Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Bakırköy'de Vajina daraltma Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Bakırköy'de Vajina daraltma Ameliyatı

İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı Bakırköy civarında iseniz doktor seçmek de fazla zorlanmaz sınız. Zira Bakırköy İncirli caddesi'nde yukarıdan aşağı doğru yani deniz tarafına doğru inerken en az 50 tane kadın doğum uzmanı tabelası ile karşılaşacaksınız. Bunların hangisine sorarsanız sorun altına ameliyatı yani vajinoplasti yapıyorum diyecektir. Vajina daraltma fiyatlarında sorduğunuz zaman hiçbirisi diğeri ile aynı fiyatı söylemez genellikle birbirinden çok farklı bazen size uçuk gelecek ücretler bazen de çok ucuz gelecek ücretlerle karşılaşabilirsiniz. E5 karayolu kenarındaki İncirli mahallesi'nden bakırköy'ün merkezindeki Zuhuratbaba mahallesi ne doğru inerken size bahsettiğim birçok seçenek gözümüze takılacak. İşte bunca alternatif ten sonra vajina daraltma ameliyatını da doktor seçimini neye göre yapmanız gerektiği ile ilgili bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar:
    Size söylediğim gibi jinekolog kadın doğum uzmanı doktorların hepsi vajina daraltma ameliyatı yapmaya yetkilidir ama iş hayatlarında birçok doktor belirli bir ameliyat grubu üzerinde daha fazla durarak zaman harcamış ve o konuda tecrübe sahibi olmuştur mesela bazı Doktorlar sadece gebelik sonlandırma yani kürtaj üzerine çalışır. Yine Bakırköy'de bazı Doktorlar var gebelik takibi normal doğum ve sezaryen doğum gibi olaylara ağırlık vermişlerdir ama bazıları da hayatları boyunca genital estetik ameliyatlar yani vajina daraltma ameliyatı labioplasti ameliyatı gibi cinsel hayatı iyileştiren ve cinsel ilişkide daha iyi bir deneyim sunan ameliyatlarla vakit geçirmiştir. İşte aslında sizin üzerinde düşünerek listenizi alacağınız ve seçmeniz gereken Doktorlar arasında ön plana koyacağınız jinekologlar grubu bu bahsettiğim son gruptur. Yani vajina daraltma ameliyatını her doktor her jinekolog yapar ama sizin istediğiniz tatminkâr sonucu size tam olarak verebilecek ve sizin memnun kalabileceğiniz doktor sayısı Bir elin parmaklarından daha azdır. Bazı hastalar derdimi bir bayan doktora daha iyi anlatabilirim o yüzden ben bir bayan doktor seçeyim en iyisi diye düşünüyor olabilir. Ama bu son derece yanlış bir seçim takdiridir çünkü el becerisi açısından erkek cerrahlar bayanlara göre çok daha başarılıdır. Sakın beni cinsiyetçi zannetmeyin nasıl ki dünyanın en büyük aşçıları erkeklerden oluşursa en başarılı cerrahlarda erkek doktorlardan oluşuyor böyle bir tesadüf var işte. Peki hangi doktorunun genital estetik konusunda daha başarılı olduğunu nasıl tespit edeceğiz kiminle konuşsam ben çok iyi yapacağım bu ameliyatı diyor bazıları uygun fiyat söylüyor bu durumda seçim nasıl olacak diyebilirsiniz. Bana sorarsanız bu durumda doktor seçmekte size en fazla yardım olacak done vajina daraltma ameliyatı yorumları dır. Ebasko Forum veya kadınlar kulübü Forum üzerinden vajina daraltma ameliyatı yaptırmış hastaların deneyimlerini yani yorumlarını okuyabilirsiniz. Doktorların kendi web sitelerinde yayınladıkları hasta yoryorumlarına itibar etmeyiniz.

Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı fiyatları :
    Sağlık hizmetlerinin maliyeti ya da hastanın ödemesi gereken vajina daraltma ameliyatı ücreti konusuna gelirsek her kafadan farklı bir ses çıktığını göreceksiniz. Makalemizi yazdığınız tarihi itibarıyla vajina daraltma fiyatları ortalama 5 bin lira olarak kayda geçirebilirsiniz. Bazı Doktorlar sizden vajinoplasti maliyeti olarak 10.000 lira hatta 15.000 lira fiyat isteyebilirler. Yazımızı ileri bir tarihte okuyorsanız belki bu yüksek fiyatlar enflasyondan dolayı size normal gelecektir ama şu an için olması gerekenin çok üzerinde olduğunu söylemek Zor değil. Bazı doktorlarda Küçük cerrahi müdahaleler grubuna giren vajina daraltma ameliyatından büyük bir ameliyat olarak size anlatıp bu ameliyat için hastanede yatmanız gerektiği ve genel anestezi altında yapılması gerektiğini söyleyebilirler. Bu genellikle hastadan daha yüksek bir ücret talep etmek için yapılan bir manevra dır. Küçük cerrahi müdahaleler grubuna giren genital estetik ameliyatlar dünyanın her yerinde lokal anestezi ile ayaktan yapılan ameliyatlardır ve hastanede yapılması gerekmez.

Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır ?
    Vajinoplasti ameliyatı ameliyat nasıl yapıldığını temel bilgi olarak her jinekolog doktor çok iyi bilir. Boşuna duvarlarında genişleyen bazı bölümleri çıkartılması ve vajinanın daraltılmış halde tekrar dikilmesi şeklinde kabaca anlatmak mümkündür. Fakat hastanın vajinal yapısı göz önünde bulundurularak ne kadarlık bir daraltma ve vajinadan hangi bölgelerimizde daha çok hangi bölgelerinde daha az yapılması gerektiği ile ilgili bilgi uzun yıllar bu ameliyatları yapmış olmakla kazanılan bir tecrübedir. O yüzden vajina daraltma ameliyatı yapan her doktor size farklı bir sonuç verir, dolayısıyla birçok doktordan tatminkar bir sonuç almanız zor olur. Sadece bu konular üzerine yıllarını vermiş sadece genital estetik ameliyatlar üzerine çalışan doktorlar size en güzel sonuçları verecektir.

Merhaba ben bir normal doğum Bir de sezeryan yaptım ama vajina da inanılmaz bir gevşeklik var cinsel ilişkide girip çıktıkça ses geliyor Bir de aşırı bir ıslanma sıvı akışı var bunun için Bakırköy civarında vajina daraltma ameliyatı yapan bir doktor araştırmasına girdim böyle ameliyatları sigorta karşılar mı bilmiyorum ama artık neyse parası vereceğiz çünkü dayanılmaz bir hale geldi eşimle aramda problem olmaya başladığı lütfen tavsiye bir edeceğiniz doktor varsa bana yazın.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Canım ben de uzun zamandır araştırıyorum Bakırköy'de oturuyorum 2 hafta kadar önce medivita İncirli Hastanesi'nde muayene oldun doktor ve açıklamaları pek kafama yatmadı bir gün sonra özel aile Hastanesi'nde tekrar muayene oldum o da hiç kafama yatmadı aynı ameliyat şeklinde vajina daraltma ameliyatı konusunda bir arkadaşım bana Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya iyi tavsiye etmişti
      geçen hafta görüşmek için ona gittim hem de muayene de oldum. Kafama çok yattı gerçekten hakkında bir çok güzel yorum da okudum ameliyatı mı Turgay hoca yaptıracağım sonucu tekrar buraya yazarım.

Canım ben başakşehir'de oturuyorum ama bizim komşumuz daha önce Bakırköy'de Turgay hoca da vajina daraltma ameliyatı yaptırmış 2 yıldır ne zaman görüşsek anlatıyor çok memnun kalmış ben de Turgay köşeye gitmeyi düşünüyorum 2 normal doğum yaptım tahmin edersiniz ki normal doğumlardan sonra hiçbir şey normal olmuyor.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhaba siz Turgay beye muayene olmuş muydunuz ya da görüşmeye gitmiş miydiniz vajina daraltma ameliyatı için ben geçen gün Bakırköy Çamlık Hastanesi'nde muayene oldum ama çok hoşuma gitmedi kayınvalideme de ilaç yazdırmıştık hemen hastanenin civarında bir eczaneye girdik ilaç almak için mesajı çok tatlı bir bayandı ben de vajina daraltma ameliyatı için hangi doktora tavsiye edersiniz diye kendisine sordum kesinlikle Dr Turgay Karakaya yı tavsiye etti o yüzden ben de Turgay hoca ile görüşmeye gideceğim bakalım inşallah ona
      yaptıracağım gibi gözüküyor 5000 lira falanmış fiyatı.

