Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yatılı yabancı hizmetçi fiyatları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

düşünen olursa görüşebiliriz 0536 508 27 80 yerim İstanbul Fatih'te dir

Yorum yap

Ev işinde çalışacak bayan arkadaş ariyom 0539 573 39 34 yatili

Yorum yap

Merhaba bâhçeşehirdeki evimize ev işlerine yatılı yardımcı aramaktayız.0541 495 33 08

Yorum yap

Mrb. Türkmenistan vatandaşi kari kocaiz.Türkiyede oturma izinimiz var.Tecrübemiz villa çifti.Ben bahçe havuz şoförlük işlerinden tecrübeli. Karim evin temizligi yemek ütü tüm villa işlerinden tecrübeli. Ben 33 yaş.Karim ise 30 yaş.Çiftlik otel gibi işlerden tecrübemiz yoktur. Kari koca villa işini araıyoruz. Il olarak hangi il olursa fark etmez.Yeterki düzgün insanlar olsun.05382715587

Yorum yap

İyi günler debizde yatılı bakıcı arıyoruz annemiz için tuvalet veyemek ihtiyacını kendisi yapıyor ev işlerinde banyoda yardımcı olmak yemek ve ilaç takibi yapılacak ilgilenenler olursa yerimiz Konya Akşehir 5457664024 yüzyüze görüşme yapabiliriz

Yorum yap

Merhaba. Benim bakicim 2 yada 3 ayligina memleketine gitti. Yani 2 yada 3 ay calisacak yatili bayan ariyorum. 13 yasinda kizimlada ilgilenecek

Yorum yap

Merhaba. Benim bakicim 2 yada 3 ayligina memleketine gitti. Yani 2 yada 3 ay calisacak yatili bayan ariyorum. 13 yasinda kizimlada ilgilenecek 05326616601

Yorum yap

Merhaba. Benim bakicim 2 yada 3 ayligina memleketine gitti. Yani 2 yada 3 ay calisacak yatili bayan ariyorum. 13 yasinda kizimlada ilgilenecek 05326616601

Yorum yap

Merhaba. Benim bakicim 2 yada 3 ayligina memleketine gitti. Yani 2 yada 3 ay calisacak yatili bayan ariyorum. 13 yasinda kizimlada ilgilenecek 05326616601 ankara batikent

Yorum yap

4 yaşındaki oğluma tercihen ingilizce bilen yatılı bakıcı arıyorum. IZMIR merkez de ikamet ediyorum evde kedimiz var hayvanları sevmesi de gerekiyor.

Yorum yap

Merhaba. Çocuk bakıcısyım hem normal çocuk hemde engelli çocuk konuusnda birikim ve deneyim sahibiyim ayrıca yaşlı bakımı konusunda da iyi deneyim sahibiyim üniversite mezunuyum Ankarada ikamet ediyorum Türküm. Karakter olarak sevecen sabırlı ve merhametli bir yapım var. İletişim kurmak isteyen [email protected] mail atabilir. Teşekkürler.

Yorum yap

Mersin' silfkedn Rusça ve Türkçe bilen asistan ihtiyaç 05334346366

Yorum yap

Merhaba malatyada yaşlı anneme bakacak yatılı bayan arıyorum 534 675 12 12

Yorum yap

Merhaba ben türkmenim. Kari koca iş arıyorum. 4 sene türkiyede çalışıyorum. İletişim 05531676917.

Yorum yap

Merhaba biz kocamla 4 sene türkiyede çalışıyoruz. Çiftlik, bahçe işi fark etmez. 35 yaşımızda. İstanbuldayım. Kari koca iş arıyoruz. 05531676917

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                                Auto-Saved
                                Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                                x
                                Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                                x
                                Hazırlanıyor...
                                X