Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dağ bisikleti fiyatları

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dağ bisikleti fiyatları

Dağ bisikleti fiyatları diyor araştırdığım zaman Öncelikle karşıma reklamlar çıkıyor mesela Trendyol dağ bisikleti fiyatları ile ilgili bir rakam vermiş Bununla ilgili yüzde 80'e Varan indirimler falan demiş ama inanmayıp aşağıya doğru devam ediyoruz yine cimri.com da dağ bisikletleri ile ilgili bazı fiyat paylaşımları var ÇiçekSepeti bile daha bisikleti fiyatlarını yazmış biraz daha aşağıda hepsiburada.com Kargo bedava opsiyonlu dağ bisikleti fiyatları görülüyor Bunlardan hangisini girsek bir bakalım hepsiburada.com a giriyorum burada genellikle popülerlik sırasına göre dağ bisikleti fiyatlarını sıralanışları görüyor mesela trendbox mistral 24 jant bisiklet fiyatı erkek dağ bisikleti 999 lira olarak listelenmiş burada amacımız daha çok en kaliteli ürünü en ucuza satın almak bunun için televizyonun geri tuşuna basıyorum Google arama motoruna geri dönüyorum burada üstte alışveriş butonu var Ona tıkladığımız zaman dağ bisikleti fiyatlarını en uygun fiyattan başlamak üzere listele biliyoruz mesela Falcon Ricardo 26 spor şehir bisikleti 807 lira olarak gözüküyor gittigidiyor.com satıyor Onun dışında sağa doğru kaydır da mı zaman 800 lira civarına çok güzel dağ bisikletleri görüyorum Mesela en11.com satıyor uygun fiyatlı ların yanında Özgün tasarımlı ve özel malzemelerden yapılmış dağ bisikletleri de burada listene biliyor mesela Koreli marka bisikletleri tavsiye edebilirim Sonuç olarak iyi bir dağ bisikleti almak için 1500-2000 lira gibi bir fiyat ödemek gerekir diye düşünüyorum
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Stick Out Tongue :p Smile :) Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Hazırlanıyor...
X