Ben de Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yaptırdım bir bayan jinekolog yapmıştı Bir buçuk sene önce ama hiç faydasını görmedim şikayetlerim hiç değişmediğini cinsel ilişkide hava giriş çıkışı ne bağlı garip sesler geliyor çok ıslanma var ayrıca ikide bir de kurulamak zorunda kalıyoruz. Tekrar Bakırköy'de başka bir doktora vajina daraltma ameliyatı yaptırmam da bir sakınca olur mu acaba şu anda araştırması içine girdim artık canıma tak etti.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Sakıncası yok canım iki defa vajina daraltma ameliyatı yaptırabilirsin benim yengem iki defa yaptırdı mesela o da Bağcılar'da yaptırmıştı sonuç alamadı daha sonra Bakırköy'de bir doktora yaptırdı çok güzel sonuç aldı. Doktorun ismini söylemedi ama erkek bir doktor du öğrenip buraya yazarım daha sonra.

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bakırköy'de vajina daraltma için hangi doktora seçtin canım?

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Son olarak Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da karar kıldım canım ona yaptıracağım.

Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı gerçekten daha uygun fiyata yapılıyor ben geçen gün Şişli'de iki farklı doktoru aradım vajinoplasti ücreti olarak birisi 8000 lira birisi 12 bin lira dedi. İnsan düşünüyor bu doktorlar niye bu kadar pahalı da diğerleri de uygun fiyatlı diye. O pahalı olan doktorları forumlarda araştırdım hasta yorumlarına baktım vajina daraltma yorumlarını okudum hiç kimse de memnun değil onlardan bu iş nasıl oluyor bilmiyorum vallahi ben de vajina daraltma ameliyatı için Bakırköy'e gitmeyi düşünüyorum.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Ben çalışan bir bayanım iş yerim böyle bir ameliyat için izin vermez yani demek istediğim mesela cuma günü yaptırdığımız zaman cumartesi Pazar dinlensem pazartesi tekrar işe başlasam sorun olur mu acaba Bakırköy'de vajina daraltma yaptıran arkadaşlar bana
      cevap verebilir mi ?

Vajina daraltma ameliyatını o kadar gözünde büyütme ne gerek yok kuzum ben daha önce yaptırdım yani mesela dediğin gibi cuma günü yaptırsan cumartesi bile işbaşı yapabilirsin öyle çok zor bir ameliyat değil bu bu arada Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar dan hangisini tercih ettin belki benim doktorum dur o yüzden soruyorum?

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Vajina daraltma ameliyatını o kadar gözünde büyütme ne gerek yok kuzum ben daha önce yaptırdım yani mesela dediğin gibi cuma günü yaptırsan cumartesi bile işbaşı yapabilirsin öyle çok zor bir ameliyat değil bu bu arada Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar dan hangisini tercih ettin belki benim doktorum dur o yüzden soruyorum?
      Canım hiç sorma ben hiç araştırmadan Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yaptırdım özel bir hastanede genel anestezi verdiler üç dört saat sonra kendime geldim iki gün hastanede yatmak zorunda kaldım resmen rezil olduk herkes bir saatte yaptırıp işine gücüne bakmış ama ben 2 gün yatmak zorunda kaldım anesteziden sonra bir hafta baş ağrısı geçmedi. Rapor falan aldım az daha iş yerinden kovulacak tım. Aklınızda bulunsun vajina daraltma ameliyatı yaptıracaksanız kesinlikle lokal anestezi ile yaptırın. Ayrıca işin maddi boyutu da tamamen ikiye katlanıyor mesela ben 10 bin lira ödedim ama vajina daraltma yorumları okuyorum herkes 5000 lira civarına yaptırmış.

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Geçmiş olsun gerçekten büyük problem yaşamışsın vajina daraltmak gibi bir ameliyat için genel anestezi alıp hastaneye yatmak çok saçma gerçekten. Sanıyorum ki paranı almak için o şekilde yapmışlar. Ben geçen sene Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştım çok da güzel sonuç aldım ameliyat yarım saat ile 1 saat arasında sürüyor veya sürmüyor çok kısa sürüyor sonrasında kalkıp gidebiliyorsun fiyatlar o
        zaman 4 bin lirayı dışında kaç lira bilmiyorum.

