Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Özbek yatılı bakıcı fiyatları

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Özbek yatılı bakıcı fiyatları

  Özbekistandan gelen müslüman asıllı ve Türkçe diline yakın ana dilleri sebebi ile kısa sürede ortama adapte olan, yemek ve aile kültürleri Türk ailesine uygun olan yatılı bakıcı grubudur. Genellikle çoğu geldiğinde anlaşacak ölçüde Türkçe bilmekte olup kısa sürede verilen talimatları net olarak anlayacak duruma gelmektedirler. Özbek yatılı bakıcı fiyatları çalışan kişinin ;
  Tecrübesine,
  Fiziki görünümüne,
  Türkçe düzeyine
  Oturma izni olup olmamasına ve
  paraya ihtiyaç derecesine göre değişmektedir.
  Güncel olarak ortalama 500 USD kadar maaş talebi söz konusudur. Bu rakam 400 - 800 USD arasında değişebilir. Haftada bir günlük izin talepleri olacaktır ve özbek yardımcınız izne çıkarken sizden 50 - 100 TL arası bir ekstra harçlık bekleyecektir. Bunun sebebi aldığı ana maaşı direkt olarak memleketine yollayacak olmasıdır. Özbek bakıcıların çoğu özbekistanda evli ve çocuklu kadınlardan oluşur. Memleketinde çocukları varsa genellikle kayınvalidesi bakmakta olup onların ihtiyaçları sizden alınacak maaşla karşılanacaktır. Özbek erkeklerine Türkiyede fazla iş olmadığı için genelde kadınlar yalnız olarak gelirler ve belli bir birikimden sonra memleketlerine dönmeyi planlarlar.

  Özbekistanlı bakıcı , hizmetçi veya yaşlı bakımı için iş arıyorsanız ilanınızı resimli olarak bu konunun altına ekleyebilirsiniz.

 • #2
  Evde yatılı bayan bakici arıyoruz.tel 05511353154

  Yorum yap


  • #3
   Anonim Yorumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Evde yatılı bayan bakici arıyoruz.tel 05511353154
   ben Özbekistan'lı bakıcıyım yatılı olarak iş arıyorum ne kadar fiyat veriyorsunuz

   Yorum yap

   Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
   Auto-Saved
   Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
   x
   Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
   x
   Hazırlanıyor...
   X