Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Esenyurt Labioplasti Ameliyatı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul Esenyurt Labioplasti Ameliyatı

İstanbul Esenyurt ilçesinde labioplasti yani genital dudak sarkması ameliyatı yapan doktorları arıyor olanlar için yazıyorum. Bahçeşehir bölgeside Esenyurt sınırlarında kalıyor artık yani bu makaleye onlarıda katmak lazım. Ayrıca deniz tarafında Beylikdüzü semtide artık Esenyurt ile birleşmiş gibi geliyor bana. Esenyurt bölgesinde Medicana ve daha mütavezi boyutta irili ufaklı birçok özel hastane görmüşsünüzdür. Bunların hepside kadın doğum uzmanı yani jinekolog çalıştırıyorlardır. Ama Esenyurttaki özel hastaneler maliyet endişesi ile mümkün olduğunca düşük maaşı kabu edecek doktorları kadrolarına aldıkları için bunlardan labioplasti gibi hassas bir ameliyatta çok iyi sonuçlar beklemeniz fazla iyimserlik olabilir. Çünkü el becerisi iyi olan yetenekli doktorlar genellikle kendi özel muayenehane yani kliniklerinde çalışıyorlar.
    Ayrıca Esenyurt devlet hastanesine gitseniz ordakiler size bön bön bakıp devlet hastanesinde genital estetik ameliyat yapılmaz diyeceklerdir. Ulaşım imkanlarını göz önünde tuttuğumuzda zaten Esenyurt bölgesi ile kısıtlı kalmayıp metrobüs veya özel araçla Bakırköy'e ulaşıp labioplasti konusunda daha iyi sonuçlar verme konusunda ün yapmış doktorlara ulaşabilirsiniz.

Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı nasıl yapılır ?
    Esenyurt verya başka bir yerde labioplasti veya genital dudak küçültme ameliyatları lokal anestezi ile 45 dakikalık süre içinde gerçekleştirilir. Dudaklardaki fazlalıklar hastanın genital durumuna göre V şeklinde veya hilal şeklinde kesilerek estetik dikişlerle birleştirilir. Çalışma hayatınızı etkilemez.

Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı fiyatları :
    Genital dudak küçültme ameliyat ücretleri 2022 senesi için yaklaşık 5000 TL civarıdır. Tabiki doktordan doktora değişim gösterebilir. Hatta size 12.000 TL gibi uçuk rakamlar söyleyenlerde olacaktır. Onlara sağdan git cüzdan bulursun diyebilirsiniz.

İstanbul'da labioplasti fiyatları genel olarak yılbaşında artmaktadır. Esenyurt'ta daha uygun fiyata labioplasti yapacak doktor bulabilirsiniz ama iyi sonuç alma konusunda fiyattan ziyade referansı sağlam yorumları güzel jinekologları tercih ederseniz başınız ağrımaz.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Canım ben de Esenyurt'ta oturuyorum ama burada kafama göre bir doktor bulamadım labioplasti ameliyatı gerçekten önemli ve zor bir ameliyat güzel bir sonuç almak istiyorum tavsiye üzerine Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya var onunla görüşmeye gittim ücretsiz muayene de yaptı önümüzdeki hafta için ameliyat randevusu aldım çok güzel ilgileniyor gerçekten ve çok kalabalıktı genital estetik ameliyat
      için gelmiş herkes ben kararımı verdim Turgay hoca
      yaptıracağım. Fiyat olarak da 5000 lira dedi bana aslında uygun geldi fiyatı çünkü Esenyurt'ta hiç beğenmediğim bir yerde bile bana 6.000 lira fiyat çektiler.

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhaba canım sen hangi güne labioplasti ameliyatı için Turgay hocadan randevu aldın. çünkü ben de bu hafta yaptırmayı düşünüyorum belki aynı güne denk gelir Avcılar'da oturuyorum ben de.

• Guest's Avatar
      Anonim Yorumcu yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bakırköy'de Turgay bey ben de düşünüyorum bu Labioplasti ameliyat için gerçekten birçok yerde o tavsiye ediliyor. Esenyurt'ta labiaplasty gibi önemli bir ameliyat yaptırmaya korkuyorum doğrusu.

Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı yaptıracaksanız çok dikkatli olun benim yengem geçen sene Esenyurt'ta bir özel hastanede labioplasti ameliyatı yaptırmıştı resmen mahvettiler kadını dudakları birisi daha uzun birisi kısa ve tırtıklı oldu. Genital estetik ameliyatlarda seçeceğiniz doktor çok önemli gerçekten. Ben de kendim için labioplasti yorumlarını okuyorum sürekli kolay kolay karar veremiyorum yengem yüzünden.

Yorum yap

Labioplasti ameliyatı kaç saat sürüyor acaba çünkü ben fabrikada işçi olarak çalışıyorum bu ameliyatı yaptırmaya çok ihtiyacım var gördükçe kendimden nefret ediyorum çünkü ama işyerinde izin vermiyorlar mesela cumartesi günü yaptırsam pazartesi işe başlayabilir miyim Esenyurt'ta Avcılar arasında parseller'de oturuyorum.

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Ben genital dudak ameliyatını daha yeni yaptırdım gittiğin zaman görüşmesi muayenesi ultrasonu ameliyatı hepsi Bir saat kadar sürüyor sonrasında yürüyüp gidiyorsun iş hayatında da aynen devam edebilirsiniz zor bir şey değil gerçekten ama bir ay cinsel ilişkiye giremezsin

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Canım sen labioplasti ameliyatını Esenyurt'ta mı yaptırdın. Beni Esenyurt'ta labioplasti yapan doktorlar arasında güvenebileceğim birini bulamadım maalesef senin doktorun kimdi?

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Hayır canım ben de Esenyurt'ta yaptırmadım. Bakırköy'de Dr Turgay Karakaya de yaptırmıştım ben de labioplasti ameliyatımı.

Merhaba ben de labioplasti ameliyatı yaptırmak istiyorum fakat 20 yaşındayım ve hiç evlenmedim ayrıca bakireyim bu durumda labioplasti ameliyatı yaptırırsam kızlık zarına herhangi bir zarar gelir mi acaba fikri olan var mı bu konuda? Esenyurt'ta oturuyorum.

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Genital dudaklar en dış kısımda bulunuyor kızlık zarı daha içeridedir dolayısıyla labioplasti ameliyatı yaptırmanızda hiçbir sakınca yok bakire bayanlarında yaptırdığını yorumlarda çok okuyoruz. Labioplasti ameliyatı için doktor seçimini esenyurt'tan mı yaptınız acaba?

Az önce Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı yapan doktorlardan birisi ile görüştüm 6 bin lira fiyat söylediler fiyat çok pahalı değil pazarlıkla belki 5 gün liraya kadar düşer ama doktorun iyi sonuç verip veremeyeceğini nasıl anlayabilirim bu konuda tecrübesi olan bayanlar bana yazabilir mi?

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Labioplasti ameliyatı çok hassas bir ameliyattır doktor seçerken çok dikkatli olmak lazım ameliyatta doktorun tecrübesi ve el becerisi son derece etkili olur yapılacak olan en küçük bir hata görünüm olarak iz bırakabilir o yüzden labioplasti ameliyatını Esenyurt veya benzer kenar mahallelerde araştırmanızı pek tavsiye etmem.

Labioplasti ameliyatını nasıl yapıyorlar uyutmak gerekiyor mu yoksa sadece lokal anestezi ile mi yapılıyor biraz korkuyorum gerçekten ayrıca Esenyurt'ta labioplasti yapan doktorlardan iyi olan hiç yok mu acaba bildiğiniz hadi fiyatı da geçtik sonuç olmak önemli benim için.

Yorum yap

• Guest's Avatar
        Anonim Yorumcu yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Labioplasti ameliyatı lokal anestezi ile yapılıyor yani sadece vajina giriş uyuşturuluyor Ağrı veya acı hissetmiyorsun ameliyat esnasında 45 dakika kadar sürüyor sonrasında yürüyüp gidebilirsin bir ay cinsel ilişkiye girmek yok. Hassas dokunuşlar ve sanatsal çizgiler gerektiren bir ameliyattır. Bu yüzden Esenyurt'ta labiaplasty tavsiye etmem.

