Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akupunktur uygulama fiyatları 2020

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

  • Akupunktur uygulama fiyatları 2020

    Akupunktur fiyatlarını açıklamadan önce tanımlama yapmakta fayda var. Akupunktur nedir ? Nasıl uygulanır ? Nelere iyi gelir ? Kimler akupunktur yapmaya yetkilidir ? Tarihi eskilere Çin tıbbına dayanan cilt altındaki bazı sinir kavşaklarına metal iğneler batırarak elektrik deşarjı veya sitimülasyonu veren bir tedavi yöntemidir. En önemli kullanım alanı kronik ağrı ile giddn hastalıklar ve bazı nörolojik hastalıklardır. Psikiyatrik rahatsızlıklarada iyi geldiği söylenmektedir.

    Cilt altında vücudu bir ağ gibi saran sinir uçları etraf dokulardan elde ettikleri bilgileri omurilik ve beyne iletirler bu sinir yollarının birleştiği küçük ve büyük kavşak bölgelerine metal iğneler batırıldığında iletişimi etkilemek mümkün olur. Akupunktur uygulamaları tüm dünya ülkelerinde ve yurdumuzda yaygın olarak yapılmaktadır. Uygulayan kişinin hekim olma zorunluluğu vardır. 2020 senesi için akupunktur seans ücretleri 500 tl - 2000 tl arasıdır.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X