Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hizmetçi olarak yatılı iş arıyorum kırgızistanlıyım

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hizmetçi olarak yatılı iş arıyorum kırgızistanlıyım

Merhaba adım Asilkan ama siz bana yeni bir isim söyleyebilirsiniz. Kırgızisatanlıyım hizmetçi olarak yatılı iş arıyorum. Maaş beklentimi ayda 550 dolar. Üniversite mezunuyum Osh state üniversitesinde gazetecilik okudum. Türkçem yeterlidir. Rusça iyi bilirim. Çocuk bakımı, ev işleri, hizmetçilik, kişisel asistanlık konularında iyiyim. Oturma iznim vardır. İş imkanı vermek isteyenler mesajımın altına işle ilgili bilgi ve telefonlarını bıraksınlar ben müsait oldukça arayacağım. Çünkü şu anda çalışıyorum ama memnun değilim. asilkan

asilkan-kirgiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba adım Asilkan ama siz bana yeni bir isim söyleyebilirsiniz. Kırgızisatanlıyım hizmetçi olarak yatılı iş arıyorum. Maaş beklentimi ayda 550 dolar. Üniversite mezunuyum Osh state üniversitesinde gazetecilik okudum. Türkçem yeterlidir. Rusça iyi bilirim. Çocuk bakımı, ev işleri, hizmetçilik, kişisel asistanlık konularında iyiyim. Oturma iznim vardır. İş imkanı vermek isteyenler mesajımın altına işle ilgili bilgi ve telefonlarını bıraksınlar ben müsait oldukça arayacağım. Çünkü şu anda çalışıyorum ama memnun değilim. asilkan
    Merhaba 20 aylık oğlumuz için yatılı bayan arıyoruz. 530 6066933

Yorum yap

Merhaba, 20 aylık oğlumuz için yatılı bayan arıyoruz. 530 6066933

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Smile :) Stick Out Tongue :p Mad :mad: Wink ;) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x
      Hazırlanıyor...
      X