Benim genital dudaklarımın birisi uzun birisi kısa cetvelle ölçtüm arada 1 santim kadar fark var ama adet görmeye başladım günlerden itibaren takip ediyorum öncesini hatırlamıyorum hep öyleydi bu durumda labioplasti ameliyatı yaptırmam gerekir mi yoksa doğal olarak böyleydi deyip unuttuk gitsem mi tam olarak karar veremiyorum. Ayrıca bakire olduğum için de böyle bir ameliyattan biraz korkuyorum kızlık zarına herhangi bir zarar gelir mi ameliyat esnasında yanlışlıkla doktor parmağını falan sokar mı diye korkuyorum.

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Benim genital dudaklarımın birisi uzun birisi kısa cetvelle ölçtüm arada 1 santim kadar fark var ama adet görmeye başladım günlerden itibaren takip ediyorum öncesini hatırlamıyorum hep öyleydi bu durumda labioplasti ameliyatı yaptırmam gerekir mi yoksa doğal olarak böyleydi deyip unuttuk gitsem mi tam olarak karar veremiyorum. Ayrıca bakire olduğum için de böyle bir ameliyattan biraz korkuyorum kızlık zarına herhangi bir zarar gelir mi ameliyat esnasında yanlışlıkla doktor parmağını falan sokar mı diye korkuyorum.
        Yaptırmayı düşündüğün labioplasti ameliyatını kızlık zarına herhangi bir zararı olmaz yani yaptırabilirsin zaten genital dudaklardan sadece birinde sorun varsa ameliyatı tek taraflı da yaptıra biliyorsun daha ucuza mal olur Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı fiyatlarını araştırırken telefonda mutlaka tek taraflı istiyorum diye söyle çünkü sana iki taraflı fiyatı otomatik olarak verirler

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar bu yorumu sizleri bilgilendirmek için hatta biraz da uyarmak için yazmak istiyorum. Ben 5 ay kadar önce Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı yaptırmıştım tabii ki sonuçta plastik cerrahi uzmanıdır kadın anatomisinden anlar diye insanı güvenerek gidip yaptırıyor ben özellikle belirtmiştim genital dudaklarda doğal kenarları korumasını ve o şekilde sarkmaları düzeltmesini istemiştim bir de ayrıca klitoris üzerinde böyle kırışık kırışık deri fazlalığı vardı sanki erkek cinsel organının minyatür şekli gibi görünüyordu bu derilerinde alınmasını istemiştim. Ama bütün bu isteklerime rağmen ne yaptı biliyor musunuz o dudakları komple aldı ayrıca dikişlerle birlikte klitorisin üzerindeki deri fazlalıklarını da aşağı doğru sarkıttı ve böylece çok daha çirkin bir görüntü elde etmiş oldum. Şimdi ben doktorun ismini vermek istemiyorum kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama Esenyurt gibi bir yerde labioplasti yaptırmadan önce 2 defa düşünmenizi tavsiye ediyorum. 😭😭

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Canım sen yaptırdığında Esenyurt'ta labiaplasty ameliyatı fiyatları kaç liraydı Ben de şimdi fiyat araştırması içine girdim. Tabii ki dudak ameliyatı yapan doktorlarla ilgili uyarılarını göz önüne alıyorum gerçekten haklısın çok dikkat etmek gerekiyor Ben şimdilik sadece Esenyurt bölgesinden fiyatlar alıyorum bunları bakırköy'deki labioplasti fiyatlarını karşılaştırıyorum en azından iyi bir doktor bulduğumuz zaman verdiğin paranın olması gereken fiyat olduğuna emin olmam lazım.

