labioplasti ameliyatı :
        5000 tl

3= Vajina Daraltma + Labioplasti kombine :
        7000 tl

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Fiyatları iyiymiş gerçekten bana Zeytinburnu'nda labioplasti fiyatı veriler 8000 lira. Ben de Bakırköye görüşmeye gireceğim doktorla bakalım bir muayene etsin ona göre pazarlığını yaparım.

Labioplasti ameliyatı çok hassas bir ameliyat gerçekten ben üç aydır Bakırköy civarında bu ameliyat için kendime doktor araştırıyorum birkaç doktorla görüştüm bakalım inşallah karar verip yaptıracağım labioplasti fiyatları genelde 5000 lira civarı bende genital dudaklarda aşırı sarkma var bir de uç kısımlarında kararma ortaya çıktı telefonda doktor ile konuştum zaten uç kısımları ile genital dudak ameliyatında alıyoruz onlar yok olacak dedi. Labioplasti yaptıran kişiler yorum yazabilir mi acaba benim için çok önemli referansı sağlam bir doktor bulmak istiyorum çünkü.

Yorum yap

• Guest's Avatar
          Anonim Yorumcu yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Labioplasti ameliyatı için Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya çok tavsiye ediliyor ben kendisinden randevu aldım bu hafta Allah kısmet ederse ameliyatımı yaptıracağım fiyat merak ediyorsanız 5000 lira.

Arkadaşlar Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yapan doktorları ben de araştırıyorum kapalı bir bayanım bayan doktoru tercih edeyim dedim ama araştırdığım bayan doktorların labioplasti yorumlarını okuyorum çok kötü sonuçlar almışlar artık doktorun kadını erkeği cinsiyeti olmaz deyip erkekleri de araştırmaya başladım Güzel sonuç alanlar labioplasti yaptıranlar lütfen yazabilir mi biraz cesaret de ihtiyacım var açıkçası. 🙏🙏🌹

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yapan doktorları ben de araştırıyorum kapalı bir bayanım bayan doktoru tercih edeyim dedim ama araştırdığım bayan doktorların labioplasti yorumlarını okuyorum çok kötü sonuçlar almışlar artık doktorun kadını erkeği cinsiyeti olmaz deyip erkekleri de araştırmaya başladım Güzel sonuç alanlar labioplasti yaptıranlar lütfen yazabilir mi biraz cesaret de ihtiyacım var açıkçası. 🙏🙏🌹
          Canım ben cuma günü Bakırköy'de Turgay hoca da labioplasti ameliyatı yaptırdım ortam ve doktor olarak çok iyi gerçekten İnşallah güzel sonuç alacağımı düşünüyorum fiyat olarak 5000 lira ödedim tam sonuç alınca iyileşme döneminden sonra tekrar yazarım sonucu buraya.

Yorum yap

Arkadaşlar bende labioplasti ameliyatı Bakırköy araştırmasına girdim ama benim durumum biraz farklı ben bir trafik kazası geçirmiştim genital dudaklarımın bir tanesi yarı yarıya koktu diğerinde de yırtıklar oluştu bu durumda yinede labioplasti ameliyatı yaptırabilir miyim benzer durumda yaptıranları bana yazabilir mi acaba tabii ki doktor tavsiyesi de istiyorum🙏

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Evet canım 2 sene önce ben de Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yapmıştım benim durumumda farklıydı normal doğum esnasında genital dudaklarımı parçalanmıştı senin anlattığın gibi 2 yerine 4 parça dudak vardı ama sağ olsun doktorum onları toparladı düzeltti estetik dikişlerle orijinal hale getirdi şimdi
              hiçbir iz yok çok güzel duruyor 🙏🙏🌹

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Merhaba Bakırköy'de labioplasti ameliyatınızı hangi doktora yaptırmıştınız fiyat olarak ne Ödemiş tınız benim de ihtiyacım vardı?

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Bakırköy İncirli caddesi'nde Dr Turgay Karakaya var Ben ona yaptırmıştım. Labioplasti konusunda hiç umudum yoktu yukarıda anlattığım sebepten dolayı ama Turgay hoca harikalar yarattı diyebilirim. 10 üzerinden 10 numara doktor gerçekten.

21 yaşındayım bakireyim labiaplasty ameliyatı Bakırköy ve civarında yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum biz doğuluyuz eğer bu ameliyat esnasında kızlık zarıma herhangi bir zarar gelirse benim hayatım bitmiş anlamına gelir acaba labioplasti ameliyatı yapılırken böyle bir ihtimal var mıdır? bakire olup da labioplasti ameliyatı yaptıranlar bana yazabilir mi acaba?🙄

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Labioplasti ameliyatı çok hassas yapılan detaylı bir ameliyattır dolayısı ile kızlık zarına zarar vereceklerini hiç zannetmiyorum çünkü zaten ameliyat yapılan bölge bir 2 santimlik daracık bir bölge oradan girip de vajina'nın içinde kızlık zarını bozmak için herhalde labioplasti yapan doktorun kör olması gerekir.

Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yapan doktorlar dan bana tavsiye edeceğiniz olur mu? daha önce kız kardeşim Şişli'de yaptırmıştı bir bayan doktoru yaptı ama sonuç güzel olmadı iki dudak arasında fark oluştu ameliyat olduğu belli oluyor yani. Ben Bakırköy'de yaptırmak istiyorum daha önce yaptırmış olanlar bana yardımcı olabilir mi? Lütfen Ödemiş olduğunuz labioplasti fiyatlarını da yazınız. 🙏🙏

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Canım ben daha yaptırmadım ama yorumları okuyorum araştırıyorum Bakırköy'de labioplasti ameliyatı için Turgay bey'i çok tavsiye etmişler ona yaptırmayı düşünüyorum ücretsiz muayene olarak randevu aldım bakalım açıklamalarını beğenirsem gittiğimde belki ameliyat da yaptırırım yine buradan
              yazarım ameliyat detaylarını ve sonucu.

Sevgili Hanımlar Ben Bakırköy'de labioplasti revizyon ameliyatı yaptırdım diyeceksiniz ki bu revizyonda nedir ben de size şunu söylemek istiyorum labioplasti ameliyatı yaptırmadan önce bu ameliyatı yapacak olan doktoru çok iyi seçin çok iyi araştırın çünkü ben daha önce Şişli'de bir doktora labioplasti yaptırmıştım klitorisin etrafı çok çirkin bir görüntü almıştı ve dudaklarda kesilen yerler asimetrik ve parçalı olmuştu yani yaptırdığıma 1000 kere pişman olmuştum sonrasında tekrar araştırmaya başladım herkes yorumlarda labiopasti ameliyatını Bakırköy'de yaptır diye tavsiyede bulunmuş yorumları okudukça biraz daha ufkum açıldı diyebilirim sonunda 2 ay kadar önce Bakırköy'de labioplasti revizyon ameliyatı oldum 1 ay sonra da kontrole gittim şu anda görüntü çok güzel gerçekten istediğim sonucu almış oldum🙏

Yorum yap

Ben iki sene önce Bakırköy'de labiaplasty ameliyatı olmuştum sonuç tatminkar oldu yani ameliyat olduğum kesinlikle anlaşılmıyor o kadarı tamam fakat şimdi de vajina genişlemesi ortaya çıktı bunun labioplasti ameliyatı geçirmiş olmam ile bir alakası olabilir mi acaba ameliyattan sonra dokularda gevşeme oluyor mu yoksa tamamen yoğun cinsel ilişki hayatına mı bağlıdır bana bilgi verebilecek biri var mı şimdi mecburen vajina daraltma ameliyatı da olmam gerekecek Bakırköy'de birkaç doktor ile görüştüm bile.

Yorum yap

• Guest's Avatar
                Anonim Yorumcu yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                Gercekten iz kalmadi mi ameliyattan sonra?

Bende labioplasti ameliyatı yaptırdım canım Bakırköy'de ve kesinlikle iz kalmıyor çünkü bu ameliyatta çok ince iplikler kullanılıyor yani diyeyim sana saç teli kalınlığında falandır herhalde o yüzden iğnenin geçtiği yerler bile tamamen siliniyor.

Yorum yap

• Guest's Avatar
                Anonim Yorumcu yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                Evet canım ben de Bahçelievler'de labioplasti yapan doktorları araştırıyordum fakat güzel yorum yazılmış doktor pek artık bende bu ameliyatı Bakırköy'de yaptırmayı düşünüyorum. şu sayfadan baktım : https://www.ebasko.com/forum/saglik/...4%B1#post12171

Hanımlar Ben de şimdi gördüm burayı Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yapan doktorları araştırıyorum fiyat çok önemli değil ama tabii ki 5 10 bin lira civarı bir fiyat olması gerekir diye düşünüyorum benim genital dudaklar dışında klitorisin etrafında da deri fazlalıkları var onları da çok çirkin duruyor sanki küçük bir penis gibi görüntü arz ediyor şimdi bende bir plastik ameliyatını yaptırsam aynı anda onlarda Hal oluyor mu acaba yoksa onlar için ayrı bir paramı ödemem gerekiyor yaptıranlar bana yazsa çok iyi olur 🙄

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
              Auto-Saved
              Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
              x
              Hazırlanıyor...
              X