Arkadaşlar Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı ve perinoplasti için Dr Turgay Karakaya iyi bir seçim mi çok araştırdım vajina daraltma yorumlarında çok bahsediliyor birçok bayanın güzel sonuç almış yaptıran arkadaşlardan varsa buraya yazabilir mi acaba artık önümüzdeki hafta gitmek istiyorum cinsel hayatımı sıfıra indi iki bebek doğurduktan sonra çok genişleme oldu eşim de çok rahatsız oluyor onu elimden kaçırmak istemiyorum. 😩

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı için doktor Turgay bey çok iyi bir seçim gerçekten. Ben iki sene önce kendisinde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım aynı anda vajina daraltma da uyguladı Allah'a şükür çok güzel sonuç aldım tabii ki sadece vajina daraltma ameliyatı da yaptırabilirsiniz bir durumun farklıydı ama çok iyi bir doktor olduğunu söyleyebilirim hem insan olarak hem cerrah olarak 🙏

Benim vajinamda inanılmaz bir genişleme var sadece 2 defa kürtaj yaptırdım doğum falan da yapmış değilim 2 yıllık evliyim gün aşırı cinsel ilişkiye giriyorum. Eşimin cinsel organını çok büyük acaba ondan mı oldu bilmiyorum bu durumda vajina daraltma ameliyatı yaptırsam acaba ileride normal doğum yaparken sıkıntı çeker miyim Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yapan bir doktorla konuştum sıkıntı çekmezsin normal doğumda yaparsın sezeryanda yaparsın hiç fark etmez ama normal doğumdan sonra vajina dar bir miktar genişleme olur küçük bir operasyonla tekrar düzeltiriz dedi ve 5.000 lira fiyat verdi bu konuda daha önce yaptırmış olan arkadaşlarımız bana yol gösterebilir mi?

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Canım ben de 4 sene önce yaptırmıştır daha bekardım o zaman evli değildim gerçekten bazı insanlarda genetik olarak vajina genişlemesi fazla olabiliyor mesela benim annem de vajina daraltma ameliyatını Bakırköy'de yaptırmıştı yıllar önce çok iyi hatırlıyorum daha çocuktum aynı şey benim de başıma geldi ama merak etme vajina daraltma ameliyatı yaptırdın diye normal doğum olmayacak diye bir şey yok aynen oluyor gerçekten hiç fark etmiyor o kocaman bebek
        oraya yırtarak ederek bir şekilde dışarı çıkıyor 😇

Doğumdan kalan dikiş izlerini yok etmeye yönelik ameliyatı perinoplasti diyorlar sanırım ama vajinayı daraltmak için yapılan ameliyatı da vajinoplasti diyorlarmış şimdi bende ikisi de var yani 2 problemi aynı anda yaşıyorum 3 normal doğumdan sonra tabii ki takdir edersiniz vajina ile anüs arasında çok kabarık göze batan dikiş izlerim var bunların Yok edilmesini istiyorum Bir de ayrıca boydan boya cerrahi ameliyatla vajina daraltma yaptırmak istiyorum şimdi Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar ile görüşüyorum bazıları perinoplasti için ayrı para istiyor bazıları da vajina daraltma ile birlikte aynı ücreti onu da yaparım diyor bu iki işlemi aynı anda yaptırıp da güzel sonuç almış arkadaşlar bana yazabilir mi acaba Bir de hangi doktora yaptırdınız vajina daraltma fiyatları kaç parayı da yaptırdığınız tarih neydi gibi bilgiler de girin lütfen boşu boşuna olmayacak şeyler için kazık yemek istemiyorum Bir kere deneme şansım var bütçe açısından 😩

Yorum yap

Doğumdan kalan dikiş izlerini yok etmeye yönelik ameliyatı perinoplasti diyorlar sanırım ama vajinayı daraltmak için yapılan ameliyatı da vajinoplasti diyorlarmış şimdi bende ikisi de var yani 2 problemi aynı anda yaşıyorum 3 normal doğumdan sonra tabii ki takdir edersiniz vajina ile anüs arasında çok kabarık göze batan dikiş izlerim var bunların Yok edilmesini istiyorum Bir de ayrıca boydan boya cerrahi ameliyatla vajina daraltma yaptırmak istiyorum şimdi Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar ile görüşüyorum bazıları perinoplasti için ayrı para istiyor bazıları da vajina daraltma ile birlikte aynı ücreti onu da yaparım diyor bu iki işlemi aynı anda yaptırıp da güzel sonuç almış arkadaşlar bana yazabilir mi acaba Bir de hangi doktora yaptırdınız vajina daraltma fiyatları kaç parayı da yaptırdığınız tarih neydi gibi bilgiler de girin lütfen boşu boşuna olmayacak şeyler için kazık yemek istemiyorum Bir kere deneme şansım var bütçe açısından 😩
        Evet canım vajina daraltma ameliyatı ile birlikte eski doğum izlerini de sildirmek yani perinoplasti de yaptırmak mümkün oluyor Ben o şekilde yaptırmıştım çok güzel sonuç aldım tavsiye üzerine Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya da olmuştum ameliyatı mı Allah razı olsun iyi sonuç verdi bana sadece bizim apartmanda bir bayan daha ona yaptırmıştı bana da o söylemişti yani halledebilirsin fiyatları ne kadar şimdi bilmiyorum ben geçen sene olmuştum 4 bin lirayı düşün de olsun olsun hadi 5000 lira olmuştur belki arayıp sorabilirsin ya da ücretsiz muayene için kendisine gidebilirsin görüşmeye muayene ücreti almıyor.

