Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnternet Projesine Ortak Arayanlar , Projelere Yatırım Yapmak İsteyenler

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternet Projesine Ortak Arayanlar , Projelere Yatırım Yapmak İsteyenler

Yeni bir girişim başlatmak internet üzerinden para kazanmaya adım atmak aklınızdaki fikirlerle toplumda eksik olan bir şeyleri tamamlamak bazı şeyleri kolaylaştırmak grup çalışması ile aynı düşünceyi paylaşan kişilerle birlikte hareket etmek projeyi olgunlaştırıp yatırımcılar bulmak çağımızda birçok kişinin hayalini süslemektedir insanların çoğu böyle şeyleri hayal eder ama hayata geçirmek için adım atan sayısı binde birin bile altındadır. Bu bölümdeki bana amaç aklınızdaki projeleri halka açık bir şekilde ortaya koymak tartışmak şekillendirmek yeni fikirler ilave etmek Yörük teknik gerekse maliyet açısından destek olabilecek katılım sağlayabilecek insanlara ulaşmak ve sonuçta projeyi hayata geçirerek gelir elde etmektir. Aklınızda gerçekten işe yarayacak bir proje varsa iş dünyasına adım atarken öncelikle tek başınasınızdır, aşağıdaki safhaları tek tek aşmanız gerekir ama her safhada yanınıza ekip arkadaşları alabilirsiniz. Bu kişiler teknik bilgisi olan çalışma arkadaşlarınız ortaklarınız veya maddi katkı sağlayan sağlayabilecek yatırımcılar olabilir.

1 - Kafanızdaki internet projesinin kağıda dökülmesi yani sadece sizin fikirlerinizi içeren her şeyi unutmamanız için ve üzerinde çalışmanız için dökümante etmek.
    2- Başlatmayı düşündüğünüz girişimin sizin açınızdan kıymetine göre ilk adımların atılması mesela proje ile ilgili olan adının satın alınması projenin fikir ve sanat eseri olarak koruma altına alınması.
    3- Başlatmayı düşündüğünüz projenizde yeni fikirlere ihtiyacınız varsa veya mevcut fikrin daha iyi duruma getirilmesi için size benzer insanlardan görüş soracaksanız projenizi koruma altına almadan önce halka açık platformumuzda yayınlayarak bütün görüşleri birleştirip bir veya birkaç ortakla yolunuza devam edebilirsiniz.
    4- Halka açık projeniz için çalışma arkadaşları ve yatırımcı desteği bulduğunuzda projenizin yazılımsal kısmı üretilmeye başlanabilir bu sayfada bir yazılımı sıfırdan geliştirmek veya mevcut bir şablon yazılımı satın alarak üzerinde çalışmak mümkündür.
    5- Projenizin olan adı ve yazılımı aynı zamanda tasarı mu bittikten sonra gelir modelini bu projeye monte etmek gerekir çünkü bütün internet girişimlerinin sonuçta bir gelire ihtiyacı vardır.
    6- Alan adı tasarım yazılım ve gelir modeli birbiriyle birleştirilmiş ve artık halka arz edilebilecek duruma gelmiş projelerde bundan sonraki Safa şirketleşme safhasıdır ortaklarımızla anlaşma durumunuza göre yeni ortaklara kolay ulaşabilmek ve hisse alım satımını sağlayabilmek için mesela bir anonim şirket kurulabilir. Bu seviyede projenin liderinin kim olacağını karar vermek çok önemlidir ayrıca iş bölümü de net olarak yazılı hale getirilerek ekip arkadaşlarıyla paylaş olması gerekir.
    7- Her şey hazır olduğuna göre bundan sonraki seviyede artık girişimin halka tanıtılması için reklam çalışmaları planlanması gerekir.
    8- İş haline getirilmiş olan girişimin yapacağı hizmet satışı sonucu sistemi para girişi başladığında artık işi geliştirmek yeni yatırımcılara ulaşmak ve girişimin hayatta kalmasını sağlamak için çalışmaların devam etmesi gerekir.

Herşey hazırsa işe koyulalım :

Projelere ortak bulmak için, mevcut girişimlere ortak olmak için veya teknik bilgiye sahip olup projelerde tam zamanlı veya yarı zamanlı , hatta freelancer olarak, dahada ilerisi girişim şirketinden alacağınız hisse karşılığı çalışmak için projeler ana sayfasına dönün :

https://www.ebasko.com/forum/ekonomi...rtak-arayanlar
    Konu Ortak Arayanlar tarafından (https://www.ebasko.com/member/1700-ortak-arayanlar Saat 04-18-2022, 05:02 PM ) değiştirilmiştir.

Veznedar.com online ödeme sistemleri ve sanal mağazacılık fin-tek girişimimi incelemek için tıklayın :
    https://www.ebasko.com/forum/ekonomi...Fimi#post16109

Yorum yap

Makalesat.com projemle ilgili tüm detaylara ve ekibe katılma linkine ulaşmak için tıklayın :
      https://www.ebasko.com/forum/ekonomi...ormu#post16113

Yorum yap

Elitdoktor.com online sağlık hizmeti ve evde sağlık hizmeti satışı girişimimi inceleyip katılmak için :

https://www.ebasko.com/forum/ekonomi...leri#post16177

Yorum yap

nakliyelojistik.com projeme ortaklık düşünülür.
          Iletişim : [email protected]

Yorum yap

• Guest's Avatar
            Anonim Yorumcu yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Projenizi detaylı anlatabilirseniz evden eve nakliyat açısından düşünebilirim

Merhaba ben uluslararası tekne kiralama şirketi kurmak istiyorum o konuda yeterli teknik bilgim ve kısmen de sermayem var bana katılmak isteyen ve bu işte çalışabilecek yat kaptanları tekne sahipleri yazılımcılar pazarlamacılar müşteri hizmetleri call Center çalışanları olursa iletişime geçebilirim.

Yorum yap

youtube kanalım için ortak arıyorum

Yorum yap

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              İlgimi çekebilir detay verin lütfen

• Guest's Avatar
              Anonim Yorumcu yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              arkadaş olabilecek videolarıma eşlik edecek biri arıyorum
          Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
          Auto-Saved
          Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
          x
          Hazırlanıyor...
          X