Ablacıklar Ben de 19 yaşındayım bekarım ayrıca bakireyim tahmin edersiniz ama genital dudak durum o kadar büyük ve sarkık ki şu ana kadar 2 tane erkek arkadaşım oldu dudaklarımı görünce şok oldular ve benim bakire olduğuma kimse inanmıyor kafayı yemek üzereyim gerçekten o nasıl oluyor böyle bilmiyorum mayo giydiğim zamanda ön tarafım erkeklerin ön tarafı gibi şişkin duruyor yanlardan çıkacak diye ödüm patlıyor moralim çok bozuk bu durumda Esenyurt'ta labioplasti ameliyatı yapan doktorlar araştırıyorum iki kişiyle telefonda konuştuğum labioplasti fiyatlarını falan öğrendim ama benim en büyük korkum bu ameliyat esnasında kızlık zarıma herhangi bir zarar gelir mi acaba aile çevrem sebebiyle böyle şeyler çok önemli biz de bana yol gösterir misiniz?

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Bak canım genital dudaklar kızlık zarından daha dışarıdadır bir arada 2 santim kadar fark vardır bu durumda labioplasti ameliyatı yaptırırken hiçbir doktor senin kızlık zarını bozmaz zaten bakire olduğunu baştan söylersin uyarırsın ona göre ekstra dikkat ederler ben de Esenyurt civarında labiaplasty ameliyatı fiyatlarını araştırıyorum sana fiyat veren Doktorlar kaç
            lira söyledi?

Genital dudak ameliyatı için Esenyurt doğru bir adres mi bilmiyorum ama artık şu dudaklardan kurtulmak istiyorum gerçekten çok sarkıyor ve çirkin duruyor erkek arkadaşlarımla fazla yakın aşamıyorum sırf bu yüzden utanıyorum çünkü daha önce bir erkek arkadaşım daha ilişkiye girmeden dudakları görünce sen cinsel hayat yaşamışsın falan dedi moralimi bozdu son olarak labiaplasty fiyatlarından haberdar olan varsa bana yazsın lütfen.

Yorum yap

Esenyurt'ta vajina daraltma ameliyatı fiyatlarını araştırıyorum Bir de tabii ki bu ameliyatlarda iyi sonuç alabilmek için yorumlarda güzel bir şekilde adı geçen doktor bulmam gerekiyor bu sitede başka bir bölüme yorum yazdım bildiğiniz güzel doktorları varsa cevap yazabilir misiniz :
            https://www.ebasko.com/forum/saglik/...1604#post11604

Yorum yap

Hanımlar Ben de bayramdan önce Esenyurt'ta labiaplasty ameliyatı yaptırmayı planlıyorum daha hiç araştırma yapmadım direkt bu siteyi gördüm girdim ben de bir şeyler yazayım dedim fiyat olarak hiç sordunuz mu hangi hastanelerde veya hangi doktorlar yapıyor labioplasti ameliyatı yapan doktorlar kadın doğum uzmanı biliyorum ama acaba bunlar kendi özel kliniklerinde mi yapıyorlar yoksa özel hastanelerde mi yapıyorlar Esenyurt'ta benim nereye başvurmam lazım labioplasti fiyatlarını da eğer öğrenci iseniz yazarsanız boşu boşuna en azından fiyat bilmeden kazıklanma yalım.

Yorum yap

Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hanımlar Ben de bayramdan önce Esenyurt'ta labiaplasty ameliyatı yaptırmayı planlıyorum daha hiç araştırma yapmadım direkt bu siteyi gördüm girdim ben de bir şeyler yazayım dedim fiyat olarak hiç sordunuz mu hangi hastanelerde veya hangi doktorlar yapıyor labioplasti ameliyatı yapan doktorlar kadın doğum uzmanı biliyorum ama acaba bunlar kendi özel kliniklerinde mi yapıyorlar yoksa özel hastanelerde mi yapıyorlar Esenyurt'ta benim nereye başvurmam lazım labioplasti fiyatlarını da eğer öğrenci iseniz yazarsanız boşu boşuna en azından fiyat bilmeden kazıklanma yalım.
                Esenyurt gibi bir yerde labioplasti ameliyatı yaptıracaksanız öncesinde mutlaka iyi bir doktora muayene ol çünkü bu ameliyatta yapılan hataları sonradan düzeltiriz fazla mümkün olmuyor kesilen şey geri dikmek mümkün değil unutmayın.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                Auto-Saved
                Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                x
                Hazırlanıyor...
                X