Yorum yap

Bakırköy'de labioplasti ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum bu Forum içinde labioplasti ile ilgili bir bölümde 4-5 kız yazışıyoruz eğer aynı şeye ihtiyacınız varsa gelin dertleşelim de labioplasti fiyatlarını falan konuşalım isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayın :
          https://www.ebasko.com/forum/saglik/...4%B1#post11553

Yorum yap

Ben 4 yıllık evliyim hiç doğum yapmadım aslında doğum yapmaya da pek fazla niyetim yok hayat şartları çocuk büyütmek için çok uygun gelmiyor bana her neyse Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yaptırmak üzere kaliteli bir doktor arayışındayım hiç doğum yapmamış olmak böyle bir ameliyat için engel teşkil eder mi acaba çünkü nedense çok fazla vajina genişlemesi oldu bende ortalama haftada 3 defa cinsel ilişkiye giriyoruz ama yine de sanki doğum yapmış gibi genişleme var giriş-çıkış te gaz çıkartma benzeri sesler geliyor ve aşırı ıslaklık ve sıvı akışı var bunların giderilmesini istiyorum tecrübesi olan bayanlar bana yazabilir mi acaba ayrıca Bakırköy'de vajina daraltma fiyatı soranlar varsa onları da yazsın en azından fiyatlar hakkında da biraz fikrim olsun istiyorum

Yorum yap

Ben 4 yıllık evliyim hiç doğum yapmadım aslında doğum yapmaya da pek fazla niyetim yok hayat şartları çocuk büyütmek için çok uygun gelmiyor bana her neyse Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı yaptırmak üzere kaliteli bir doktor arayışındayım hiç doğum yapmamış olmak böyle bir ameliyat için engel teşkil eder mi acaba çünkü nedense çok fazla vajina genişlemesi oldu bende ortalama haftada 3 defa cinsel ilişkiye giriyoruz ama yine de sanki doğum yapmış gibi genişleme var giriş-çıkış te gaz çıkartma benzeri sesler geliyor ve aşırı ıslaklık ve sıvı akışı var bunların giderilmesini istiyorum tecrübesi olan bayanlar bana yazabilir mi acaba ayrıca Bakırköy'de vajina daraltma fiyatı soranlar varsa onları da yazsın en azından fiyatlar hakkında da biraz fikrim olsun istiyorum
              Kuzum vajina daraltma ameliyatı yorumlarında görmüşsündür belki de Bakırköy'de vajina daraltma ameliyatı için birçok kişi Dr Turgay Karakaya'ya gitmiş güzel sonuçları almış istersen Google'da araştır telefonunu bul kendisi ile görüş ya da ücretsiz muayene iste falan

Yorum yap

Ben daha önce Bakırköy Acıbadem hastanesinde vajina daraltma ameliyatı yaptırmıştım yaklaşık 2 sene oldu çok da büyük paralar ödemiştim O zamanlar tabii Acıbadem olunca fiyatları yüksek oluyor ama istediğim sonucu maalesef olamadım birkaç ay sonra genişleme oldu yani hastanenin lüks olmasından ziyade ameliyatını yapan doktorun daha önce bu ameliyatla ilgili başarılarını ve hasta yorumlarını yani vajina daraltma ameliyatı yorumlarını takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum şimdi tekrar vajina daraltma ameliyatı olacağım mecburen çünkü eskisinden hiç farkı yok.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                Auto-Saved
                Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                x
                Hazırlanıyor...
                X