Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Frisium Clobazam 10 mg tb fiyatı ve yurtdışından tedarik çareleri

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Frisium Clobazam 10 mg tb fiyatı ve yurtdışından tedarik çareleri

Dirençli epilepsi ve status epilepticus gibi ağır tablolarda son çare olarak kullanılan clobazam 10 mg tablet maalesef Türkiyede satılmıyor ama iyi haber sgk nın yurttdışı tedarik listesinde yer alıyor. 2 farklı yoldan temin edebilirsiniz : İstanbul Çapadaki Türkiye Eczacılar birliği yurtdışı ilaç temin birimi ve Ankarada İbni sina sgk yurtdışı ilaç temin birimi. Frisium 10 mg tb fiyatı 25 tl aslında.

Ben ibni sina sgk ankara kanalı ile clobazam 10 mg tb getirttim, miyoklonik epilepsi için çocuğumda kullandım. Yan etkileri rivotril damla ile birebir aynı. Dalgınlık denge bozukluğu iştahsızlık yapıyor. Bu yan etkilerden dolayı kesmek zorunda kaldık. Anlık nöbet geçirmesi ilacın yan etkilerinden daha az risksiz görünüyor.

Yorum yap

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      İyi günler ibni Sina SGK Ankara nin numarasını hiç durmadan aradım ama acmadilar elimizde ilaç kalmadı elinde clobazam ilacı fazladan olan varsa karşı ödemeli bize gönderebilirmi lütfen

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Eczacılar birliğini WhatsApp üzerinden yazarak başvurabiliyor sunuz SGK'da email olarak başvurun

• Guest's Avatar
      MisafirX yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Bana 1 kutu Frisium veya GLOBIUM lazım ücreti ne ise veririm.
      1 aydır ilaç bekliyoruz 2 günlük ilacımız kaldı.ilgilenenler lutfen 5416930599

Elinizde varmıdır eceba varsa bu numaradan ulaşabilirsiniz 05464790447

Yorum yap

Elinde baska virisium olan varsa banada yardimci olbilirmi

Yorum yap

• Guest's Avatar
        MisafirX yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        05357271376

• Guest's Avatar
        MisafirX yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Pardon numarayi yanlis yazdim elinde virisium ollan varmi varsa irtibata gecebilirmi bnle
        05347271376

Elinde fazla frısıum 10 mg olan varrmı

Yorum yap

Elinde frısıum 10 mg var mı

Yorum yap

Elinde frisium olan var ise yardımcı olabilirmi kızım 18 aylık ve doktorumuz son çare bunu önerdi. 544 441 1737

Yorum yap

• Guest's Avatar
            MisafirX yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Türk eczacılar birliğine sordunuz mı ? 10 günde getirirler

Eczacı odasında ilaç yok sıradayım ama kızımın ilacıda yok elinde olan varsa lütfen dönüş yapın. Numaram 05363061882 umarım biriniz dönersiniz.

Yorum yap

• Guest's Avatar
            MisafirX yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            30 nisanda eczacılar birliğine başvurduk 3 mayısta ilaç elimize geldi frisium değil ama etken maddesi synı hocamızda muadili olur demişti

Clobozam ile clonozepam Birbirine çok yakın ilaçlar zor durumda kalırsanız Türkiye'de satılmakta olan clonozepam kullanabilirsiniz

Yorum yap

Merhaba elinde GLOBIUM yada Frisium olan var mi?
            1 kutu lazım.
            ücretli olarak kargo ile ulaştırma imkanı olan varsa yardımcı olabilir mi?
            oğlum dirençli epilepsi
            ilaç 1 aydır yok gelmedi 2 günlük ilacımız kaldı
            ilgilenenler 5416930599

Yorum yap

Merhabalar elinde Frisium 10 mg fazla olan varsa verebilir mi fiyatı neyse vereyim hiç ilaç kalmadı 0 538 051 43 04 ADANA

Yorum yap

• Guest's Avatar
                MisafirX yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                Türkiye eczacılar Birliği getiriyor aslında ellerinde yok mu

Rivotril Damla var Türkiye'de içerik olarak birbirine benziyor zor zamanda arada kullanabilirsiniz diye tahmin ediyorum

Yorum yap

Merhaba, elinde clobazam 10mg olan varsa bana ulaşırmısınız lütfen 05324926772

Yorum yap

Slm aleyküm yigenimiz çok hasta elinde bu ilaçtan varsa verebilirmi 0546 662 79 04 hayat kurtarmak kadar sevap yok annesi babası perişan parayla ÇÖZÜLMÜYOR

Yorum yap

Frisium 10ml

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                    Auto-Saved
                    Stick Out Tongue :p Smile :) Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                    x
                    Hazırlanıyor...
                    X