Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Özel matematik dersi verenler

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Özel matematik dersi verenler

  Özel ders verenler arasında en fazla dikkat çeken özel matematik dersi verenlerdir. Bunun sebebi de matematik dersinin diğerlerine göre anlaşılmasının daha zor olması, problemlerin daha zor çözülmesidir. Özellikle lise döneminde üniversiteye hazırlık döneminde Hatta üniversite yıllarında bile matematik dersi özel olarak almanız gerekebilir. Genellikle matematik dersi fiyatları saat başı 100 lira ile 150 lira arasında değişmektedir. Tabii ki bir saat olarak sıklıkla 50 dakika kullanılmaktadır. Bunun dışında özel matematik dersi verenler genellikle bir kerede en az 2 saatlik bir eğitim veriyorlar. Yani her seferinde 200 250 lira kadar bir parayı matematik öğretmenlerine vermeniz gerekir.

  İnternette şöyle bir gezdiğinizde özel matematik dersi verenler İstanbul'da genellikle Avrupa Yakası'nda yoğunlaşmaktadır. Ama bunlar sizin adresinize gelebilirler. Veya siz onların evine gidebilirsiniz bazıları daha profesyonel bir hale getirerek kayıtlı olmasa bile birkaç öğrenciye aynı anda ders verebilmektedirler, Yani bir nevi korsan Dershane kurmak gibi bir şey bu. Özel matematik dersi veren kişilerin en önemli özellikleri mezun oldukları okullar ve tecrübeleridir. Özellikle halihazırda matematik öğretmenliği yapan kişilerden alınacak dersler daha mantıklı olabilir veya referanslı olarak daha önce üniversiteye öğrenci sokarak yüksek matematik puanı aldırmış öğretmenlerin fiyatları da bu başarılarına göre kademeli olarak artmaktadır. Peki bunları Nereden Bileceksiniz internette herkes kendini bir övmüş bir övmüş inanamazsınız. Ama genellikle öğrenci velileri aralarında bir referans sistemi kurmuşlar diyebilirim. Yani size yine sizin durumunuzda olan tanıdık veliler yardımcı olacaktır şu kişiden özel ders alıp da şu başarıyı gösterdim dendiği zaman o öğretmenin gözünüzdeki kıymeti artacaktır. Özel matematik dersi ile ilgili paylaşmak istediklerinizi buraya yazabilirsiniz veya matematik öğretmeni olarak özel ders vermek için bu sayfadan faydalanabilirsiniz.

 • #2
  [QUOTE=Naside;n170]Özel ders verenler arasında en fazla dikkat çeken özel matematik dersi verenlerdir. Bunun sebebi de matematik dersinin diğerlerine göre anlaşılmasının daha zor olması, problemlerin daha zor çözülmesidir. Özellikle lise döneminde üniversiteye hazırlık döneminde Hatta üniversite yıllarında bile matematik dersi özel olarak almanız gerekebilir. Genellikle matematik dersi fiyatları saat başı 100 lira ile 150 lira arasında değişmektedir. Tabii ki bir saat olarak sıklıkla 50 dakika kullanılmaktadır. Bunun dışında özel matematik dersi verenler genellikle bir kerede en az 2 saatlik bir eğitim veriyorlar. Yani her seferinde 200 250 lira kadar bir parayı matematik öğretmenlerine vermeniz gerekir.

  İnternette şöyle bir gezdiğinizde özel matematik dersi verenler İstanbul'da genellikle Avrupa Yakası'nda yoğunlaşmaktadır. Ama bunlar sizin adresinize gelebilirler. Veya siz onların evine gidebilirsiniz bazıları daha profesyonel bir hale getirerek kayıtlı olmasa bile birkaç öğrenciye aynı anda ders verebilmektedirler, Yani bir nevi korsan Dershane kurmak gibi bir şey bu. Özel matematik dersi veren kişilerin en önemli özellikleri mezun oldukları okullar ve tecrübeleridir. Özellikle halihazırda matematik öğretmenliği yapan kişilerden alınacak dersler daha mantıklı olabilir veya referanslı olarak daha önce üniversiteye öğrenci sokarak yüksek matematik puanı aldırmış öğretmenlerin fiyatları da bu başarılarına göre kademeli olarak artmaktadır. Peki bunları Nereden Bileceksiniz internette herkes kendini bir övmüş bir övmüş inanamazsınız. Ama genellikle öğrenci velileri aralarında bir referans sistemi kurmuşlar diyebilirim. Yani size yine sizin durumunuzda olan tanıdık veliler yardımcı olacaktır şu kişiden özel ders alıp da şu başarıyı gösterdim dendiği zaman o öğretmenin gözünüzdeki kıymeti artacaktır. Özel matematik dersi ile ilgili paylaşmak istediklerinizi buraya yazabilirsiniz veya matematik öğretmeni olarak özel ders vermek için bu sayfadan faydalanabilirsiniz.[/QUOTE]

  merhaba Avcılar özel matematik dersi veren iyi bir öğretmen biliyor musunuz acaba lise için çocuğuma verdirmek istiyorum de destek matematik aldırmak istiyorum bir de özel matematik dersi fiyatları kaç paradan başlıyor

  Yorum yap

  Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
  Auto-Saved
  Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
  x
  Hazırlanıyor...
  X